Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės plaukams

O alus apart to, kad suteikia blizgesi , dar ką nors daro- maitina ir t.t.? nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ricci: 06 birželio 2008 - 18:11
QUOTE(ricci @ 2008 06 06, 17:11)
O alus apart to, kad suteikia blizgesi , dar ką nors daro- maitina ir t.t.? nail.gif


Man blizgejo graziai, bet ir smirdejo neblogai, tai mano eksperimentas su alaus kauke baigesi po keleriu bandymu. o del maitinimo tai negaliu pasakyt - trumpai as ja naudojau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2007 11 26, 14:44)
Skatinti plaukų augimui:
sumaišykite 2-3 šaukštus pomidorų minkštimo su šaukštu smulkiai pjaustyto svogūno. Gautą masę dieną palaikykite. Plaukus ištrinkite šampūnu, gerai nuskalaukite ir paruošta kauke kruopščiai įtrinkite plaukų šaknis. Ant galvos užmaukite dušo kepuraitę ir palaikykite apie 30 minučių. Po to galvą būtinai gerai išskalaukite. Tokios procedūros rezultatai akivaizdūs po 6-10 kartų. Per savaitę šią kaukę galite daryti 2-3 kartus.  mirksiukas.gif

tikrai padeda? blink.gif
Atsakyti
|As atmetu visas kaukes, kuriu sudetyje svogunas. Gal ir veiksminga, bet jau tas kvapas doh.gif
Atsakyti
Majonezas,alyvuogiu aliejus ir kiausinio trynys. Tepu ant dregnu plauku.
Anksciau galva reikedavo plauti kiekviena diena,nes lb riebaluodavosi , o panaudojus kauke,galiu neplaut 2-3 dienas.Ir plaukai tapo svelnesni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilelis @ 2008 06 13, 16:10)
Majonezas,alyvuogiu aliejus ir kiausinio trynys. Tepu ant dregnu plauku.
Anksciau galva reikedavo plauti  kiekviena diena,nes lb riebaluodavosi , o panaudojus kauke,galiu neplaut 2-3 dienas.Ir plaukai tapo svelnesni  smile.gif

Vietoj aliejaus dar naudoju vitamina A, buna vaistinej buteliukuose pirkt.
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2007 11 26, 13:44)
Skatinti plaukų augimui:
sumaišykite 2-3 šaukštus pomidorų minkštimo su šaukštu smulkiai pjaustyto svogūno. Gautą masę dieną palaikykite. Plaukus ištrinkite šampūnu, gerai nuskalaukite ir paruošta kauke kruopščiai įtrinkite plaukų šaknis. Ant galvos užmaukite dušo kepuraitę ir palaikykite apie 30 minučių. Po to galvą būtinai gerai išskalaukite. Tokios procedūros rezultatai akivaizdūs po 6-10 kartų. Per savaitę šią kaukę galite daryti 2-3 kartus.  mirksiukas.gif


bandziau panasia kauke su svogunais ir cesnakais,kvapas nerealiai slykstus.ir laikosi apie 4men,kai net nebededi kaukes.kai plaukai sausi,kvapo nesijaucia,nebent prie plauku saknu prikisus nosi,bet jei plaukai suslampa,tokia smarve pasklinda...
Atsakyti
QUOTE(kubilelis @ 2008 06 13, 18:10)
Majonezas,alyvuogiu aliejus ir kiausinio trynys. Tepu ant dregnu plauku.
Anksciau galva reikedavo plauti  kiekviena diena,nes lb riebaluodavosi , o panaudojus kauke,galiu neplaut 2-3 dienas.Ir plaukai tapo svelnesni  smile.gif


O cia tai geras, man kartais tenka vos ne 2 kartus i diena plaut galva - saknys riebaluojas, o galai sausi. Plaukai ilgi mano, iki puses nugaros. Tik man baisu, kad tas trynys sulipins plaukus, nes mano ir taip labai velias...
Atsakyti
Aš susimąsčiau, o kam į majonezą dėti aliejaus ir kiaušinį, taigi majonezas ir taip daromas iš aliejaus ir kiaušinių?.. g.gif
Man viena vaistininkė patarė nenaudoti majonezo sausiems plaukams, nes į jį dedama citrinos arba acto, kurie ilgainiui sausina plaukus, tai dabar draugauju su medaus, aliejaus ir trynio kauke. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(<emigrante> @ 2008 06 06, 00:02)
As tai isplaudavau plaukus sampunu, o po to perplaudavau su alum. Laikydavau kol isdziudavo, ir dar karteli perplaudavau su alum. Po to su vandenuku skalaudavau.

Na o tos, kurios nori kad plaukai greiciau augtu - patikrinta priemone - varnalesu saknu nuovirs, na bet cia jau reik netinget ir po kiekvieno plovimo perskalaut su tuo nuovitu.


o vaistineje yra pirkti? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vannilė: 16 birželio 2008 - 23:44
QUOTE(Iridy @ 2008 06 16, 23:31)
Aš susimąsčiau, o kam į majonezą dėti aliejaus ir kiaušinį, taigi majonezas ir taip daromas iš aliejaus ir kiaušinių?.. g.gif 
Man viena vaistininkė patarė nenaudoti majonezo sausiems plaukams, nes į jį dedama citrinos arba acto, kurie ilgainiui sausina plaukus, tai dabar draugauju su medaus, aliejaus ir trynio kauke.  ax.gif


Niu matyt teisybę Tau sakė, nes aš porą kartų irgi tepiau tik su majonezu ir po trečio karto nebesusitvarkiau su plaukais - taip pūtėsi doh.gif
O kai dar pasiskaičiau forumiečių pasvarstymų apie majonezo sudėtį, tai geriau renkuosi aliejus - alyvuogių arba neseniai pirktą linų sėmenų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 06 17, 09:18)
Niu matyt teisybę Tau sakė, nes aš porą kartų irgi tepiau tik su majonezu ir po trečio karto nebesusitvarkiau su plaukais - taip pūtėsi doh.gif
O kai dar pasiskaičiau forumiečių pasvarstymų apie majonezo sudėtį, tai geriau renkuosi aliejus - alyvuogių arba neseniai pirktą linų sėmenų  mirksiukas.gif


O jusu ilgi plaukai ar trumpi? As aliejaus - majonezo kauke kaip istepiau savo ilgus plaukus, tai ploviau sampunu 4 kartus doh.gif doh.gif doh.gif Po pirmo karto tai siaubas, riebalas ant plauku, net ant ranku lieka, kai perbrauki. Arba nemoku as kazko daryt taisyklingai su tom kaukem, arba jos man tiesiog netinka. Saknys mano riebaluojas, o galai labai sausi.

Padariau isvada, kad namines kaukes tinka tik trumpiems plaukams, nes po tokiu proceduru isplaut ilgus plaukus tai koshmaras.
Atsakyti