Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės plaukams

QUOTE(ašei @ 2008 04 21, 14:22)
o jūs tas kaukes dedat ant sausų ar šlapių plaukų?

Aš dedu ant drėgnų ir jokio vėlimosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 04 26, 14:39)
pagal mane tai va koks eiliskumas turetu buti - sampunas, kauke ir tada jei is tikruju dar reikia balzamas.. bet kad po kaukes tai manau balzamas visai nereikalingas..

As tai kadangi namine kauke dedu ant sausu plauku ir laikau per nakti, o tada ryte normaliai galva plauna, tai neisivaizduoju, kaip kitaip as plaukus gaeciau issukuot, jei nedeciau balzamo. O gal ir negerai g.gif niu bet manau per nakti prisigeria plaukai tos namines kaukes gerybiu ax.gif
O beje norejau paklaust, kur perkate ta kauke gaia?ir kokiems jinai plaukams skirta? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 04 26, 13:59)
As tai kadangi namine kauke dedu ant sausu plauku ir laikau per nakti, o tada ryte normaliai galva plauna, tai neisivaizduoju, kaip kitaip as plaukus gaeciau issukuot, jei nedeciau balzamo. O gal ir negerai g.gif niu bet manau per nakti prisigeria plaukai tos namines kaukes gerybiu  ax.gif
O beje norejau paklaust, kur perkate ta kauke gaia?ir kokiems jinai plaukams skirta? 4u.gif

eurokos thumbup.gif manau visiems tiktu, tiksliai neparasyta
Atsakyti
Bet "Gaia" tikrai tik kosmetinė, o ne gydomoji kaukė - plaukai būna labai "slidūs" ir lygūs, tačiau po naminių kaukių arba aliujų plaukų šaknys man stiprėja smile.gif

Tad ją gali naudoti tos, kurių plaukai labai pučiasi, bus thumbup.gif
Atsakyti
paimu indeli, imetu 2 trynius, kelis saukstus majonezo, ismaisau ir metu ant sausu plauku lotuliukas.gif ax.gif laikau valanda, veliau - sampunas, balzamas. dar nepastebejau stebuko, bet blogiau nera
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 04 27, 12:02)
paimu indeli, imetu 2 trynius, kelis saukstus majonezo, ismaisau ir metu ant sausu plauku lotuliukas.gif  ax.gif  laikau valanda, veliau - sampunas, balzamas. dar nepastebejau stebuko, bet blogiau nera


reikia kada pabandyti kaip mano plaukai reaguos į kiaušinius ir majonezą.
šiaip naudoju aliejus, man thumbup.gif
Atsakyti
as neseniai buvau uzsidejus aliejaus ir majonezo sumaisyta, tai visai nieko smile.gif ax.gif
Atsakyti
Gaia ne naminė šiaip... nebūtų per daug jeigu vakare ja sutepčiau plaukus, o ryte išplaučiau?
Atsakyti
Labas vakaras, kadangi pries kuri laika as cia iskeliau klausima apie tai, kodel po NATURALIU kaukiu dar dedate kaukes ir ar taip reikia, atsakysiu, nes pasiglinau, paskaiciau apie plauku grozi literaturos, taigi, radau ir majonezo ir bananu+pieno kauke, kurios abi, pasak info, labai grazina, atstato plaukuciu bukle, bet va, apie balzamus, kaukes po to - jokio zodzio!!! schmoll.gif Tik parasyta, kad sios kaukes dedamos ant istrenktu plauku, laikomos po 15-20 min., o kad neliktu majonezo kvapo, kai dziovinate, galite papurksti skysti nuo karscio, kuris turi savo gaivu aromata, kuri ir suteiks plaukuciams, taip nepalikdamas jokiu majonezo pedsaku. smile.gif Stai ir viskas. 4u.gif
Papildyta:
Beje, jau kuri laika darau majonezo kaukes ir galiu pasakyti, kad turbut geresnes kaukes gyvenime nesu nei pirkusi, nei gavusi dovanu, nei apskritai regejusi bigsmile.gif thumbup.gif , plaukai blizga, labai svelnus ir nebetrukineja!!! wub.gif

Tiesa, parasysiu kitadiena viena kaukyte, kuri turetu visas labai sudominti mirksiukas.gif 4u.gif , tik del laiko stokos, siandien jos negaliu parasyti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Happy.Woman @ 2008 05 14, 18:14)
bet va, apie balzamus, kaukes po to - jokio zodzio!!!  schmoll.gif 

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2008 04 15, 11:22)
as ne pastoviai naudoju namines kaukes, viena karta pirktine (gaia) kita namine medus+citrinos sultys+2kiausinaii+al.aliejus thumbup.gif


na as dar i tokia imaisau ir riebaus majonezo gera sauksta smile.gif ir dar naudoju kaip kauke nakciai valgoma alyvuogiu alieju,pasildau,ispaudziu kelis lasus citrinos sulciu ir istepu. Tada uzsidedu kepurele vienkartine,kad nereiktu patalynes teplioti ir per nakty miegu. Super zinokit. Pdeda tikrai, kai dar sviesiai dazausi tai thumbup.gif galiukai jau 1 metus nekirpti.
Atsakyti
QUOTE(Jakutė @ 2008 05 14, 21:41)
na as dar i tokia imaisau ir riebaus majonezo gera sauksta  smile.gif  ir dar naudoju kaip kauke nakciai valgoma alyvuogiu alieju,pasildau,ispaudziu kelis lasus citrinos sulciu ir istepu. Tada uzsidedu kepurele vienkartine,kad nereiktu patalynes teplioti ir per nakty miegu. Super zinokit. Pdeda tikrai, kai dar sviesiai dazausi tai  thumbup.gif  galiukai jau 1 metus nekirpti.

g.gif as irgi sviesnu ir bijau citrinos det,kad dar labiau nesausintu plauko.Nors visos taip giria....gal nieko blogo tada rolleyes.gif
Atsakyti