Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės plaukams

su svogunu....
svogunas , alyvuogiu aliejus, ricinos aliejus,kiausinio trinys,medus....
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 07 21, 05:07)
su svogunu....
svogunas , alyvuogiu aliejus, ricinos aliejus,kiausinio trinys,medus....


o darant kaukes su svogunu isplaunant nelieka prasto kvapo?? rolleyes.gif
Atsakyti
kvapas truputi buna kai suslampa plaukai bet kiek klausiau MB per kelis metrus tikrai nesijaucia tik prikisus nosi bet isplovus dar karta man jis dingsta , sako kitom lieka...gal man dingsta nes sampunas su eteriniaisiais aliejais g.gif
Atsakyti
As tai nenusimanau absoliucej nieko , ten tose zolese... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 07 21, 09:10)
kvapas truputi buna kai suslampa plaukai bet kiek klausiau MB per kelis metrus tikrai nesijaucia tik prikisus nosi bet isplovus dar karta man jis dingsta , sako kitom lieka...gal man dingsta nes sampunas su eteriniaisiais aliejais  g.gif

o kaip ta svoguna reikia paruosti- sutrinti ar kaip ten..? g.gif papasakokit ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ricci @ 2008 07 21, 14:06)
o kaip ta svoguna reikia paruosti- sutrinti ar kaip ten..? g.gif  papasakokit ax.gif  4u.gif


kaip reikia nezinau bet pasakysiu kaip as darau . sumalu su blenderiu svoguna ir po to per sieteli (durshlioka biggrin.gif) su saukstu patrinu ir isbega sultys ir toks minkstimas bet be zieveliu , jis lengvai issiplauna nereik krapstyt
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 07 21, 13:10)
kaip reikia nezinau bet pasakysiu kaip as darau . sumalu su blenderiu svoguna ir po to per sieteli (durshlioka  biggrin.gif) su saukstu patrinu ir isbega sultys ir toks minkstimas bet be zieveliu , jis lengvai issiplauna nereik krapstyt

Nu man vistiek jis smirda, ir dar kad poveikis akivaizdus butu tai kentet galima,b et dbr tai nei shis nei tas... schmoll.gif
Atsakyti
del poveikio tikrai nezinau dar tik 4 kartus buvau uzsidejus , manau bent 3 menesius reiktu praktikuot kad pajaust kazka
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 07 23, 17:02)
del poveikio tikrai nezinau dar tik 4 kartus buvau uzsidejus , manau bent 3 menesius reiktu praktikuot kad pajaust kazka

nu man po pirmo karto kosmaras, visa diena plaukus ploviau su visokiausias skampunais, vistiek jis nedingo, o as kai jautri uoslei tai isvis negalejau pakest doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mergytia @ 2008 07 24, 14:27)
nu man po pirmo karto kosmaras, visa diena plaukus ploviau su visokiausias skampunais, vistiek jis nedingo, o as kai jautri uoslei tai isvis negalejau pakest  doh.gif

Gyvenime nesidesiu svogunu ant galvos lotuliukas.gif nebent zmones nubaidyt noresiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mergytia @ 2008 07 24, 14:27)
nu man po pirmo karto kosmaras, visa diena plaukus ploviau su visokiausias skampunais, vistiek jis nedingo, o as kai jautri uoslei tai isvis negalejau pakest  doh.gif


blink.gif nu man tikrai ner jau tokio baisaus kvapo g.gif gal as mazai to svoguno dedu .jauciu kol bunu uzsidejus bet isplovus plaukus jauciu tik kaukes kuria dedu PO kvapa
Atsakyti
MB iš kirpėjo nusipirko kažkokias specialias ampules dėl plaukų slinkimo, visas patenkintas grįžo namo, paprašė manęs išmasažuoti galvą su tom ampulėm, nu ir ką... Svogūnai!! Smirda nežmoniškai, bet po to net neišplovus galvos praeina ta smarvė.
Taip kad gal bus tiesos apie svogūnų poveikį... g.gif smile.gif
Atsakyti