Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės plaukams

sveikos,

kol sedziu namie turiu galimybe ziuret Malaxovo laidas per rusu kanala 10 val ryto. Cia buna daug geru patarimu, kelias kaukytes parasysiu:


1.Citrinos sult. 1 saukst.
medaus 1 saukst.
trynys
alijosiaus sulciu 2 saukst.

2.Cesnakas 2 skilteles
alijosiaus sultys 1 saukst.
majonezas 1 saukst.
laikyti 2 val- kaip sake rekomendavusioji- NET PLIKAM PLAUKAI UZAUGS:)

3.labai lengva ir paprasta
kiausinio trynys + konjakas ( saknis istrinti)

del cesnako ir svoguno tai pasimokiau...kvapas mano plaukuose kelis men laikesi, nezinau kaip kitom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xoxox: 18 birželio 2008 - 08:06
QUOTE(xoxox @ 2008 06 18, 10:04)
sveikos,

kol sedziu namie turiu galimybe ziuret Malaxovo laidas per rusu kanala 10 val ryto. Cia buna daug geru patarimu, kelias kaukytes parasysiu:
1.Citrinos sult. 1 saukst.
medaus 1 saukst.
trynys
alijosiaus sulciu 2 saukst.

2.Cesnakas 2 skilteles
alijosiaus sultys 1 saukst.
majonezas 1 saukst.
laikyti 2 val- kaip sake rekomendavusioji- NET PLIKAM PLAUKAI UZAUGS:)

3.labai lengva ir paprasta
kiausinio trynys + konjakas ( saknis istrinti)

del cesnako ir svoguno tai pasimokiau...kvapas mano plaukuose kelis men laikesi, nezinau kaip kitom.

Ta nr.1 tai as pries 15-20 metu darydavau, dar paaugle budama, nes labai plaukai slinkdavo ax.gif. Jauciu reiks vel prisimint sena patirti g.gif. O va po svogunu kaukytes, tai atsiprasau, ypac kai paprakaituodavau blink.gif, tai vos nemirdavau swoon.gif, as ju net valgyti negaliu (nors va cesnakus dar pakenciu, aciu dievui, juk zinau kad l.sveika), o siaip nuo pl. slinkimo, tai jie tikrai neblogai, dar galima medaus imaisyti. Zodziu dekim merginos ant tos galveles ka tik turim po ranka ir stebekim kas kuriai labiau darys poveiki, nes nuo siu produktu tai bent jau plaukai nuslinkt neturetu, man rodos... bigsmile.gif ax.gif mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balock: 18 birželio 2008 - 09:16
QUOTE(Nova @ 2008 06 17, 14:50)
O jusu ilgi plaukai ar trumpi? As aliejaus - majonezo kauke kaip istepiau savo ilgus plaukus, tai ploviau sampunu 4 kartus  doh.gif  doh.gif  doh.gif Po pirmo karto tai siaubas, riebalas ant plauku, net ant ranku lieka, kai perbrauki. Arba nemoku as kazko daryt taisyklingai su tom kaukem, arba jos man tiesiog netinka. Saknys mano riebaluojas, o galai labai sausi.

Padariau isvada, kad namines kaukes tinka tik trumpiems plaukams, nes po tokiu proceduru isplaut ilgus plaukus tai koshmaras.


Mano iki pusės nugaros - bet visi sausi, tai tepiau iki pat šaknų, o Jūsų atveju reiktų nuo pusės plaukų tepti visas namines kaukes, nes bus riebaluotos šaknys g.gif

Išsiplovė tai lengvai, nes tik 4 šaukštukus berods sutepiau - tiesiog sugėrė viską plaukai ir tiek - matyt, mano labai sausi (bet senokai dariau tą kaukę, dbr su alyvuogių aliejumi esu atstačiusi plaukų būklę kažkiek) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2008 06 17, 13:50)
Padariau isvada, kad namines kaukes tinka tik trumpiems plaukams, nes po tokiu proceduru isplaut ilgus plaukus tai koshmaras.


Mano plaukai iki pažastų...
Vieną kartą ir man aliejaus neišplovė šampūnas, tai su kaukėm kitą šampūną naudoju ir nėra jokių problemų, pakanka vieno plovimo. smile.gif
Atsakyti
Merginos, vat skaitau dzintars balzamo, skatinancio augima sudeti (dar jo nenaudojau, katik parsinesiau) ir raso, kad i ji ieina kamparo aliejus..sakau, gal tiktu ir i namines kaukes kamparo aliejaus sliukstelt, ale kad tik augtu tie plaukai.... rolleyes.gif
Atsakyti
Kažkada žurnale skaičiau apie juodojo ridiko kaukę plaukams. Ridiką reikia sutarkuoti ir išspausti iš jo sultis. Kadangi jis labai aitrus galima praskiesti santykiu 1:1. Pabandžiau ir man labai padėjo. Plaukučiai buvo labai minkšti ir žvilgantys rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvaidė: 18 birželio 2008 - 20:20
QUOTE(Arvaidė @ 2008 06 18, 08:19)
Kažkada žurnale skaičiau apie juodojo ridiko kaukę plaukams. Ridiką reikia sutarkuoti ir išspausti iš jo sultis. Kadangi jis labai aitrus galima praskiesti santykiu 1:1. Pabandžiau ir man labai padėjo. Plaukučiai buvo labai minkšti ir žvilgantys  rolleyes.gif


O ja itrint ir palaikyt kazkiek tai, o po to nuskalaut, na kaip naudotis g.gif Nes turiu sito gerio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvaidė @ 2008 06 18, 19:19)
Kažkada žurnale skaičiau apie juodojo ridiko kaukę plaukams. Ridiką reikia sutarkuoti ir išspausti iš jo sultis. Kadangi jis labai aitrus galima praskiesti santykiu 1:1. Pabandžiau ir man labai padėjo. Plaukučiai buvo labai minkšti ir žvilgantys  rolleyes.gif



o kur jo gaut,to juodojo ridiko?
Atsakyti
tai va,
ir as daug kaukiu girdejau apie ta ridika, bet net nekreipiau demesio, galvojau is kur as jo gausiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ccoolliiuukkee @ 2008 06 20, 21:05)
o kur jo gaut,to juodojo ridiko?

turguj pas bobutes!
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 06 21, 00:40)
turguj pas bobutes!


Juodo? cia jis ne kitoks?
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 06 20, 21:40)
turguj pas bobutes!


kam taip piktai doh.gif doh.gif esu apie ji girdejus,bet kad kur matyti,tai ne schmoll.gif o dar dabar esu ne lt tai tikrai nezinau kur ji rast uk g.gif
Papildyta:
QUOTE(xoxox @ 2008 06 18, 07:04)
sveikos,

kol sedziu namie turiu galimybe ziuret Malaxovo laidas per rusu kanala 10 val ryto. Cia buna daug geru patarimu, kelias kaukytes parasysiu:
1.Citrinos sult. 1 saukst.
medaus 1 saukst.
trynys
alijosiaus sulciu 2 saukst.

2.Cesnakas 2 skilteles
alijosiaus sultys 1 saukst.
majonezas 1 saukst.
laikyti 2 val- kaip sake rekomendavusioji- NET PLIKAM PLAUKAI UZAUGS:)

3.labai lengva ir paprasta
kiausinio trynys + konjakas ( saknis istrinti)

del cesnako ir svoguno tai pasimokiau...kvapas mano plaukuose kelis men laikesi, nezinau kaip kitom.



o cia tos kaukes visoms?ta prasme ir tamsiaplaukems ir sviesiaplaukems?
Atsakyti