Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (II tema)

Noriu nebemaitinti nakti, o maitinti diena, koki 1 2 kartus, bet neiseina, kotaip. Kai nieko nevalgo, pagailsta ir duodu...O nakti pagailsta saves. Nes rekimas siaubingas, kol nepaduodi. blink.gif
Papildyta:
QUOTE(megee @ 2008 04 05, 18:57)
savo pirmą lelių maitinau naktį iki kokių 3 mėn, po to po trupučiuką atpratinau  mirksiukas.gif

o kaip atpratinai? bet manau toki maziuka lengviau atpratinti nei metu amziaus.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 04 07, 11:21)
Noriu nebemaitinti nakti, o maitinti diena, koki 1 2 kartus, bet neiseina, kotaip. Kai nieko nevalgo, pagailsta ir duodu...O nakti pagailsta saves. Nes rekimas siaubingas, kol nepaduodi.  blink.gif


gal tu dar lukterėk 2-3 mėn, tada vėl bandyk naktį neduot. nes aš kai pabandžiau atpratint metinuką, tai man irgi užsiverkė juodai. todėl nutariau nerikdyt ir žindyt naktį toliau o kai jua buvo 1,5 m atpratinau nuo naktinio labai lengvai - atsibudo, paverkė labai trumpai ir nepasakyčiau kad labai jau graudžiai, pasimuistė ir toliau miegojo, net neprabudo normaliai. dabar keliasi tik paryčiais, apie 5 val. po poros mėn bandysiu nuimt ir šį maitinimą, paliksiu tik rytinį ir vakarinį.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 04 07, 10:21)
Noriu nebemaitinti nakti, o maitinti diena, koki 1 2 kartus, bet neiseina, kotaip. Kai nieko nevalgo, pagailsta ir duodu...O nakti pagailsta saves. Nes rekimas siaubingas, kol nepaduodi.  blink.gif

Dukrą atpratinau 7,5 mėn., o sūnus niekaip nepasidavė iki pusantrų metų (charakteris pas jį kietas biggrin.gif ). Pradžioj labai nervavaus, bet kai tai suvokiau - apsiraminau ir laukiau to laiko. Tiesiog per laiką supratau, kada jis per miegus tik pakiurksi, kada pravirkęs užmigs, kada užteks nuraminimui paimti ant rankų, čiulptuko, o kada be krūties neapsieisim. Atitinkamai ir reagavau ir po truputį maitinimų naktį mažėjo, kol vieną rytą ėmė ir nebepareikalavo pieniuko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 04 07, 14:10)
Dukrą atpratinau 7,5 mėn., o sūnus niekaip nepasidavė iki pusantrų metų (charakteris pas jį kietas biggrin.gif ). Pradžioj labai nervavaus, bet kai tai suvokiau - apsiraminau ir laukiau to laiko. Tiesiog per laiką supratau, kada jis per miegus tik pakiurksi, kada pravirkęs užmigs, kada užteks nuraminimui paimti ant rankų, čiulptuko, o kada be krūties neapsieisim. Atitinkamai ir reagavau ir po truputį maitinimų naktį mažėjo, kol vieną rytą ėmė ir nebepareikalavo pieniuko. smile.gif

Aš irgi vyresniąją atpratinau naktį valgyti migdydama ant rankų ir jaučiausi labai gudri. Galvojau, ko ta mano kaimynė kankinasi per naktis maitindama 2 metų vaiką g.gif lotuliukas.gif Dabar pati maitinu 14 mėn sūnelį 3-6 kartus per naktį ir nieko negaliu padaryti. unsure.gif Ko tik neišbandžiau - ir nemaitinau, ir vyras į kitą kambarį nešėsi, migdžiau lovytėje ir savo lovoje, net raminančius buvau pradėjus duoti - niekas jo nepriveikia. doh.gif
Merginos, norėjau paklausti, kaip sekasi miegoti dieną, kur vaikus migdot? g.gif Mes dieną miegam balkone, vežimėlyje, tai kartais dar reikia pasupti, retai kada išmiega visą miegelį nepabudęs.
Atsakyti
[quote=davara,2008 04 07, 19:13]
Aš irgi vyresniąją atpratinau naktį valgyti migdydama ant rankų ir jaučiausi labai gudri. Galvojau, ko ta mano kaimynė kankinasi per naktis maitindama 2 metų vaiką g.gif lotuliukas.gif Dabar pati maitinu 14 mėn sūnelį 3-6 kartus per naktį ir nieko negaliu padaryti. unsure.gif Ko tik neišbandžiau - ir nemaitinau, ir vyras į kitą kambarį nešėsi, migdžiau lovytėje ir savo lovoje, net raminančius buvau pradėjus duoti - niekas jo nepriveikia. doh.gif
Merginos, norėjau paklausti, kaip sekasi miegoti dieną, kur vaikus migdot? g.gif Mes dieną miegam balkone, vežimėlyje, tai kartais dar reikia pasupti, retai kada išmiega visą miegelį nepabudęs.
[/quottai mes tai diena miegam irgi balkone bet tik 30min,o nakti miegam prie papuko,nezinau ka daryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olgacka: 07 balandžio 2008 - 17:51
Buvom sian pas gastroenterologe, tai ka as zinau, ji iskele tokia versija, kad valgo nakti, nes diena turbut truksta maisto. Dar bande pasiulyti pilti skystos koses i buteliuka ir nakti maitinti ja. Tipo vargsas berniukas, jam maisto truksta g.gif lotuliukas.gif Siaip jis istiesu nedaug valgo, bet 200 gr per karta, jei jam skanu, alkanas, tai gali suvalgyti. Tai susidariau ispudi, kad jei vaikas nenori per prievarta negrudu. Tai gal ir normaliai jis maitinasi g.gif Juolab kad ir atrodo gerai, toks ideges, veidas apvalutis. Is poliklinikos tik bedu parsinesem. Se tau, keliasi valgyti nakti, nes diena Maisto truksta.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 04 08, 11:48)
Buvom sian pas gastroenterologe, tai ka as zinau, ji iskele tokia versija, kad valgo nakti, nes diena turbut truksta maisto. Dar bande pasiulyti pilti skystos koses i buteliuka ir nakti maitinti ja. Tipo vargsas berniukas, jam maisto truksta  g.gif  lotuliukas.gif Siaip jis istiesu nedaug valgo, bet 200 gr per karta, jei jam skanu, alkanas, tai gali suvalgyti. Tai susidariau ispudi, kad jei vaikas nenori per prievarta negrudu. Tai gal ir normaliai jis  maitinasi  g.gif Juolab kad ir atrodo gerai, toks ideges, veidas apvalutis. Is poliklinikos tik bedu parsinesem. Se tau, keliasi valgyti nakti, nes diena Maisto truksta.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif žinok, tas naktinis valgymas didesniems vaikams yra daugiau nusiraminimas, patikrinimas ar mama yra šalia. Aš pieno beveik neturiu, vaikas vis tiek pabūnda kartais "valgyti". Kartais, tiesa, prašo atsigerti (ir taip pat elgėsi jo iki 2m žindyta sesuo). Dabar mažylis miega su tečiu, tevelis jam neša vandens vidury nakties. O kartais to neužtenka, tenka man eiti ramint. Šianakt atėjau pas jį 4 val, nes vyras nebesusitvarkė, o praeitą naktį miegojo iki ryto. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 08 balandžio 2008 - 11:24
QUOTE(nep @ 2008 04 08, 10:48)
Buvom sian pas gastroenterologe, tai ka as zinau, ji iskele tokia versija, kad valgo nakti, nes diena turbut truksta maisto. Dar bande pasiulyti pilti skystos koses i buteliuka ir nakti maitinti ja. Tipo vargsas berniukas, jam maisto truksta  g.gif  lotuliukas.gif Siaip jis istiesu nedaug valgo, bet 200 gr per karta, jei jam skanu, alkanas, tai gali suvalgyti. Tai susidariau ispudi, kad jei vaikas nenori per prievarta negrudu. Tai gal ir normaliai jis  maitinasi  g.gif Juolab kad ir atrodo gerai, toks ideges, veidas apvalutis. Is poliklinikos tik bedu parsinesem. Se tau, keliasi valgyti nakti, nes diena Maisto truksta.

nepyk, bet kur tu tokią daktarę radai,kuri siūlo košę maitint iš buteliuko blink.gif
Mes irgi turim bėdą-valgymas namtim doh.gif vos ne ištisinis. Nedavus-klyksmas ant viso miesto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2008 04 08, 11:22)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif žinok, tas naktinis valgymas didesniems vaikams yra daugiau nusiraminimas, patikrinimas ar mama yra šalia. Aš pieno beveik neturiu, vaikas vis tiek pabūnda kartais "valgyti". Kartais, tiesa, prašo atsigerti (ir taip pat elgėsi jo iki 2m žindyta sesuo). Dabar mažylis miega su tečiu, tevelis jam neša vandens vidury nakties. O kartais to neužtenka, tenka man eiti ramint. Šianakt atėjau pas jį 4 val, nes vyras nebesusitvarkė, o praeitą naktį miegojo iki ryto.  wub.gif

as taip irgi manau, kad del nusiraminimo, tai daktarei taip, mandagiai, ir pasakiau, o ne maisto trukumas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet del visa ko, imsiu ji DAR daugiau maitinti lotuliukas.gif bet siaip valgytu pats, jei tikrai butu trukumas doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 04 08, 11:48)
Buvom sian pas gastroenterologe, tai ka as zinau, ji iskele tokia versija, kad valgo nakti, nes diena turbut truksta maisto. Dar bande pasiulyti pilti skystos koses i buteliuka ir nakti maitinti ja. Tipo vargsas berniukas, jam maisto truksta  g.gif  lotuliukas.gif Siaip jis istiesu nedaug valgo, bet 200 gr per karta, jei jam skanu, alkanas, tai gali suvalgyti. Tai susidariau ispudi, kad jei vaikas nenori per prievarta negrudu. Tai gal ir normaliai jis  maitinasi  g.gif Juolab kad ir atrodo gerai, toks ideges, veidas apvalutis. Is poliklinikos tik bedu parsinesem. Se tau, keliasi valgyti nakti, nes diena Maisto truksta.


na, is musu patirties, tai iki siol kartais tikrai reikia maisto nakti, nes mazokai valge per diena, mums dabar 1m. 4 men.. bet jei bandyciau daugiau duoti diena, nieko is to vis tiek nebutu. bet musu vaikas visiskai nepanasus i apvaluti ir gerai pavalgiusi, todel nemanau, kad jusu situacija butu panasi... smile.gif

arba buna atvejai, kad gristi namo jau pries pat miego laika, vaikas uzmiega masinoj negaves savo misinelio porcijos pries miega - tai paskui aisku atsikelia po keliu valandu ir vis tiek jo papraso, bet tai man atrodo naturalu.

kartais ismiega. beje, mums daznai puchia pilvuka nakti, tai kai neramiai miega, spardosi, tai kazkuriuo momentu atsibunda, ir irgi pareikalauja vandenuko arba misinelio, bet tai nepasakyciau, kad del to, kad neprivalge diena. gal irgi labiau del nusiraminimo, gal palengveja ir pilvukui.

man rodos, svarbiausiai nesijaudinti, jei iki to laiko nebuvo problemu su valgiu, tai nuo gastro zodziu ju juk neturejo atsirast smile.gif
Atsakyti
Mums beveik 9mėn dieną valgom MP 3 kartus,o naktį tai kas 2val,jau esu be jėgų,bet vargstam,o ką daryti?žinau tik tiek kol bus pienelio teks naktimis duoti papuką nusiraminimui,kažkur skaičiau,kad normalu,jeigu žindai vaiką tai jis naktį ir nubudinėja.vienintelis išsigelbėjimas-nebemaitinti,bet ar tai gerai vaikui?
Atsakyti
QUOTE(gwaida @ 2008 04 10, 12:01)
vienintelis išsigelbėjimas-nebemaitinti,bet ar tai gerai vaikui?

Nebetikiu, kad čia išsigelbėjimas, nes jei saviškiui naktį pienuko neduodu, o užmigdau ant rankų, tai pradeda keltis kas pusė valandos. Arba išsibudina besupant, šneka, nori bendrauti ir užmiega tik už poros valandų. doh.gif
Be to, pažįstu ir išvis mamos pienu nemaitintų žmogučių, kurie iki 2 metų nemiegojo blink.gif blink.gif
Atsakyti