Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės plaukams

Pasiskaičiusi forume pradėjau savo plaukus lepinti kartą per savaitę namine kauke thumbup.gif poveikis jau matosi, bet norėčiau vis paįvairinti...Prašau, įdėkite savo receptukus. Tikiu, kad šiuolaikinės kosmetikos yra gerai, bet namuose pasigaminta kaukė irgi labai labai gerai smile.gif

Kažkur buvau radusi kaip viena SM mamytės daro kaukę plaukams su juoda duona thumbup.gif bet neberandu jos posto. Gal mamytė užsuks čia ir pasidalins receptėliu thumbup.gif
Atsakyti
Man pati geriausia naminė kaukė iš majonezo ir ricinos aliejaus, taip pamaitina plaukučius, labiau blizga thumbup.gif
Atsakyti
gal gali parašyti proporcijas ir kaip naudot? blush2.gif ricinos aliejaus vaistinėse yra?aš kažkada kiaušinį tryniau į galvą, visai nieko plaukai purūs buvo smile.gif
Atsakyti
O tik majonezo ir ricinos dedi?

Mano paskutinė kaukė, kurią dariau 4u.gif
1 š. medaus
1 š. majonezo
1/3 citrinos (išspausti)
1 kiaušinio trynys
1 ampulė Mg tirpalo (yra vaistinėse pirkti tų geriamų ampulių, apie 2 litus vnt kainuoja)

Plaukai blizga, purūs, iššukuojami thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

taip pat Mg esu keitusi vit. C ir vit D....ricinos dar nebandžiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astuškinas @ 2007 11 17, 14:17)
gal gali parašyti proporcijas ir kaip naudot? blush2.gif  ricinos aliejaus vaistinėse yra?aš kažkada kiaušinį tryniau į galvą, visai nieko plaukai purūs buvo smile.gif


Majonezo pagal plaukų ilgį, pas mane netrumpi plaukai tai kokius 4 gerus šaukštus dedu, bet majonezas turėtų būti kuo riebesnis o ricinos aliejaus porą šaukštų įpilu, nes sausi mano plaukai. Beja galima naudoti Linų sėmenų aliejų arba alyvuogių aliejų smile.gif
Ricinos aliejų perku vaistinėse buteliukas apie 5 lt kainuoja.
Atsakyti
šaukštas alyvų aliejaus, pusę citrinos sulčių, šaukštas majonezo palaikyti 10 min ant plaukų.


Kiausinio trinys
saukstas medaus
Saukstas aliejaus (geriau alyvuogiu)
puses citrinos sultys
Galima dar konjakelio (brendzio) ipilti
Viska sumaisau, itrinu gerai plauku saknis, o jei lieka ir plaukus, maisiuka ant galvos ir dar aprisu storu ranksluosciu, valanda pavaikstau su tokia "priprava" Na man tai liuks Atsigauna plaukai.

čia pora kaukių iš supermamų temos "naminės grožio priemonės " pradėjau vakar skaityti smile.gif
Atsakyti
hm, o as tai plauku kauke darau tiesiog is ricinos aliejaus arba kiausinio trynio g.gif
Atsakyti
Sveiktes, jau ne pirma karta girdziu apie majonezo kauke. bet vis kazkaip abejoju bandyt, juk ten garstyciu turetu but. Ar nesausina plauku tokia kauke? g.gif
Atsakyti
Hm... Taip įsivaizduoju, kad ricina reikėtų lepinti sausu plaukus? Mano normalūs. Gal net rieboki, tai kasdiena reikia plauti, kad gerai atrodyčiau. Gal dar prie temelės pridėkim ir nuovirus plaukam skalauti. Gal kas ko įdomesnio žino, nei citrinos sultis, sumaišytas su ramunėlių nuoviru?
Atsakyti
QUOTE(d-krall @ 2007 11 19, 12:51)
Hm... Taip įsivaizduoju, kad ricina reikėtų lepinti sausu plaukus? Mano normalūs. Gal net rieboki, tai kasdiena reikia plauti, kad gerai atrodyčiau. Gal dar prie temelės pridėkim ir nuovirus plaukam skalauti. Gal kas ko įdomesnio žino, nei citrinos sultis, sumaišytas su ramunėlių nuoviru?


as skalajauju su dilgeliu-apyniu nuoviru, dar kartais imetu azuolo zieves gabaliuka koki. noreciau tureti varnalesu lapu dar, kad primakaluoti i sita misinuka, bet tingiu pirkt biggrin.gif tiesa, cia sitie man atrodo tinka tik tamsiaplaukem mirksiukas.gif
Atsakyti
O kam pirkti? Vasarą reikia visko prisirinkti. Aš pati iš vaistažolių mažai ką perku, nes močiutė prirenka viską. Kai jos neliks sad.gif, pati tuom daugiau užsiimsiu.
Atsakyti
mergaites, gal zinote kokia namine kaukyte sausiems, skylinejantiems, besiveliantiems plaukuciams? 4u.gif
bo jau nesutvarkau visai.. verysad.gif
Atsakyti