Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (II tema)

QUOTE(AusraR @ 2010 01 08, 23:19)
zinok man kartais lengviau atsikelt ir panesiot vaika kokia valanda/dvi nei duot papuka. Mano Nojus kazkaip skaudziai zinda...tai kai jau galutinai uzknisa tada nebeduodu...tada rekia, tenka keltis ir nesiot...Bet aisku, dazniausiai miegas nugali smile.gif


tai taviskiai jau dideli, nepamirsk du, o ir panesiot - tai nenutraukt maitinimo ir nelakstyt su misinuku, man tai liuks maniskiai aiskiai ir raiskiai budamas 7 men, kai man teko karta vakare islekt parode visiems, kad misinio Jis negeria (turejau vilties, kad ekstra atveju na isgers ta viena karteli), valge kose ir uzsigerinejo arbata, as ir noreda neikisciau, o siaip tai man tikrai lengviau pasikist ji i pazasty, anas jau papuli susiranda ir miegam toliau biggrin.gif
Atsakyti
manau reikia duoti tada kada vaikas isinori,nevarbu ar nakti ar diena. smile.gif
Atsakyti
As irgi noreciau atsisakyti naktinio maitinimo, nes jauciuosi ziauriai... Tik neisivaizduoju kaip tai padaryti, nes maniske uzsicypia be papo...
Atsakyti
Nutariau nakti nebemaitinti, jau 9 menesiai dukrytei, dar tik sesta naktis be pienuko ax.gif nors man tau JAU sesta biggrin.gif
Dvi naktis po valanda nesiojau niurzgancia paverkslenancia, bet taip ir neissibudinusia panelyte,
o visas kitas net neverke, pasivarte, paniurzgejo ir toliau iki 9 ryto ismiegojo puikiausiai. Kazin kaip bus toliau g.gif kai vel dantukai dygs, ar temperatura pakils.
Atsakyti
As taip pat noriu nustoti naktimis maitinti, kiekgi galima ta pienuli gerti! smile.gif Tik nezinau kaip tai padaryti, vandens is puodelio bandyti duoti kai prabudineja? Pasidalinkite patirtimi, mamos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marijax @ 2010 01 14, 12:43)
As taip pat noriu nustoti naktimis maitinti, kiekgi galima ta pienuli gerti! smile.gif Tik nezinau kaip tai padaryti, vandens is puodelio bandyti duoti kai prabudineja? Pasidalinkite patirtimi, mamos 4u.gif

bandyk su vandenuku bet abejoju kad gers is puodelio jeigu dar is papuko tik geria, o vandenuka is buteliuko bandyk gal geriau g.gif
Atsakyti
Aš irgi jau baigiu suzombėti, nes kiekvieną naktį po 4-5 kartus reikia maitinti, būna kad tik 1 kartą, bet paskutiniu metu tai retas atvejis......... doh.gif Nu ir ka daryt? mum beveik jau 11 mėnesių 4u.gif
Atsakyti
Maitinau maziuka tik 1 karta, bet va atvaziavome atostogu pas mociute ir pradejo keltis po 2-3 kartus g.gif doh.gif gal todel, kad pasikeite aplinka...nu net nezinau blink.gif kodel jis buna alkanas nakty...buna pasiulau vandenuko, atsigeria, bet vis tiek niurzgia ir praso papuko.o taip norisi nakty isimiegoti blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusedo @ 2010 01 14, 21:15)
Aš irgi jau baigiu suzombėti, nes kiekvieną naktį po 4-5 kartus reikia maitinti, būna kad tik 1 kartą, bet paskutiniu metu tai retas atvejis......... doh.gif  Nu ir ka daryt? mum beveik jau 11 mėnesių  4u.gif

laukti. Mano keliasi po 4-5 kartus kiekvienas. Jei ziociau kad nesikels - nemaitinciau. BEt turiu labai daug pavyzdziu savo aplinkoj kad nutrauksu maitinima nieks nepasikeicia, tik tada jau reikai keltis ir ramint vaika kitais budais. Man asmeniskai paprasciau ikist papuka ir toliau snaust smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

o as pati 2 kartus per nakti keliu savo dukryte valgyt, nzn gal negerai darau blush2.gif bet man taip ramiau, nes ji pati nepraso g.gif
Atsakyti
As esu tos nuomones, kad nakti skrandukas turi ilsetis. Be to, manoji dienos metu kieto maisto gauna. Nors ir mazesniems kudikeliams geriau netrikdyti virskinimo trakto nakties metu. Lengva pasakyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sipsenele @ 2010 01 16, 00:22)
Sveikos  4u.gif

o as pati 2  kartus per nakti keliu savo dukryte valgyt, nzn gal negerai darau  blush2.gif  bet man taip ramiau, nes ji pati nepraso  g.gif

tavo vaikutis jau didelis, jei nesikelia ir svorio gerai priauga tai nebutina kelt. Kelti reiketu tik pirma menesi.
Atsakyti