Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės plaukams

Sveikos,gal galetumete parasyti koki brendzio kaukes receptuka(mano mociutei reikia)
Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2008 08 03, 17:16)
O kur būtų galima tokių aliejų įsigyti? 4u.gif

Buna pirkti droge, eurokos, vaistinei smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergytia @ 2008 08 05, 19:10)
Buna pirkti droge, eurokos, vaistinei  smile.gif  4u.gif


Ačiū labai 4u.gif o jie lengvai iš plaukų išsiplauna? g.gif nebūna plaukai riebaluoti po jų? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(elizabeta_depp @ 2008 08 03, 20:07)
o aš šiandien plaukus dar ir juoda arbata skalavau ax.gif  pirmas įspūdis tai thumbup.gif  nesivelia lengvai šukuojasi ir minkštesni bigsmile.gif

reiks išbandyt,aš tai pora kartų tepiau su majonezu,tai visai patiko,plaukai labai švelnus lieka. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2008 08 05, 18:38)
Ačiū labai 4u.gif  o jie lengvai iš plaukų išsiplauna? g.gif  nebūna plaukai riebaluoti po jų? blink.gif

Ne zymes nelieka smile.gif taigi su sampunu plauni tai riebalus isplauna 4u.gif
Atsakyti
siandien vel mixa pasidariau ant galvos is geru diaktu kuriuos radau virtuvei : svogunas , pamidoras , medus , kiausinio trinys , al. aliejus
Atsakyti
QUOTE(elizabeta_depp @ 2008 08 03, 19:07)
o aš šiandien plaukus dar ir juoda arbata skalavau ax.gif  pirmas įspūdis tai thumbup.gif  nesivelia lengvai šukuojasi ir minkštesni bigsmile.gif


tai cia jau isplautus plaukus perlieti arbatele ir daugiau vandeniu neplauti, ar dar ir po arbateles vandenuku isskalauti??? blush2.gif ax.gif
QUOTE(Rasytee @ 2008 08 07, 07:21)
siandien vel mixa pasidariau ant galvos is geru diaktu kuriuos radau virtuvei : svogunas , pamidoras , medus , kiausinio trinys , al. aliejus

o kam pomidoras??? blink.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 08 01, 08:35)
o aš gaivinau plaukus dirvinio asiūklio nuoviru. Tikrai atgaivino laukus  thumbup.gif reikia vėl pradėti kursą  blush2.gif

O ka jis duoda tas asiuklis?
Atsakyti
QUOTE(Meškinija @ 2008 08 07, 15:30)
O ka jis duoda tas asiuklis?

asiūklis atkuria pažeistus plaukus, mažina plaukų slinkimą, stiprina plaukus. Man jis labiau patinka negu dilgelė ax.gif
Atsakyti
Išbandžiau čia pas jus minėtą kaukę iš kiaušinio trynio, alyvuogių aliejaus, citrinos ir medaus.Labai patiko, plaukai švelnus pasidarė. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2007 11 26, 13:44)
Skatinti plaukų augimui:
sumaišykite 2-3 šaukštus pomidorų minkštimo su šaukštu smulkiai pjaustyto svogūno. Gautą masę dieną palaikykite. Plaukus ištrinkite šampūnu, gerai nuskalaukite ir paruošta kauke kruopščiai įtrinkite plaukų šaknis. Ant galvos užmaukite dušo kepuraitę ir palaikykite apie 30 minučių. Po to galvą būtinai gerai išskalaukite. Tokios procedūros rezultatai akivaizdūs po 6-10 kartų. Per savaitę šią kaukę galite daryti 2-3 kartus.  mirksiukas.gif


va pagal sia kauke dariau
Atsakyti
as pasidarau kauke is kiausinio, medaus, majonezo, alyv. aliejaus thumbup.gif mama juokauja, kad dar miltu truksta lotuliukas.gif
Atsakyti