Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (II tema)

QUOTE(Aronia @ 2010 01 17, 14:02)
Ne, pati temperaturos neturiu. Tik jausmas, kad kruties viduje keli latakeliai dega

kaip dabar jautiesi? Ar pagerejo? o krutyje ner sukietejimu?
Jei pati nekarsciuoji tai vaistu nuo temperaturos nereik. Jei pradetum karsciuot - ibuprofenas rekomenduojamas kaip pirmo pasirinkimo vaistas nuo temperaturos.
O bendras principas toks - pries maitinima ta kruti reiktu pasildyti, kad pienukas lengviau isteketu, kaip ir rase merginos - siltas dusas, ar koks pasildytas daiktas ir tada duoti vaikiukui. Po maitinimo - saldyti, kad sumazinti pienuko gamyba. Kopusto lapas is saldytuvo puikiai tinka.
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2010 01 17, 17:26)
kaip dabar jautiesi? Ar pagerejo? o krutyje ner sukietejimu?
Jei pati nekarsciuoji tai vaistu nuo temperaturos nereik. Jei pradetum karsciuot - ibuprofenas rekomenduojamas kaip pirmo pasirinkimo vaistas nuo temperaturos.
O bendras principas toks - pries maitinima ta kruti reiktu pasildyti, kad pienukas lengviau isteketu,  kaip ir rase merginos - siltas dusas, ar koks pasildytas daiktas ir tada duoti vaikiukui. Po maitinimo - saldyti, kad sumazinti pienuko gamyba. Kopusto lapas is saldytuvo puikiai tinka.

Na kol kas taip pat, dega viduje, bet tempos nera. Aciu uz patarimus, einu i dusa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikita_G @ 2010 01 17, 00:20)
o tai kaip daznai valgo diena?

stengiuos maitint kas 2 val jei nemiega

QUOTE(laukinukė @ 2010 01 17, 11:04)
Tik 600 g.  doh.gif Nekelčiau naktį nė už ką schmoll.gif
Man naktys košmarų košmaras - kabo ant papo valandą (ko dieną nebūna), tada kokią valandą niekaip neatsirūgsta, rėkauja, po valandos vėl keliasi valgyt doh.gif
Nebeturiu jėgų ir nebenoriu nė maitint  verysad.gif . Vienas noras - užmaitint vakare sočiu mišiniu, bet panašu, kad nepavyks ir to įkišt unsure.gif
Gal ir bloga mama esu, bet yra kaip yra...

na maniske iskart uzmiega pavalgius, tai man joks kosmaras tas maitinimas nakti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sipsenele @ 2010 01 17, 23:39)
stengiuos maitint kas 2 val jei nemiega
na maniske iskart uzmiega pavalgius, tai man joks kosmaras tas maitinimas nakti smile.gif

nes siaip 5 min trumpokai sakyciau o tai antra kruti duodi per ta pati maitinima ar ne?ar ji nebeima antros per viena maitinima?, nu matai kiekvienas vaikas pagal save labai skirtingai yra kitoms 5 minutes maitinasi bet kas pusvalandi praso valgyti MP
bet man daktare ir akusere sakydavokiek vaikui reikia tiek ir valgo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Aronia @ 2010 01 17, 18:33)
Na kol kas taip pat, dega viduje, bet tempos nera. Aciu uz patarimus, einu i dusa  smile.gif

manau dusas ir kopustas tikrai pades o jei jau kils temperatura gerk vaistu (as gerdavau panadoli) akusere kuri mane konsultavo sake pienuka galiu vistiek girdyti kad ir vaista gerus nes nedaug gi tu vaistu geri nuo vienos ar dvierju tableciu nepakenks, bet as po vaistu pirma piena nusitraukdavau ir ispildavau.ir sake nelaukti kol uzkils 39 temperaturos ir is karto gerti jei tik pradeda kilti, nes nuo dideles temperaturos (nuo karsciavimo) gali dingti pienas jei taip atsitiktu pastoviai duok zysti kruti ir vel pienukas atsiras tryju keturiu dienu begyje, kitoms ir per dvi dienas atsinaujina gamyba. dabar svarbiausiai kad sukietejimu nebutu nes pienas tada neprabega.

o kai busi duse pamasazuok kruti sukamaisiai judesiai ten kur sukietejimai (tik labai svelniai)
laikykis smile.gif
Atsakyti
Sveikos,labai pati prisikentejau su krutine kai gime lialius. Besildant duse krutis po kiek laiko 39 tem. uzkilo , taip kad kai uzdegimas yra sildyti negalima. Tik pamaitinus reikia atvesint be jokiu sildymu. O svarbiausiai gerai ismasazuoti kad nubegtu uzsistovejas pienas. Saldyti liepe su ledu gausiai ji suviniavus i ranksluosti, po pieno nutraukimo. Santariskese man sesute krutis sutvarke.
Atsakyti
Sveikos mamytes,
As taip pat noreciau nutraukti , ypac naktini maitinima, suneliui jau 17 men. Na pienelio to jau nelabai kas beliko, nes palaipsniui mazinau, tik aisku tik tuomet kai isitikinau kad galesiu ji kuo pakeisti, tai mazdaug nuo 13 men duodu aptamil pieneli 2 kartus, nes tik ji vieninteli valgo. Kazkada bandziau duoti misinuko, bet viska teko tik ismesti, tai kai si mielai valgo tai net apsidziaugiau. Na zodziu dabar kruti duodu tik pries miegeli, nes taip lengviausia uzmigdyti. Ryte duodu piena is buteliuko, pries pietu miega duodu ta pati piena , nes buna neisgeres pilnai, tai dageria. O vakare padarau dar buteliuka, tai jis beveik visa isgeria tik lasa palieka, bet vistiek praso krutines, nes taip priprates uzmigti, na o nakti taip pat atsikelia, bet gal daugiau prisiglausti nei pavalgyti, o gal delto kad iltiniai man atrodo auga dabar, na tai jau ji tada salia pasiguldau ir toliau parpiam.
Na esme tokia, kad primaitinu to pieno ir jis miega, nors kartais ir pavakarieniaves ir buteliuko prigeres, bet vistiek keliasi, tai nevisada galima sakyti, kad jis alkanas, gal susapnavo ka, ar dantys ar dar kas. Del to manau kad taip ir neiseis kad paimt ir nemaitinti tik nakti. Manau kad dar labai nuo vaiko priklauso, mergaites gal svarankiskesnes, berniukai labiau teroristai.
Manau kai visai nustosiu maitinti tai tada ir atpras ir pamirs.
Sekmes maytes
Atsakyti
QUOTE(Cikita_G @ 2010 01 17, 23:07)
nes siaip 5 min trumpokai sakyciau o tai antra kruti duodi per ta pati maitinima ar ne?ar ji nebeima antros per viena maitinima?, nu matai kiekvienas vaikas pagal save labai skirtingai yra kitoms 5 minutes maitinasi bet kas pusvalandi praso valgyti MP
bet man daktare ir akusere sakydavokiek vaikui reikia tiek ir valgo smile.gif

kad ji vienos per tas 5 min nespeja normaliai istustint, tai kitos net neverta siulyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jursaula @ 2010 01 18, 00:44)
Sveikos,labai pati prisikentejau su krutine kai gime lialius. Besildant duse krutis po kiek laiko 39 tem. uzkilo , taip kad kai uzdegimas yra sildyti negalima. Tik pamaitinus reikia atvesint be jokiu sildymu. O svarbiausiai gerai ismasazuoti kad nubegtu uzsistovejas pienas. Saldyti liepe su ledu gausiai ji suviniavus i ranksluosti, po pieno nutraukimo. Santariskese man sesute krutis sutvarke.

na as kai buvau tris kartus su 39 temperaturos tik dusas man ir padejo bet buvau labai karstam duse ir garai labai i tema prie temperaturos o brangioji tau ne nuo duso temperatura uzkilo jeigu ka!!! o nuo uzdegimo, ir dar butibna zinoti jei jau su uzdegimu eini i dusa po to staigiai turi labai siltai apsirengti kad neatvestu krutine!!!!ir maitinant po duso uzsidengti krutine nes irgi atsalti galima ir poveikis gausis atvirkstinis, as konsultavausi su akusere kuri veda kursus apie kudikiu zindymus .
tarp kitko as duse sededavau apie 30 min hihihi.gif
man ginekologas pas kuri gimdziau liepe neiti visai i dusa tik krutine pakisti po dusu bet man budavo zymiai geriau visai issikaitinti ax.gif
Papildyta:
o del ledo irgi bijociau rizikuoti ziurint kas krutinei yra jeigu nuo persalimo sukietejimai tai ledas tik reikalus pagadinti gali jei nuo uzsistovejusio neistraukto pieno tai gal su ledu ir galima bandyti as bijociau kad nesusaldyciau krutines. g.gif
Papildyta:
o masazuotis butina
Papildyta:
QUOTE(sipsenele @ 2010 01 18, 14:18)
kad ji vienos per tas 5 min nespeja normaliai istustint, tai kitos net neverta siulyt smile.gif

o tai ka pediatre rekomenduoja? maitinti nakti ar nutraukti? zinai taip trumpai valgo tai gal dar pamaitink ir naktimis g.gif
Papildyta:
o ir dar labai maziuke tai dar pilnai maitink kuo daugiau su MP
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikita_G: 18 sausio 2010 - 23:28
QUOTE(Cikita_G @ 2010 01 18, 23:26)
o tai ka pediatre rekomenduoja? maitinti nakti ar nutraukti? zinai taip trumpai valgo tai gal dar pamaitink ir naktimis  g.gif

siaip rekomenduoja dar maitinti. na taip ir toliau darau, man nesunku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sipsenele @ 2010 01 19, 00:28)
siaip rekomenduoja dar maitinti. na taip ir toliau darau, man nesunku  blush2.gif

tuo labiau jei uzmiega pamaitinta is karto tai ir maitink juk taip smagu kad vis dar gali maitinti savo MP smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sipsenele @ 2010 01 19, 01:28)
siaip rekomenduoja dar maitinti. na taip ir toliau darau, man nesunku  blush2.gif

Kiek zinau reikia visada duoti vaikui traukti, nes tik vaikelis gali su tokia jega traukti, kad kanors istraukti, joks pientraukis taip nesugebetu.
Nors aisku tai ziaurus skausmas, bet reikia svelniai masazuoti nuo krutines link spenelio, kad padeti uzsikimsusiam latakeliui, geriausiasu aliejuku ar duse.
Ir pries duodant kruti vaikeliui, ja pasildyti(uzdeti kompresiuka ar kazkaip, )tada lengviau pienelis bega
Taigi gera srove+vaikelio zindymo jega ir jokiu=jokiu uzsikimsusiu latakeliu.
Tik kuo daugiau duoti ta kruti, tik proga pasitaiko ir kisti.
Sekmes
Atsakyti