Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės plaukams

QUOTE(Cherry_ @ 2008 06 25, 11:54)
visada naudojau medus +citrina+ al. aliejus.
bet kadangi esu blondine pastebejau kas si kauke biski geltona atspalvi palieka ir man tai nepatinka doh.gif
kokias naudojate kaukes blondines?


manau, kad citrina šviesina, gal bandyk jos nedėti?
Atsakyti
QUOTE(Palaida Bala @ 2008 06 25, 11:59)
manau, kad citrina šviesina, gal bandyk jos nedėti?

man tarodo cia nuo medaus eina tas geltonumas
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2008 06 25, 12:10)
man tarodo cia nuo medaus eina tas geltonumas

medus patamsina plauka. Citrina blukina. Siaip patarciau citrinos nedeti kai naudoji kauke su medumi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ricci @ 2008 06 25, 12:37)
medus patamsina plauka. Citrina blukina. Siaip patarciau citrinos nedeti kai naudoji kauke su medumi  ax.gif

kodel ?
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2008 06 25, 12:41)

nes kiek pastebejau citrina+medus paryzina plauka- bent jau man. Nes citrina padeda labiau spalvai isrysketi. Jei det citrinos- tai labai mazai.zinoma, priklauso nuo plauku spalvos g.gif
Siaip tai jei nededu citrinos, labai sunkiai issiplauna aliejaus, medaus ir kiausinio trynio misinys
Atsakyti
uzsitepiau dabar kefyro smile.gif ziuresiu kaip bus smile.gif
Atsakyti
nu aš jau po kefyro kaukės - laikiau pusantros valandos, paskui su šampūnu išploviau - man asmeniškai jokio negero kvapo, ir vyras neužuodžia biggrin.gif šiaip stebuklingųjų jo galių dar nepajutau, bet šiaip plaukai nesivėlė, ko aš baiminausi, blizga kaip visada, reiks pakartoti dar ir dar biggrin.gif
Atsakyti
Nusipirkau makadamiju aliejaus - gryno, nes labai jau skaniai plaukams mano pasirode "schwarzkopf" reklamoje kauke su makadamiju aliejumi - bandysiu siandien, nes alyvuogiu aliejaus jau sunaudojau butelaiti wub.gif
Atsakyti
Niu kaip puikiai suveike makadaniju aliejus thumbup.gif
Jau vien tepant jautesi malonus riesutu kvapas, o po laikymo (apie 4 val) isplovus dar tepiau "zolotoj solk" "intensivnaja" kauke (2 val) tai siandien plaukai kaip silkas wub.gif

Dziaugiuosi atradusi si alieju, nes alyvuogiu kvapas man labai jau specifinis.
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 06 26, 12:01)
Nusipirkau makadamiju aliejaus - gryno, nes labai jau skaniai plaukams mano pasirode "schwarzkopf" reklamoje kauke su makadamiju aliejumi - bandysiu siandien, nes alyvuogiu aliejaus jau sunaudojau butelaiti wub.gif



atsiprasau uz toki klausima,bet kur tu ji pirkai?cia uk jo nematau o kai buvau lt taip pat neteko..gal euro vaistinej ar kur kitur? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ccoolliiuukkee @ 2008 06 27, 10:16)
atsiprasau uz toki klausima,bet kur tu ji pirkai?cia uk jo nematau o kai buvau lt taip pat neteko..gal euro vaistinej ar kur kitur? blush2.gif


"maximoje" "akropolio" lotuliukas.gif Stovejau alieju skyriuje ir varciau semenu alieju - bet sitas patrauklesniu aprasymu buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mistikaa @ 2008 06 19, 11:33)
O ja itrint ir palaikyt kazkiek tai, o po to nuskalaut, na kaip naudotis g.gif Nes turiu sito gerio bigsmile.gif


Taip. Įtrinti, užsidėti maišiuką, rankšluostį ir pabūti taip apie valandą, o po to nuskalauti. Aš Kaukę darau prieš galvos plovimą. 4u.gif
O juodą ridiką visai nesunku gauti. Ir turguje ir paprastose parduotuvėse prie daržovių skyriaus būna rolleyes.gif
Papildyta:
Kaip kažkas parekomendavo pasidariau kaukę su kiaušinio tryniu ir alyvuogių aliejumi. Mano plaukai sausi, todėl aliejaus nepagailėjau. Šiandien plaukai taip blizga, kaip dar niekada gyvenime neblizgėjo. thumbup.gif
Atsakyti