Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės plaukams

QUOTE(GūGa @ 2008 06 02, 18:16)
o tau aliejus gerai issiplaus? tik su vandeniu jei plausi?

Su šampūnu reikia plaut mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 06 02, 16:24)
Su šampūnu reikia plaut  mirksiukas.gif


biggrin.gif zinau, bet ji rase, kad po plovimo sampunu tepts ta alieju, tai a taad nematau prasmes tepti alieju po plovimo, jei vistiek po to sampuna ant galvos pilsi unsure.gif
Atsakyti
Va dabar aš naminių kaukių laikymo žinovė:
jei kaukėje yra aliejus, kiaušinio trynys, medus, tuomet reikėtų išplauti su šampūnu
jei kaukėje apart minėtų produktų dar yra ir pusės citrinos sulčių ar kokio brendžio, konjako, tuomet naudoti po šampūno ir ji kuo puikiausiai išsiplauna.
Nors tiesa sakant man kuo puikiausiai be šampūno iššsiplovė ir kai nedėjau nei citrinos arba konjako- manau del to, kad medaus daugiau idėjau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ricci @ 2008 06 03, 16:08)
Va dabar aš naminių kaukių laikymo žinovė:
jei kaukėje yra aliejus, kiaušinio trynys, medus, tuomet reikėtų išplauti su šampūnu
jei kaukėje apart minėtų produktų dar yra ir pusės citrinos sulčių ar kokio brendžio, konjako, tuomet naudoti po šampūno ir ji kuo puikiausiai išsiplauna.
Nors tiesa sakant man kuo puikiausiai be šampūno iššsiplovė ir kai nedėjau nei citrinos arba konjako- manau del to, kad medaus daugiau idėjau  4u.gif  4u.gif




o kokio ilgio tavo plaukai ? mano tai iki pazastu, tai kai kauke su kiausiniu, aliejum ir medum uzdejau, tai du kartus su sampunu turejau plauti ir kondicionierium po to, nes kaltunas kaip susivele nuo to lipnumo, tai sakes doh.gif
kita kart gal reiks imaisyt konjako kokio ar citrinos, nes nebandziau dar su jais g.gif
Atsakyti
O ka jus darote, kad jum tos namines kaukes nevarvetu nuo plauku? rolleyes.gif As kai issitepu alyvuogiu aliejum ir apsivynioju dar ta maistine plevele, man vistiek prasisunkia ir apibega visas kaklas doh.gif Aliejaus tikrai nedaug tepu... Dar nebandziau maisyt su kitas igrediantais, nes man ir vienas alyvuogiu aliejus labai tinka, bet gal idejus tryni ar ka kita, ta kauke kaipnors "suristu"..? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2008 06 03, 21:32)
O ka jus darote, kad jum tos namines kaukes nevarvetu nuo plauku?  rolleyes.gif  As kai issitepu alyvuogiu aliejum ir apsivynioju dar ta maistine plevele, man vistiek prasisunkia ir apibega visas kaklas doh.gif  Aliejaus tikrai nedaug tepu... Dar nebandziau maisyt su kitas igrediantais, nes man ir vienas alyvuogiu aliejus labai tinka, bet gal idejus tryni ar ka kita, ta kauke kaipnors "suristu"..? bigsmile.gif

Kaip tau tas aliejus bega. Pas mane plaukuciai tik vos iki peciu man sauksto aliejaus pakanka ir niekas nebega g.gif O va jau idejus kiausinio tryni,medaus ir brendzio, tai po kazkiek laiko pradeda varvet po truputi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 03 birželio 2008 - 21:41
va kai citrinos ar konijako imaisysit tai is vis begs. Siaip mano plaukai iki pazastu, visada dedu citrina, su konijaku nebadziau, ir man kuo puikiausiai nusiskalauja su vandeniu mirksiukas.gif
Atsakyti
Pabandysiu ryt tą kaukę iš medaus, trynio ir aliejaus (gerai, kad tokių produktų visada įmanoma virtuvėj rasti biggrin.gif ) Pasiskaičiau ir nutariau pamėginti. Norėjau dar paklausti, kaip ten su alaus kaukėm? Gal kas esate išbandžius? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(idea fix @ 2008 06 04, 06:43)
Pabandysiu ryt tą kaukę iš medaus, trynio ir aliejaus (gerai, kad tokių produktų visada įmanoma virtuvėj rasti  biggrin.gif ) Pasiskaičiau ir nutariau pamėginti. Norėjau dar paklausti, kaip ten su alaus kaukėm? Gal kas esate išbandžius?  4u.gif


Bandziau ir alaus, zvilga plaukai graziai po jos, bet kvapelis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(<emigrante> @ 2008 06 04, 15:08)
Bandziau ir alaus, zvilga plaukai graziai po jos, bet kvapelis  schmoll.gif



o kaip ja daryti ? g.gif
Atsakyti
mane ir domina kaip ta alaus kuke padaryti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(braskinis_kokteilis @ 2008 06 04, 13:10)
o kaip ja daryti ?  g.gif

As tai isplaudavau plaukus sampunu, o po to perplaudavau su alum. Laikydavau kol isdziudavo, ir dar karteli perplaudavau su alum. Po to su vandenuku skalaudavau.

Na o tos, kurios nori kad plaukai greiciau augtu - patikrinta priemone - varnalesu saknu nuovirs, na bet cia jau reik netinget ir po kiekvieno plovimo perskalaut su tuo nuovitu.
Atsakyti