Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (II tema)

QUOTE(Egluzhė @ 2008 01 25, 15:02)
Neklausyk tokiu patareju, kurie nori tave nuo vaiko nutolint, siusk juos visus kuo toliau  doh.gif
Nesiok vaikiuka, kiek tik reikia, nes tik teveliu rankos vaikuti gali nuraminti labiausiai uz viska pasaulyje, o ypac mamos. Zinau, kad tai sunkus darbas, bet kartu ir didziule laime  4u.gif Kai vaikiukas paaugs, prades dometis zaislais, aplikna, nebereiks jo tiek nesiot  mirksiukas.gif
O del miegojimo kartu irgi nepergyvenk ir nevargink tiek saves. As is vakaro visada uzmigdau lovytej, tiksliau ji pati joje dazniausiai uzmiega, nereikia migdyt. O nakti, kai atsikelia pavalgyt, pasiimu pas save i lova, pamaitinu ir dazniausiai lieka miegot salia manes, nes jei ji nebuna imigusi ar neramiai miega, kai kelciau issibudintu ir tada kaip ir tau tektu nesiot puse nakties. Ir del sito nesuku sau galvos. Jei ir pripras vaikas prie musu lovos, kai jau labai mums trukdys, atpratinsim, nemiegos iki vestuviu su mumis  mirksiukas.gif
Na o jei tu negali miegoti, kai ji salia miega ir vis tiek nori ja perkelti i lovyte, tai pabandyk tokius variantus:
1. Paklok po ja koki pleduka ar pala, kad pamaitinus perkeltum su tuo pleduku ja i lovyte ir mergaite nepajustu temperaturos skirtumo, tada gal neprabus.
2. Pasildyk lovyte su vandens pusle pries perkeldama, gal tada neissibudins.
Aukit sveikos ir laimingos, ir maziau klausyk kitu patarinejimu, elkis taip, kaip tau sako tavo motiniska sirdis  4u.gif Sekmes jums  4u.gif


Kokiu geru patarimu radau thumbup.gif Niekada nepagalvojau kad dukryte i savo lova nenori del temperaturos skirtumo. Visada miegodavo savo lovyteje visa nakti, o dabar kai jau sesi menesiai, pradejo budinetis, valgyti nakti po 3 kartus, tai jau nebeapsikentusi to kilnojimosi palieku ja musu lovoje. Nesuprantu ko ji cia naktimis taip pradejo valgyti, gal sakau pieno truksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(July @ 2008 01 30, 23:44)
Kokiu geru patarimu radau  thumbup.gif  Niekada nepagalvojau kad dukryte i savo lova nenori del temperaturos skirtumo. Visada miegodavo savo lovyteje visa nakti, o dabar kai jau sesi menesiai, pradejo budinetis, valgyti nakti po 3 kartus, tai jau nebeapsikentusi to kilnojimosi palieku ja musu lovoje. Nesuprantu ko ji cia naktimis taip pradejo valgyti, gal sakau pieno truksta g.gif

Ar jau valgot kitą maistą? Gal dantukai dygsta, dėl to reikia nusiraminimo? Gal ką naujo išmoko: sėdėti, šliaužti? Kai kurie vaikai labai emocingai sureaguoja į savo naujus pasiekimus ir tai jiems trukdo miegoti. biggrin.gif
Mano sūnus panašiu metu nuo 4-5 val. perėjo prie 2. doh.gif Taip ir neišsiaiškinau kodėl, tik nervus sau ištampiau bandydama rasti atsakymą. O kai tiesiog pasidaviau jo poreikiams, apsiraminau pati, o neužilgo ir jis pats pradėjo ilginti tarpus tarp maitinimų. smile.gif
Atsakyti
Maniškė naktimis kartais valgo- bet tada tik kai kažkas negerai- ar prastai jaučiasi... Kad ir užvakar labai prastai naktį man buvo nuo 5 valandos prie papo praleido iki pat ryto... Nepaleido ir tiek- gerai, kad išmokau miegoti su mažąja pašonėje- ji įsitveria ir miegava abidvi (krūtinė mano didelė tai nepatogumų nėra- išeina tiesiog gulėt ant šono) ir šianakt tas pats... bet pasižiūriu: ogis 7 ir 8 dantukai prasikalė... kaip džiaugiausi, kad maitinu- nei nešiot naktį nei ką- papuko pasiprašo ir ramu- sakoma kad mamos pienas šiek tiek nuskausmina- nežinau ar tai tiesa- bet manoji reikalauja kai dantukai dyksta pienuko- o kai viskas gerai išmiega visą naktį... wub.gif
Atsakyti
mano princeses miegeliai jau taisosi clap.gif bijau per anksti prisigirti, bet jau trecia naktis kaip pati uzmiega lovytej, po naktiniu maitinimu. tik vakar kazkaip iki dvieju pas mane ant krutines, bet paskui pamaitinus lovytej uzmigo. dabar darau kaip jai noris, jei ji nori, nesioju ir leidziu ant ranku uzmigt, o jei ne, guldau i lovyte ax.gif
tik dar vienas klausimas iskilo, pastebejau, kad jei natkti pamaitinus ja palaikau stacia, kad atsirugtu, jinai issibudina ir daug sunkiau uzmiega, praita nakti pamaitinus iskart paguldziau blush2.gif bet labai sirdis nerami buvo, kad uzsprings unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 01 31, 07:04)
Ar jau valgot kitą maistą? Gal dantukai dygsta, dėl to reikia nusiraminimo? Gal ką naujo išmoko: sėdėti, šliaužti? Kai kurie vaikai labai emocingai sureaguoja į savo naujus pasiekimus ir tai jiems trukdo miegoti. biggrin.gif
Mano sūnus panašiu metu nuo 4-5 val. perėjo prie 2.  doh.gif Taip ir neišsiaiškinau kodėl, tik nervus sau ištampiau bandydama rasti atsakymą. O kai tiesiog pasidaviau jo poreikiams, apsiraminau pati, o neužilgo ir jis pats pradėjo ilginti tarpus tarp maitinimų. smile.gif


Vat ir galvoju kad gal dantukai g.gif Nors va pilnatis pasibaige ir lyg tai geriau miega biggrin.gif

China as irgi nakti neatrugindavau kai buvo mazyte, o dabar tuo labiau biggrin.gif Kazkaip issibudindavo atruginama, tai ir savo ir jos ramybei to nebedariau, ir nieko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(July @ 2008 01 31, 21:11)
Nors va pilnatis pasibaige ir lyg tai geriau miega biggrin.gif

Juokas juokais, bet mums dažnai su pilnatim sutampa didesnis nerimas, nemigos, ožiukai. Mąstau, kad jei jau mėnulio fazės vandenynus gali įtakoti, tai ką čia reiškia tokį mažą vabalą - žmogų. biggrin.gif Reikėtų pasidomėti, gal moksliniais tyrimais patvirtinta ta įtaka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(china @ 2008 01 31, 15:58)
tik dar vienas klausimas iskilo, pastebejau, kad jei natkti pamaitinus ja palaikau stacia, kad atsirugtu, jinai issibudina ir daug sunkiau uzmiega, praita nakti pamaitinus iskart paguldziau blush2.gif bet labai sirdis nerami buvo, kad uzsprings unsure.gif

Maniskis irgi valgo nakti, kas 2-3val. (buvo nudziugines viena savaite, kai miegojo po 5-6val. bet greit grizo prie senojo rezimo rolleyes.gif ).Tai nakti as jo nekeliu atsirugti, ir kas idomiausia, - jis ir neatpilineja nakti thumbup.gif Nors diena atpila daznai, kartais vos ne po kievkieno maitinimo, ir atrugint butinai reikia. Vat kokia mistika tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(china @ 2008 01 31, 16:58)
mano princeses miegeliai jau taisosi clap.gif bijau per anksti prisigirti, bet jau trecia naktis kaip pati uzmiega lovytej, po naktiniu maitinimu. tik vakar kazkaip iki dvieju pas mane ant krutines, bet paskui pamaitinus lovytej uzmigo. dabar darau kaip jai noris, jei ji nori, nesioju ir leidziu ant ranku uzmigt, o jei ne, guldau i lovyte ax.gif
tik dar vienas klausimas iskilo, pastebejau, kad jei natkti pamaitinus ja palaikau stacia, kad atsirugtu, jinai issibudina ir daug sunkiau uzmiega, praita nakti pamaitinus iskart paguldziau blush2.gif bet labai sirdis nerami buvo, kad uzsprings unsure.gif


as irgi nakti niekuomet nepakeldavau atrauginti vaikuciu, nieko neatsitiko... o diena irgi daug atpylinedavo... manau, diena vaikuciai juda, tai ir atpila, o nakti guli ramiai - tai kas cia gali atsitikti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutas @ 2008 02 03, 21:32)
as irgi nakti niekuomet nepakeldavau atrauginti vaikuciu, nieko neatsitiko... o diena irgi daug atpylinedavo... manau, diena vaikuciai juda, tai ir atpila, o nakti guli ramiai - tai kas cia gali atsitikti  wub.gif

geras uzvadinimas, man patiko thumbup.gif o as keldavau atsirugti savo vaika kokius 2 men doh.gif ramiai uzmigdavo pavalges, bet po kokiu poros valandu, pries kita maitinima vis riesdavosi ir neramus darydavosi unsure.gif tai pardejau pamaitinus pakelt ant ranku ir palaukt kol atrugs, tai aciu diev, net neisisbudindavo ir toliau miegodavo bigsmile.gif o ypac aktualu tai budavo kai pilveli pusdavao unsure.gif
Papildyta:
beje mano lelius dar iki siandien miega kartu, ir kiek suprantu dar visai nesiruosia i savo lovyte ir visai nesiruosia atsisakyti naktiniu pavalgymu doh.gif bet sa pati dar nenoriu kazko keisti, man taip gera kai jis salia wub.gif
Atsakyti
Mano mazytei 2.gif 4.5 men., dar valgo MP. Nakti keliasi pavalgyti po 3 kartus. Sveria 9 kg ax.gif , tad gydytoja liepe daugiau mankstinti fitness3.gif . Sesute patare mazinti naktinius valgymus. Bet kaip? Bandziau sia nakti viena karta kruties neduoti, taciau mazoji primygtinai reikalavo essen.gif . Nusispjoviau ir nutariau - duosiu vaikui pienuko tiek, kiek nores.
Papildyta:
Tiesa, mano angeliukas ciulptuko neima, gal todel dazniau ir nori prie kruties glaustis lotuliukas.gif
Atsakyti
Suneliui 4men2sav ir lab dziaugiuosi kad naktiniai maitinimai jau nebe tokie dazni ( pavalgo 23val, po to 6val ryto ir dar parpiam iki 9val thumbup.gif ), IKi siol keldavosi kas 3-4val unsure.gif As ir nakti ji atrugeju, jis nuo to neissibudina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rence25: 06 vasario 2008 - 11:47
mano panelei 1,5 metų, bet naktimis vis dar papulio nori rolleyes.gif yra buvusios 3-5 naktys, kai i6miegojo vis1 naktį, bet tik tiek. Bandžiau duoti naktį ir vandenuko, bet tik susinervindavo ir tiek... Tai manau, gal savaime atpras, nors jau norėčiau ir pati išsimiegoti visą naktį, be pabudimų ax.gif bandžiau išvis maitinimą nutrauktį, bet neįmanoma, nežinau kaip ją reiks atpratint nuo tokio malonumo blink.gif
Atsakyti