Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės plaukams

QUOTE(d-krall @ 2007 11 19, 18:16)
O kam pirkti? Vasarą reikia visko prisirinkti. Aš pati iš vaistažolių mažai ką perku, nes močiutė prirenka viską. Kai jos neliks sad.gif, pati tuom daugiau užsiimsiu.

tai anie kur rasiau pas mane ir yra naturalus ir ekologiski biggrin.gif is sodo smile.gif dabar va atsiminiau, kad ryt mano "chnadienis", tai ir taip ja visada uzspilu dilgeles + apyniai nuoviru, aliejaus idedu, bet galvoju gal reik tas dilgeles ir apynius sumalt su kavamale ir dar prie ju primalt linu semenu g.gif zarnynui tai sveika lotuliukas.gif nesumastau ko dar prideti del sveikumo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2007 11 17, 19:37)
Majonezo pagal plaukų ilgį, pas mane netrumpi plaukai tai kokius 4 gerus šaukštus dedu, bet majonezas turėtų būti kuo riebesnis o ricinos aliejaus porą šaukštų įpilu, nes sausi mano plaukai. Beja galima naudoti Linų sėmenų aliejų arba alyvuogių aliejų  smile.gif
Ricinos aliejų perku vaistinėse buteliukas apie 5 lt kainuoja.



o kiek laiko laikai? bandysiu šiandien aš ją smile.gif
Atsakyti
kuo ilgiau tuo geriau!
Atsakyti
QUOTE(astuškinas @ 2007 11 22, 15:34)
o kiek laiko laikai? bandysiu šiandien aš ją  smile.gif


Laikau kokių pora valandų ax.gif
Atsakyti
Mano geriausia kauke: Kiausinio trinys+medus+alyvuogiu aliejus (pora sauksteliu), ant galvos maiseli ir karshta rankshluosti ir pora valandu taip pavaikshchiuot, tik keist ta rankshluosti kad visada shiltas butu. Plaukuchiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Becky @ 2007 11 22, 22:31)
Mano geriausia kauke: Kiausinio trinys+medus+alyvuogiu aliejus (pora sauksteliu), ant galvos maiseli ir karshta rankshluosti ir pora valandu taip pavaikshchiuot, tik keist ta rankshluosti kad visada shiltas butu. Plaukuchiai  thumbup.gif

Prisipažinsiu-niekada nesu naminės kaukės dariusi blush2.gif Bet gal reiktų pabandyt, nes skamba neblogai. Tik ar gerai tie produktai visi išsiplauna?
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 11 22, 22:05)
Prisipažinsiu-niekada nesu naminės kaukės dariusi  blush2.gif Bet gal reiktų pabandyt, nes skamba neblogai. Tik ar gerai tie produktai visi išsiplauna?

Aš naudoju tokią naminę kaukę:
Šaukštelis medaus
šaukšt. varnalėšų aliejaus
šaukšt. kosmetinio žibalo
1 kiaušinio trinys
thumbup.gif Ir išsiplauna puikiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Darijana:) @ 2007 11 23, 00:09)
Aš naudoju tokią naminę kaukę:
Šaukštelis medaus
šaukšt. varnalėšų aliejaus
šaukšt. kosmetinio žibalo
1 kiaušinio trinys
thumbup.gif  Ir išsiplauna puikiai  mirksiukas.gif

O tokio varnalėšų aliejaus iš kur gaut? Vaistinėse būna?
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 11 22, 23:05)
Prisipažinsiu-niekada nesu naminės kaukės dariusi  blush2.gif Bet gal reiktų pabandyt, nes skamba neblogai. Tik ar gerai tie produktai visi išsiplauna?

Man vieno-dvieju kartu praplaut su shampunu tikrai uzhtenka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 11 22, 23:11)
O tokio varnalėšų aliejaus iš kur gaut? Vaistinėse būna?

Vaistinėse neradau aš,tai suradau tokioj parduotuvėlėje kur pardavinėja sveiką maistą ir vaistažoles.
Atsakyti
QUOTE(astuškinas @ 2007 11 18, 15:12)

Kiausinio trinys
saukstas medaus
Saukstas aliejaus (geriau alyvuogiu)
puses citrinos sultys
Galima dar konjakelio (brendzio) ipilti
Viska sumaisau, itrinu gerai plauku saknis, o jei lieka ir plaukus, maisiuka ant galvos ir dar aprisu storu ranksluosciu, valanda pavaikstau su tokia "priprava" Na  man tai liuks  Atsigauna plaukai.


sita kauke siandien dariau thumbup.gif plaukai isties atsigavo bigsmile.gif kai kuriuos produktus is akies ipyliau ax.gif . tiesa, ricinos alieju dar ivarvinau. Aciu astuškinui, kad ja primine 4u.gif
Atsakyti
Skatinti plaukų augimui:
sumaišykite 2-3 šaukštus pomidorų minkštimo su šaukštu smulkiai pjaustyto svogūno. Gautą masę dieną palaikykite. Plaukus ištrinkite šampūnu, gerai nuskalaukite ir paruošta kauke kruopščiai įtrinkite plaukų šaknis. Ant galvos užmaukite dušo kepuraitę ir palaikykite apie 30 minučių. Po to galvą būtinai gerai išskalaukite. Tokios procedūros rezultatai akivaizdūs po 6-10 kartų. Per savaitę šią kaukę galite daryti 2-3 kartus. mirksiukas.gif

Atsakyti