Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės plaukams

QUOTE(Rasytee @ 2008 07 24, 20:55)
blink.gif nu man tikrai ner jau tokio baisaus kvapo  g.gif gal as mazai to svoguno dedu .jauciu kol bunu uzsidejus bet isplovus plaukus jauciu tik kaukes kuria dedu PO kvapa

Gal tu mazai dedi, as tai visa svoguno galva buvau uzhsidejus ant galvos, tipo geriau veiks lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na as ir visa trinu bet ne visa ta kose dedu o tik skystima ir maisau su aalyvuogiu aliejum , ricinos aliejum ir kiausinio tryniu ir medum
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 07 24, 22:36)
na as ir visa  trinu bet ne visa ta kose dedu o tik skystima ir maisau su aalyvuogiu aliejum , ricinos aliejum ir kiausinio tryniu ir medum

Nu as kai prisiskaicius kad svogunas gerai tai su niekuom nemaishiau.... schmoll.gif
Atsakyti
o Vietoj brendzio ar galima į kaukes degtines pilti? pas mane visas butelys stovi. tikrai jau niekas nebegers. tai sakau sunaudociau prie progos geram reikalui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2008 07 25, 10:11)
o Vietoj brendzio ar galima į kaukes degtines pilti? pas mane visas butelys stovi. tikrai jau niekas nebegers. tai sakau sunaudociau prie progos geram reikalui blush2.gif

Kiek zinau alkoholis sausina plaukus.... schmoll.gif niekada jo nenaudoju smile.gif
Atsakyti
Prisiskaiciau ir ash tu visokiu naminiu kaukiu receptu tai ryt su majonezu reiks bandyti daryt nes plaukai mano ilgi bet visai nesisukuoja o galai is vis baisus, tik va saknys kazko riebaluotis vasara labai pradejo. Girdejau kad ta kauke su majonezu ne visom issiplauna va kaimyne sviesiaplauke tai kai issitepe majonezu tai poto ir po sampuno liko riebaluoti plaukai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(<Fantasy> @ 2008 07 26, 21:26)
Prisiskaiciau ir ash tu visokiu naminiu kaukiu receptu tai ryt su majonezu reiks bandyti daryt nes plaukai mano ilgi bet visai nesisukuoja o galai is vis baisus, tik va saknys kazko riebaluotis vasara labai pradejo. Girdejau kad ta kauke su majonezu ne visom issiplauna va kaimyne sviesiaplauke tai kai issitepe majonezu tai poto ir po sampuno liko riebaluoti plaukai...  ax.gif

Pabandyk saknis su majonezu o nuo tos vietos kur susijima i kasa aliejum kokiu miegsti smile.gif gali pabandyt alyvuogu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
o aš gaivinau plaukus dirvinio asiūklio nuoviru. Tikrai atgaivino laukus thumbup.gif reikia vėl pradėti kursą blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif o gal kuri žino kokią "skanią" kaukę? ax.gif kartą dariau su majonezo tai nuo kvapo negera buvo. net neįsivaizduoju kad kokį svogūną galėčiau tept.. doh.gif
Atsakyti
as pati kaukes darau is aliejaus - alyvuogiu arba migdolu, jojobos. kadangi mano plaukai sausi, tai isilasinu i ta alieju kokius 3 lasus roziu ir 7 lasus santalmedziu eteriniu alieju, sutepu siuo misiniu plaukus, uzrisu maistine plevele, tada ranksluosti uzsidedu ir taip kelias valandas palaikau.

viena karta i savaite nuo plauku slinkimo pasidarau toki misini - i migdolu alieju ilasinu 5 lasus rozmarinu ir 5 lasus imbiero eteriniu alieju, aprisusi ranksluosciu palaikau maziausiai pusvalandi.

visus misinius tepu tik ant sausu plauku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aggnesse @ 2008 08 03, 16:51)
as pati kaukes darau is aliejaus - alyvuogiu arba migdolu, jojobos. kadangi mano plaukai sausi, tai isilasinu i ta alieju kokius 3 lasus roziu ir 7 lasus santalmedziu eteriniu alieju, sutepu siuo misiniu plaukus, uzrisu maistine plevele, tada ranksluosti uzsidedu ir taip kelias valandas palaikau.

viena karta i savaite nuo plauku slinkimo pasidarau toki misini - i migdolu alieju ilasinu 5 lasus rozmarinu ir 5 lasus imbiero eteriniu alieju, aprisusi ranksluosciu palaikau maziausiai pusvalandi.

visus misinius tepu tik ant sausu plauku  4u.gif



O kur būtų galima tokių aliejų įsigyti? 4u.gif
Atsakyti
o aš šiandien plaukus dar ir juoda arbata skalavau ax.gif pirmas įspūdis tai thumbup.gif nesivelia lengvai šukuojasi ir minkštesni bigsmile.gif
Atsakyti