Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (II tema)

jei nakti maitinsi, didesne tikimybe buti pieningai 4u.gif
Atsakyti
Gaila, bet mano atveju tai nepasitvirtino, nors tenka maitint naktį kas 2 arba kas 3 val. g.gif Rytais būnu visai tuščia, o po dienos maitinimo kas 3 val. taip pat atsitinka ir vakare, tai dabar ryte ir vakare pradėjau duot vmišinuko g.gif
Atsakyti
QUOTE(letė @ 2008 02 23, 12:40)
Gaila, bet mano atveju tai nepasitvirtino, nors tenka maitint naktį kas 2 arba kas 3 val.  g.gif  Rytais būnu visai tuščia, o po dienos maitinimo kas 3 val. taip pat atsitinka ir vakare, tai dabar ryte ir vakare pradėjau duot vmišinuko    g.gif

Kitoj temoj rašėte, kad duodat vandenuko ir/ar arbatos. Dėl to ir mažėja pieno. Vaikui pilnai užtenka MP. Jei jis ne alkanas, o tik nori atsigerti, tai jis ir pažįs trumpiau: ištrauks tik pirminį liesesnį pienuką, kuris ir patenkins jo troškulį. O jei jūs tokiais atvejais duodat kitokį skystį, tai krūtys ir negauna signalo, kad reikia tuo metu gaminti.
Atsakyti
Nakti zindanat issiskiria daugiau prolaktino - hormono atsakingo uz pieno gamyba. Tad jei tesiamas naktinis maitinimas pienelio gamyba nesustoja. Be to skaiciau kad naktinis maitinimas svarbus kaip kontracepcinis metodas - aisku jis nera visiskai patikimas, bet tyrimai tvirtina kad naktinis zindymas duoda mazesne tikimybe pastoti.
Atsakyti
Sveikutes mamytes,mano dukryte nakti keliasi valgyti 2 kartus ir taip nup gimimo.Nebandziau nutraukti naktinio maitinimo,nes turbut mazajai reikia pienuko.Dukryte pavalgo ir iskart sukasi ant kito soniuko bei uzmiega.Tai ir man nera labai sunku nakti maitinti.
Atsakyti
o as tai labai noreciau kad mano mazius ismiegotu visa nakti ax.gif bet pavalgyti ir pazysti mamytes papulio keliasi maziausiai 3 kartus doh.gif zodziu darugaujam visa nakti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goduke: 24 vasario 2008 - 22:18
mano burbulyte irgi keliasi nakti,o as taip tingiu blush2.gif
Atsakyti
Mūsų naktys dabar tokios... Nusprendėm po truputį vaikutį (1 m.) pratint miegot lovytėj, tai pusę nakties taip ir būna - keliuos kokius 2-3 kartus prisiglaust, ir vėl paguldau. Kitus kartus jau draugaujam mūsų didžiojoj lovoj trise tongue.gif Vis dar keliasi naktį dažnokai, na būna vienas tarpas - apie 5 val. be atsikėlimo, bet šiaip jau dažniau.

QUOTE(diannute @ 2007 12 20, 12:33)
Kartais labai pavargstu nuo maitinimo, tada kokia diena ilgiau nepamaitinu savo pienu (stengiuosi pasotinti kitu maistu), po kurio laiko pajauciu vaiko trukuma ir tada tas vaiko prisilietimas prie kruties, apkabinimas buna toks saldus, o dar tas akiu kontaktas, ach...

Labai pritariu. Man irgi būna dienų (naktų), kai pavargstu nuo maitinimo, kurį laiką neduodu pienelio (vis kokią košelę pasiūlau), bet ilgai netvėrus ir supratus, kad taip beprasmiškai baudžiu ir save, ir vaikutį vėl pasineriu į tą artimą mūsų bendravimą. To reikia ne tik jam, bet ir man biggrin.gif Kartais net pati nustembu, kaip labai ax.gif

Atsakyti
Su pirmu leliumi naktiniai maitinimai baigėsi metukų blink.gif, o naktinis pagėrimas vandenuko trijų blink.gif , o su antru, ar diena, ar naktis- nori žysti laabai dažnai, mamytei pailsėti kol kas nėra jokių šansų schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos

Mano dukrytei jau 8.5 menesio dar ir pati maitinu. O nakti keliuos 3-4 kartus. Misinio nepripazista o ir soskes bei buteliuko neiima. Stomotologe sake kad naktinimas zindymas kenkia dantim, kad jie pradeda puti nes pieno rugstis baisiausia bakterija. Bet kaip nemaitinsi nakti rekiancio vaiko?
Atsakyti
Maniškei 2,7 m. naktimis visuomet geria MP bent vieną, o kartais ir du kartus. Nematau jokių bėdų - gauna tiek kiek jai reikia vakare išsivalome dantukus, tuomet MP nėra baisus schmoll.gif Va jei dantukai nevalyti, o naktį geria MP- tuomet taip, susidaro nepalanki terpė dantukams 4u.gif
Atsakyti
savo pirmą lelių maitinau naktį iki kokių 3 mėn, po to po trupučiuką atpratinau mirksiukas.gif
Atsakyti