Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (II tema)

QUOTE(tytuka @ 2009 12 18, 02:34)
As savo didiji maitinau is buteliuko, tai nuo naktiniu valgymu atpratinejau taip, kaip patare pediatre: skiedziau piena su vandeniu. is pradziu 50 ml vandens papildomai pripildavau, po keliu dienu 100 ml ir taip kol gavosi 50:50 pieno ir vandens. Tai ir atsisake pats vaikas, mat jam miegas buvo svarbiau uz toki nekaloringa piena. Ir nereikejo virkdyt naktimis, kad beteliuko negauna  thumbup.gif
O antrasis tai kaip pasisake kitos mamos, kas dvi, kas valanda keliasi zyst, nors jam jau 10 men. Zadu iki pavasario mp maitint, o po to nutraukt, tik dar neaisku kokiu budu, nes ne is buteliuko geria  ax.gif


Dekui labai... nuo sausio pabandysiu ir as taip...
Atsakyti
Atejau paskaityti stebuklingu patarimu ir nusiraminti, bet tik dar baisiau pasidare biggrin.gif pasirodo,vargsta mamytes ir su vyresniais vaikuciais sad.gif
Sunus naktimis nesikeldavao nuo 4men- tai dabar,man vargu vargelis doh.gif matau,kad kuo toliau-tuo labiau lelytei tai tampa iprociu.kiek kartu pbunda-jau nebezinau ,neskaiciuoju ir nesuvokiu doh.gif labiausiai baisu,kad nesugestu dantukai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(meistromargarita @ 2009 12 21, 03:09)
Atejau paskaityti stebuklingu patarimu ir nusiraminti, bet tik dar baisiau pasidare  biggrin.gif  pasirodo,vargsta mamytes ir su vyresniais vaikuciais sad.gif 
Sunus naktimis nesikeldavao nuo 4men- tai dabar,man vargu vargelis doh.gif matau,kad kuo toliau-tuo labiau lelytei tai tampa iprociu.kiek kartu pbunda-jau nebezinau ,neskaiciuoju ir nesuvokiu doh.gif  labiausiai baisu,kad nesugestu dantukai sad.gif


Dantukai tikrai nesuges nuo naktinio MP, nuo saldinto vandens ar arbatyciu tai tikrai gali. Tas dantuku gedimas daugiau priklauso nuo paveldimumo, sakyciau.
Mano dukra gere MP iki 1 metu 8 menesiu. Iki 6 men. zindo papa kas 1.5 val. kiaura para, paskui reciau. Matytumet jos dantukus - balti, svytintys (nors ir neplaunam kasdien blush2.gif ), buvo pas stomatologe si menesi - jokiu negerumu nerado.
Cia mamai didziausias vargas, kai vaikiukas daznai nakti praso papulio, tik ne is alkio, o is noro nusiraminti prie mamos sono. Dar reikes pavargti, kol atpratinsit.
Atsakyti
QUOTE(linuke @ 2009 12 21, 08:19)

Cia mamai didziausias vargas, kai vaikiukas daznai nakti praso papulio, tik ne is alkio, o is noro nusiraminti prie mamos sono. Dar reikes pavargti, kol atpratinsit.

o beje, kai mane uzknisa kelinetis prie Nojuko, atsistumiu ji pas save ir pasikisu po kaldra. Miega ramiausiai prisiplojes prie nugaros mano smile.gif Aisku neilgai, kokias dvi tris valandas, bet tai nors ne kas pusvalandi kelinejasi.
Atsakyti
JAu bus menuo laiko, kai savo 4.5 men dukryte nakti maitinu kas 1.5-2 val. Paryciais dar pametinuke- vyresnioji i lova apisverkus ilipa...VArgelis! Svoris auga stabiliai gerai- kas menesi po 900g, tad pieno trukumo nera. Vakarais jauciuosi issekus, kai po geros treniruotes...LAukiu nesulaukiu, kada turesim primaitinima (vasario 1d. butu mums 5.5 men gal jau tada "pazaisim"su kose) ir pradesiu retinti zindyma. Nesu mp fane, nezadu maitint iki 2 m. Ar normali mano situacija? Pavargstu as nuo zindymo...Cia taip visom???
Atsakyti
QUOTE(visai kitokia @ 2009 12 31, 16:02)
JAu bus menuo laiko, kai savo 4.5 men dukryte nakti maitinu kas 1.5-2 val. Paryciais dar pametinuke- vyresnioji i lova apisverkus ilipa...VArgelis! Svoris auga stabiliai gerai- kas menesi po 900g, tad pieno trukumo nera. Vakarais jauciuosi issekus, kai po geros treniruotes...LAukiu nesulaukiu, kada turesim  primaitinima (vasario 1d. butu mums 5.5 men gal jau tada "pazaisim"su kose) ir pradesiu retinti zindyma. Nesu mp fane, nezadu maitint iki 2 m. Ar normali mano situacija? Pavargstu as nuo zindymo...Cia taip visom???

Labai normalu. Ir kad pavargus jauties- normalu- kiaurą parą mama dirbi, be išeiginių, poilsio dienų, valstybinių švenčių mirksiukas.gif
Ir ne žindyme priežastis nuovargio mirksiukas.gif
Gal yra galimybė buities darbus kam nors perleist? Stenkis išnaudot kiekvieną progą pailsėt. (pvz.pietų miegas su dukrytėm)
Primaitinimas nėra garantas, kad poilsio bus daugiau, ar kad jausies geriau- bus papildoma veikla- mažajai valgyt gamint mirksiukas.gif
ištvermės, stiprybės ir aplinkinių pagalbos ir palaikymo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mamos pačios stipriausios ir ištvermingiausios mirksiukas.gif tik niekam nesakyk smile.gif
Atsakyti
Tie naktiniai kėlimaisi ir mane varo į neviltį. Kažkaip paskutiniu metu jų daugėja. Bet kartu žinau kad tai laikinai. Sūnus ir gi mėgo dažnai naktimis valgyti, žiūriu mergina ir mėgsta.

QUOTE(meistromargarita @ 2009 12 21, 02:09)
Atejau paskaityti stebuklingu patarimu ir nusiraminti, bet tik dar baisiau pasidare  biggrin.gif  pasirodo,vargsta mamytes ir su vyresniais vaikuciais sad.gif 
Sunus naktimis nesikeldavao nuo 4men- tai dabar,man vargu vargelis doh.gif matau,kad kuo toliau-tuo labiau lelytei tai tampa iprociu.kiek kartu pbunda-jau nebezinau ,neskaiciuoju ir nesuvokiu doh.gif  labiausiai baisu,kad nesugestu dantukai sad.gif



QUOTE(linuke @ 2009 12 21, 07:19)
Dantukai tikrai nesuges nuo naktinio MP, nuo saldinto vandens ar arbatyciu tai tikrai gali. Tas dantuku gedimas daugiau priklauso nuo paveldimumo, sakyciau.
Mano dukra gere MP iki 1 metu 8 menesiu. Iki 6 men. zindo papa kas 1.5 val. kiaura para, paskui reciau. Matytumet jos dantukus - balti, svytintys (nors ir neplaunam kasdien  blush2.gif ), buvo pas stomatologe si menesi - jokiu negerumu nerado.
Cia mamai didziausias vargas, kai vaikiukas daznai nakti praso papulio, tik ne is alkio, o is noro nusiraminti prie mamos sono. Dar reikes pavargti, kol atpratinsit.

Mano sūnus valgė MP naktimis dažnai ir ilgokai iki 1,5 metų, bet kariesas jam negresia. Mes buvome neseniai pas dantistą ir dantukai gražūs. Manau kad tai daugiau paveldima ir daugiau kenkia pasaldinti gėrimai.
Atsakyti
maitinau iki 1.3men naktimis keldavosi kokius 4kartus o kai nustojau maitint nustojo ir keltis ismiega visa nakti biggrin.gif
Atsakyti
iprotis viska daro ax.gif
QUOTE(raskejan @ 2010 01 08, 10:55)
maitinau iki 1.3men naktimis keldavosi kokius 4kartus o kai nustojau maitint nustojo ir keltis ismiega visa nakti biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(visai kitokia @ 2009 12 31, 15:02)
JAu bus menuo laiko, kai savo 4.5 men dukryte nakti maitinu kas 1.5-2 val. Paryciais dar pametinuke- vyresnioji i lova apisverkus ilipa...VArgelis! Svoris auga stabiliai gerai- kas menesi po 900g, tad pieno trukumo nera. Vakarais jauciuosi issekus, kai po geros treniruotes...LAukiu nesulaukiu, kada turesim  primaitinima (vasario 1d. butu mums 5.5 men gal jau tada "pazaisim"su kose) ir pradesiu retinti zindyma. Nesu mp fane, nezadu maitint iki 2 m. Ar normali mano situacija? Pavargstu as nuo zindymo...Cia taip visom???


pas mane panasi situacija buvo(labai pavargusi jausdavausi, nors tik viena sunu ir turime), MP maitinau iki 5.5-6men nuo 5.5men jau pradejau davineti buteliuka. Kai perejome prie buteliuko visiko maitinimo nuo 6 men tad du kartus naktimis pradejau maitinti 1 ir 5 val ryto reguliariai. kai jam suejo 8,5 men vyras nusprende (tarp kaledu ir naujuju metu), kad maitinsime tik karta 3val nakties.taip ir padarem... maitinom tik 3 val, jei atsibusdavo 2 val. tada laiko tempima darydavom (tik kelis kartus taip buvo). Po savaite nusprendeme, kad maitinsime kai tik atsibus ir neanksciau 3 val... tai jau dvi naktis kaip atsibundo tik 7 val ryto, o si ryto 5val. tad prie saves prisiglaudziau tai ismiegojo iki 8 ryto, o pusryciavom 9 val ryto. Sunelis eina miegoti 9 val vakaro. Kazkaip mums be dideliu pastangu taip issejo... tikiuosi, kad taip ir toliau bus ir naktiniams maitinimams ate bus=)
Atsakyti
QUOTE(graziukas @ 2010 01 08, 14:10)


o man galite kuolu per galva tasyt, bet nesuprantu vieno, negi lengviau nakti eit sildyt misinuko nei papuli pakist, maitinu naktim kiek nori, aisku buna pavargstu, aisku ir nusibosta, bet tai praeina, nera garanto, kad nujunkius nebesikels naktimis, kiek aplink apsidairau daugiau nei puse vis tiek keliasi, tai arbatytes, tai misinuko, tai labai individualu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2010 01 09, 00:13)
o man galite kuolu per galva tasyt, bet nesuprantu vieno, negi lengviau nakti eit sildyt misinuko nei papuli pakist, maitinu naktim kiek nori, aisku buna pavargstu, aisku ir nusibosta, bet tai praeina, nera garanto,  kad nujunkius nebesikels naktimis, kiek aplink apsidairau daugiau nei puse vis tiek keliasi, tai arbatytes, tai misinuko, tai labai individualu  4u.gif

zinok man kartais lengviau atsikelt ir panesiot vaika kokia valanda/dvi nei duot papuka. Mano Nojus kazkaip skaudziai zinda...tai kai jau galutinai uzknisa tada nebeduodu...tada rekia, tenka keltis ir nesiot...Bet aisku, dazniausiai miegas nugali smile.gif
Atsakyti