Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (II tema)

QUOTE(davara @ 2008 04 10, 22:40)
Nebetikiu, kad čia išsigelbėjimas, nes jei saviškiui naktį pienuko neduodu, o užmigdau ant rankų, tai pradeda keltis kas pusė valandos. Arba išsibudina besupant, šneka, nori bendrauti ir užmiega tik už poros valandų.  doh.gif
Be to, pažįstu ir išvis mamos pienu nemaitintų žmogučių, kurie iki 2 metų nemiegojo  blink.gif  blink.gif

Paguodėt doh.gif doh.gif na,aš taip jau tikiuosi optimistiškai,kad mano vaikas pasibaigus pieneliui pradės miegoti arba žinoma,bus iš to tipo,nemiegančių verysad.gif
draugė kankinosi kol maitino,o kai pienukas baigėsi,sūnelis ėmė miegoti kaip angelas mirksiukas.gif
Atsakyti
Nutraukiau nakties maitinima pries kelias dienas. Dvi naktis sunku buvo, ketvirta nebeatsikele tongue.gif Ir mieja ramiai, neberekia per miegus, kaip tada kai zindziau nakti. Mums tai i nauda.
Atsakyti
sveikos,
kaikurios rasot, kad po truputi atpratinot nuo naktinio maitinimo, labai noreciau, kad pasidalintumet kaip, nes as irgi jau baigiu visas jegas isnaudoti. nakti keltis dar visai nieko, bet ryte galiu viska atiduoti, kad tik kas leistu lovoj pasivoliot, deja verysad.gif paskui puse dienos kaip lavonas vaikstau ir bandau neuzsnusti kur prisedus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(china @ 2008 06 28, 02:03)
sveikos,
kaikurios rasot, kad po truputi atpratinot nuo naktinio maitinimo, labai noreciau, kad pasidalintumet kaip, nes as irgi jau baigiu visas jegas isnaudoti. nakti keltis dar visai nieko, bet ryte galiu viska atiduoti, kad tik kas leistu lovoj pasivoliot, deja verysad.gif paskui puse dienos kaip lavonas vaikstau ir bandau neuzsnusti kur prisedus doh.gif

5men yra ankstoka g.gif jiems dar to pienuko reikia... ar bandei ryte imti pas save į lovą žindyti? Po to mes paprastai dar galėjom saldžiai pamiegot kartu ax.gif
Atsakyti
Pirmagimį nustojau naktimis maitinti kai jam buvo maždaug 7 mėnesiai, (nes norėjom antro leliuko, o mėnesinių nebuvo dar, kitoms, kiek žinau atsidaro, kai nustojo maitinti naktį, bet deja tongue.gif ) tai vieno ar dviejų maitinimų niekuo neikeičiau, nedaviau nei vandenuko, nei mišinio, buvo sunku pirmas porą savaičių, o paskui viskas stojo į savo vėžes, dieną maitindavau pati, naktį nieko neduodavau. Dabar nežinau ka daryti, mano mažoji gerai miega naktį, keliasi pavalgyti tik 1-2 kartus, tai kartais pauzės tarp maitinimų susidaro gana ilgos, tai labai bijau, kad nesumažėtų pienuko, ką daryt?
ar žadinti, kad pavalgytų, bet kartais gali daryt ką nori, jinai neatsibunda...
ar nusitraukinėti, bet tada bijau, o jei pabus už kokio pusvalandžio pienelio nebus, buteliuko duot nenoriu, iš šaukštelio negeria...
pasimetus dabar esu tokia, nes jaučiu, kad pienelio nėra daug unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(belkaa @ 2008 06 28, 22:27)
pasimetus dabar esu tokia, nes jaučiu, kad pienelio nėra daug unsure.gif

stebek dukryte - jei ji atrodo patenkinta, pakankamai slapinasi ir tustinasi, priauga svorio, vadinasi, pieno uztenka. zindant antra vaikeli krutys greiciau prisitaiko, bent man zindant gusta ir mika praktiskai nebebuvo jokiu tvinkimu, tinimu, krutys visada buvo minkstos, bet pieno vaikams uzteko. 4u.gif beje, mikas 1-2 menesi dazniausiai ismiegodavo 6-8 valandas nepabusdamas pavalgyti. musu atveju tai nesukele problemu, vaikas gerai augo, pieno netruko. nuo 3 men. jis vel pradejo keltis nakti.
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2008 06 28, 18:08)
5men yra ankstoka g.gif jiems dar to pienuko reikia... ar bandei ryte imti pas save į lovą žindyti? Po to mes paprastai dar galėjom saldžiai pamiegot kartu ax.gif

5 su puse sakai anksti? g.gif man kaip tik priesingai atrode. kiek aplink pasiklausau, visu draugiu jau nuo 2-3men visa nakti ismiega, tiesa jos visos misinukais maitino. as buvau nusiteikus, kad maniskei ilgiau reiks naktiniu maitinimu, bet tikrai galvojau, kad link puses metu artejant nesikels kas tris valandas valgyt. na bet kaip sakiau, jei rytas toks sunkus nebutu, su malonumu nakti maitinciau, nes labai smagu apsikabinus kartu nors trumpai pabuti, kai aplinkui tylu wub.gif
o ryte atsinesu pas save i lova daznai, bet kas is to, kad jinai zaisti nori, tai valanda ar dvi prasnekam, o paskui kai jinai uzmiega as jau naudojuos proga ir keliaus, kad ka nuveikt speciau
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 05 06, 16:27)
Nutraukiau nakties maitinima pries kelias dienas. Dvi naktis sunku buvo, ketvirta nebeatsikele  tongue.gif Ir mieja ramiai, neberekia per miegus, kaip tada kai zindziau nakti. Mums tai i nauda.



O ar duodat ka nors atsigerti vietoj pienelio,ar tiesiog pasupat ir tiek? g.gif Mano maze kelias kartais dar dazniau negu kai visai leliukas buvo doh.gif Noriu nutraukt maitinima,tik nezinau kaip nakti daryt.Pabunda kartais tik del ipratimo manau,nes siek tiek pagerus pienelio vel iskart uzmiega.Be papulio uzmigt sunkiau,nes ciulptuko visai neima.Tai norint nutraukt maitinima keist pieneli i arbatele,o gal i misinuka,ar visai nieko neduot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *J&J*: 17 rugpjūčio 2008 - 13:11
QUOTE(*J&J* @ 2008 08 17, 14:08)
O ar duodat ka nors atsigerti vietoj pienelio,ar tiesiog pasupat ir tiek? g.gif  Mano maze kelias kartais dar dazniau negu kai visai leliukas buvo doh.gif Noriu nutraukt maitinima,tik nezinau kaip nakti daryt.Pabunda kartais tik del ipratimo manau,nes siek tiek pagerus pienelio vel iskart uzmiega.Be papulio uzmigt sunkiau,nes ciulptuko visai neima.Tai norint nutraukt maitinima keist pieneli i arbatele,o gal i misinuka,ar visai nieko neduot?

aha, man ir idomu ar tik pasupti ar keist piena i ka nors. nors as nemanau, kad galima uzsupt nakti g.gif
Atsakyti
QUOTE(zizzi @ 2008 08 17, 16:52)
aha, man ir idomu ar tik pasupti ar keist piena i ka nors. nors as nemanau, kad galima uzsupt nakti g.gif


Man nepavyksta nei uzsupt, nei kito gerimo iduot. Verkia visa gerkle. Tik kai prie kruties priglaudziu, nusiramina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*J&J* @ 2008 08 17, 14:08)
O ar duodat ka nors atsigerti vietoj pienelio,ar tiesiog pasupat ir tiek? g.gif  Mano maze kelias kartais dar dazniau negu kai visai leliukas buvo doh.gif Noriu nutraukt maitinima,tik nezinau kaip nakti daryt.Pabunda kartais tik del ipratimo manau,nes siek tiek pagerus pienelio vel iskart uzmiega.Be papulio uzmigt sunkiau,nes ciulptuko visai neima.Tai norint nutraukt maitinima keist pieneli i arbatele,o gal i misinuka,ar visai nieko neduot?

as pakeiciau i misinuka, o dabar ir to kieki naktimis vis mazinu, kol visai nebebus
Atsakyti
Atsibodo naktinis maitinimas kas dvi val. Metu proga nakti nutariau neduoti, bet tas metodas ferberio kai reikia palikti vaika rekti kol uzmigs tai nelabai patiko, tai as siek tiek susvelninau. Kai atsikele po valandos pasiemiau is lovytes i savo lova nedaviau pieno aisku prasidejo riksmai, glosciau, raminau, bandziau kist soske ar buteliuka su vandeniu, neeme nieko, verke verke ir po pusvalandzio uzmigo. Kadangi buvau salia, glosciau raminau tai ne taip isireeke. Pries kelis men rikdziau lovytej-neemiau ant ranku nieko neraminau tik salia sedejau, tai nieko gero. pana is tu nervu taip isireke kad is lovos islipo (gerai kad pagavau) blink.gif nu tai va, po dvieju val vel atsikele ir vel tas pats. (as kai uzmiega perkeliu i lovyte), nu ir po to atsikele paryciui tai tada jau daviau pienelio nes kitaip butu jau ejus zaisti o ne miegoti, tai dar pamiegojom kartu jau smile.gif taip 3 naktis, po to jau ismiegojo 6-7 val istisai, o dabar sia nakti neramiai miegojo, bet nuraminau lovytej paglosciusi nugara. pries ryta dabar dar duodu tai miegam nuo 22-23 iki 10 ir dar pietu miego thumbup.gif

tai taip bandziau issamiai paaiskint tongue.gif
Atsakyti