Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės plaukams

QUOTE(GūGa @ 2007 11 19, 17:31)
as skalajauju su dilgeliu-apyniu nuoviru, dar kartais imetu azuolo zieves gabaliuka koki. noreciau tureti varnalesu lapu dar, kad primakaluoti i sita misinuka, bet tingiu pirkt  biggrin.gif tiesa, cia sitie man atrodo tinka tik tamsiaplaukem mirksiukas.gif

aš buvau prisiskaičius, kad labai egrai yra varnalėšos šaknis, tai kažkada kaime prisikasiau, prisidžiovinau ir.... kankinausi su šituo nemaloniu dalyku. plaukams gal ir padėjo, greito poveikio po tokių dalykų ir nereikia tikėtis, bet naudojau aš tą dalyką gal 2 ėmnesius. labai nepatiko kvapas, todėl dbr plaukus skalaut žadu tik dilgėlėmis, ažuolo žieve, beržų ar lazdynų lapasi, bet ne varnalėšomis..
Papildyta:
viename žurnale esu skaičius, kad labai naudinga prieš plaukų plovimą galvos odą "palepinti" svogūnų košele. bet kitur skaičiau, kad grynas svogūnas gali nudeginti galvos odą ir plaukus. Gal kuri nors tiksliai žinote, kaip iš tikrųjų reikėtų elgtis su svogūnų?
(apie kvapą galite nepasakoti, jo nebijau, o be to, plaukai dvokia tik juo sušlapinus)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panele zuika: 17 liepos 2008 - 23:41
del alijosiaus..viena gydytoja sake, kad nupjovus aliosiaus lapa reikia dar diena kita palaiktyti saldytuve, tipo taip labiau suaktyveja veikliosios medziagos... bandysiu ir as su aliosium kokia kauke savaitgali uzsidet... ax.gif o kazin gal tinka paprasciausiai itrinti saknis? blush2.gif
Atsakyti
as siandien su ciuciuku miske buvau prisiskyniau jaunu dilgeliu, maisysiu juos su ajerais smile.gif reiks netinget nueit , ramuneliu , varnalesiu, ciobreliu, jonazoliu ,dilgeliu prisiskint, kam pirkti jei gamta duoda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2008 07 18, 13:39)
as siandien su ciuciuku miske buvau prisiskyniau jaunu dilgeliu, maisysiu juos su ajerais smile.gif reiks netinget nueit , ramuneliu , varnalesiu, ciobreliu, jonazoliu ,dilgeliu prisiskint, kam pirkti jei gamta duoda smile.gif

o be to, pačios skintos dažniausiai būna pačios geriausios: daug kvapnesnės, net spalva gražesnė smile.gif
Atsakyti
as kai pati ieskau zoliu, renku toliau nuo gatves, jaunus lapelius, saknis, o vaistinese beleka parduoda, ten gi enziuri ka jiems zmones nes,prirenka kokie bomziukai prie kaelio zoliu ir nesa smile.gif
ot koki as pati peikiu , o pati ir perku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2008 07 18, 15:56)
as kai pati ieskau zoliu, renku toliau nuo gatves, jaunus lapelius, saknis, o vaistinese beleka parduoda, ten gi enziuri ka jiems zmones nes,prirenka kokie bomziukai prie kaelio zoliu ir nesa smile.gif
ot koki as pati peikiu , o pati ir perku biggrin.gif

vat todėl aš ir neperku vaistinėse g.gif
Atsakyti
QUOTE(panele zuika @ 2008 07 18, 15:01)
vat todėl aš ir neperku vaistinėse  g.gif

as kazkaip per velai visada susiprantu , ir siemet dilgeles jau nebetokios kokiu reiketu sad.gif reiks pasniukstineti miske, o kokias zoles naudoji ir renki?
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2007 11 17, 12:52)
Man pati geriausia naminė kaukė iš majonezo ir ricinos aliejaus, taip pamaitina plaukučius, labiau blizga  thumbup.gif

Man ir majonezas patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2008 07 18, 16:46)
as kazkaip per velai visada susiprantu , ir siemet dilgeles jau nebetokios kokiu reiketu sad.gif reiks pasniukstineti miske, o kokias zoles naudoji ir renki?

Šiaip man labiausiai patinka dilgėlės, bet šiaip dar esu perlovus galvą ir su varnalėšos šaknimi (neptiko kvapas labai), ažuolo žieve. kažkur girdėjua, kad galima perplaut plaukus su kriaušių lapais - jų taip pat prisirinkau, bandysiu ką nors daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panele zuika @ 2008 07 17, 23:40)
skaičius, kad labai naudinga prieš plaukų plovimą galvos odą "palepinti" svogūnų košele. bet kitur skaičiau, kad grynas svogūnas gali nudeginti galvos odą ir plaukus. Gal  kuri nors tiksliai žinote, kaip iš tikrųjų reikėtų elgtis su svogūnų?
(apie kvapą galite nepasakoti, jo nebijau, o be to, plaukai dvokia tik juo sušlapinus)

Tik nedek to svoguno ant galvos, pati bandziau, verkiau paskui cry.gif isplovus galva kvapas nedingo doh.gif tik po kokios savaites jau buvo galima zmonem rodytis, paskuij koki puse metu vos tik suslapinus plaukus jausdavosi tas svoguno kvapas. Del poveikio plaukams nieko negaliu pasakyt nes man tas tada nerupejo, nes kvapas buvo fear.gif frusty.gif verkiau kruvinom asarom... cry.gif
Atsakyti
as vis dar naudoju kauke su svogunu ir kvapas man issiplauna po sekancio plovimo
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 07 20, 17:44)
as vis dar naudoju kauke su svogunu ir kvapas man issiplauna po sekancio plovimo

Cia kauke su svogunu ar grynas svogunas? nes as bandziau gryna svoguna doh.gif
Atsakyti