Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės plaukams

smile.gif CITRINA smile.gif

Citrinos rugstis veikia sutraukiamai, todel kosmetikoje naudojama riebiai odai ir plaukams priziureti. Neblogai susidoroja su pleiskanomis. Taip pat citrinos sulciu rugstys turi blukinamaji poveiki. Sio vaisiaus sudetyje yra nemazai vitamino C, todel po proceduru su citrina galima tiketis sveikesnio atspalvio.

Citrinos gaiviklis riebiems plaukams. Litre vandens 15 minuciu pavirkite keturiu isspaustu citrinu zieveles. Sampunu istrinke galva, siuo skysciu perskalaukite plaukus.
Taip pat galima i perskalauti skirta vandeni ilasinti grynu citrinu sulciu sauksteli. Toks perskalavimas turi sviesinamaji poveiki. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas bandėt kaukei naudoti spanguoles? bigsmile.gif

Spanguolių kaukė plaukams. Po šios maitinančios kaukės jūsų plaukai spindės kaip moterų, reklamuojančių šampūnus.
Viskas ko reikia: 3 šaukštai spanguolių, 1 šaukštas alyvuogių aliejaus ir 7-10 petražolių šakelių.Spanguoles nuplaukite, sumalkite ir išspauskite sultis (šaldytos ar šviežios spanguolės – nesvarbu), petražolių šakeles nuplaukite ir sutrynusios išspauskite sultis. Spanguolių ir petražolių sultis sumaišykite su alyvuogių aliejumi. Gautą tyrę įtrinkite į plaukų šaknis, galvą apvyniokite polietileno plėvele ir palikite 20min. Po nustatyto laiko plaukus išplaukite šampūnu.
Atsakyti
QUOTE(Happy.Woman @ 2008 05 15, 19:41)
smile.gif CITRINA  smile.gif


O, dekui uz receptuka - mano plaukai sviesus ir poriebiai, tai reiks isbandyti rolleyes.gif
Gal bandei pati?
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2008 05 14, 16:36)
Gaia ne naminė šiaip... nebūtų per daug jeigu vakare ja sutepčiau plaukus, o ryte išplaučiau?


Tai aišku, kad ne naminė smile.gif
Kuo ilgiau ją laikai, tuo plaukai slidesni - po nakties laikymo nesusitvarkyčiau turbūt lotuliukas.gif


O aš vis tiek po naminių kaukių dedu balzamą, nors alyvuogių aliejus minkština plauką, bet po majonezo mano plaukai šiurkštūs būdavo - be balzamo būtų ne kas schmoll.gif
Atsakyti
Dar labai noriu atsiliepimų tų Mergaičių, kurios ilgiau bandė brendžio kaukę - kaip Jums? bigsmile.gif
Atsakyti
Na o aš tai vakar plaukučius užtemiau tyro alyvuogių aliejaus (parsivešto iš kretos) kaukę. Super super, plaukai minkštučiai, jokio balzamo nereikėjo wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 25, 11:35)
Dar labai noriu atsiliepimų tų Mergaičių, kurios ilgiau bandė brendžio kaukę - kaip Jums? bigsmile.gif

Jei tu vadini Brendzio kauke, ta namine kakyte i kuria ieina: kiausinio trynis, medus, aliejus ir brendis, tai as ja bandziau ir to bandymo nenutraukiu jau 3 menesiu bigsmile.gif Fantastiska kaukyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2008 05 25, 21:49)
Jei tu vadini Brendzio kauke, ta namine kakyte i kuria ieina: kiausinio trynis, medus, aliejus ir brendis, tai as ja bandziau ir to bandymo nenutraukiu jau 3 menesiu  bigsmile.gif  Fantastiska kaukyte  wub.gif


Taip, šitą "Rusytės" - nes skaičiau, kad ji blizgesį sveiką suteikia - tai norėčiau pabandyti blush2.gif
Kokį brendį naudoji? 4u.gif
Alyvuogių aliejų pili?
Atsakyti
o gal zinot kaukiu tamsiaplaukems?keleta bandziau ir nusivyliau,plaukai issausejo,suplonejo.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2008 05 25, 19:49)
Jei tu vadini Brendzio kauke, ta namine kakyte i kuria ieina: kiausinio trynis, medus, aliejus ir brendis, tai as ja bandziau ir to bandymo nenutraukiu jau 3 menesiu  bigsmile.gif  Fantastiska kaukyte  wub.gif



o kokie santykiai, šiendien šitą noriu išbandyti ax.gif Ir kiek laikai ?

Mergaitės gal kas kokią kaukę žinot, kuri pagelbėtų nuo slinkimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2008 05 26, 13:53)
Mergaitės gal kas kokią kaukę žinot, kuri pagelbėtų nuo slinkimo  ax.gif

Svogūnų kaukė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 05 26, 11:59)
Svogūnų kaukė  cool.gif



o jetau gasdina mane smile.gif , gal bandei, kaip po to kvapas? ir kaip ja naudot?
Atsakyti