Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (II tema)

Mano mergina nuo 6 mėn pradėjo keltis kas 1 val. Užmigdavo tik gavus MP. Taip ir kankinames iki šiol . Jau 9 mėn. sukako. Siaubas kažkoks.
Atsimenu panašiai ir sunus miegodavo, o visą naktį išmiegodavo tik kai nutraukiau maitinti krūtim. Skaičiuoju kiek čia dar vaiką maitinti.
Atsakyti
QUOTE(justukė @ 2009 12 10, 17:19)
Mano mergina nuo 6 mėn pradėjo keltis kas 1 val. Užmigdavo tik gavus MP. Taip ir kankinames iki šiol . Jau 9 mėn. sukako. Siaubas kažkoks.
Atsimenu panašiai ir sunus miegodavo, o visą naktį išmiegodavo tik kai nutraukiau maitinti krūtim. Skaičiuoju kiek čia dar vaiką maitinti.

mes taip kankinomes nuo 7 iki mazdaug 11 men. Dabar irgi kartai sbuna tokiu naktu kai keliasi daugiau nei 10 kartu KIEKVIENAS, bet paprastai tai valgyt keliasi po tris-keturis kartus. As tai tikiuosi kai isdygs visi dantys tada bus ramiau. lauksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amaliute @ 2009 12 09, 16:20)
Sveikos,gal kas zino kai nutrauki naktini maitinima po kiek laiko atsiranda menesines???aciu



Man asmeniskai labai greitai - nutraukiau maitinti vaika visiskai MP kai jam beveik 6 men buvo, ir mano dienos prasidejo uz kokiu 4 sav.

As turiu viena problemele - gal kas galite kuom patart
Sunui jau 8 men... MP nustojau maitinti, kaip minejau, 6 men. Bet naktimis vis maitinu buteliuku du kartus 1val nakties ir 5 val ryto.... Jam paduodu buteliuka, kai jis pradeda blaskytis, jei nepaduociau tai po kokio pusvalandzio pabustu. patarkite kaip ji atpratinti nuo naktinio buteliuko maitinimo, nes man po 6 sav. reikes grizti i darba (gyvenu anglijoje - o cia tik maksimum 1-us metus duoda motinystes atostogu).
Dekui is anskto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo graziukas: 11 gruodžio 2009 - 11:24
QUOTE(graziukas @ 2009 12 11, 12:22)
Man asmeniskai labai greitai - nutraukiau maitinti vaika visiskai MP kai jam beveik 6 men buvo, ir mano dienos prasidejo uz kokiu 4 sav.

As turiu viena problemele - gal kas galite kuom patart
Sunui jau 8 men... MP nustojau maitinti, kaip minejau, 6 men. Bet naktimis vis maitinu buteliuku du kartus 1val nakties ir 5 val ryto.... Jam paduodu buteliuka, kai jis pradeda blaskytis, jei nepaduociau tai po kokio pusvalandzio pabustu. patarkite kaip ji atpratinti nuo naktinio buteliuko maitinimo, nes man po 6 sav. reikes grizti i darba (gyvenu anglijoje - o cia tik maksimum 1-us metus duoda motinystes atostogu).
Dekui is anskto

su vandenuku turetumet atprasti, o siaip misinukais maitinti nakti nepatariama kiek esu girdejus is pediatres g.gif
bet tai nereiskias kad ir su vandenuku nebus naktiniu atsikelimu, tai gali testis ir iki 5 metuku doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikita_G: 11 gruodžio 2009 - 14:49
QUOTE(Cikita_G @ 2009 12 11, 15:48)
su vandenuku turetumet atprasti, o siaip misinukais maitinti nakti nepatariama kiek esu girdejus is pediatres g.gif
bet tai nereiskias kad ir su vandenuku nebus naktiniu atsikelimu, tai gali testis ir iki 5 metuku  doh.gif



dekui
Atsakyti
QUOTE(graziukas @ 2009 12 12, 15:19)

nuo naktinio misinuko gerimo butinai turit atprasti (vandenuka galima)o ta ritini misinuka galit palikti, man is pradziu 5 keldavosi valgyt jau noredavo betpo truputi kuo toliau tuo veliau kelesi 6,7 dabar kartais ir nesikelia tai jei iki 9 valandu ismiega be pienuko ir prabunda net neduodu ir karto pusryciaujam su koselem smile.gif
Atsakyti
Vienas klausimas del pienuko is buteliuko - kodel nepatartina naktinis maitinimas kudikio? Jeigu mama nuo gimimo kudikio neturi savo pieno - tai nori nenori duoti is buteliuko pieno.... gi negali nuo pirmos paros vaikui gimus tik dienos metu maitinti.... gal kas galite paaiskinti, kodel nepatartina maitinti naktimis is buteliuko - misinuko? dekui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo graziukas: 14 gruodžio 2009 - 14:17
QUOTE(graziukas @ 2009 12 14, 15:14)
Vienas klausimas del pienuko is buteliuko - kodel nepatartina naktinis maitinimas kudikio? Jeigu mama nuo gimimo kudikio neturi savo pieno - tai nori nenori duoti is buteliuko pieno.... gi negali nuo pirmos paros vaikui gimus tik dienos metu maitinti.... gal kas galite paaiskinti, kodel nepatartina maitinti naktimis is buteliuko - misinuko? dekui

nesu maitinimo misinukais eksperte, bet naktimis misinukas negerai nes kenkia dantukams. Bet tai nuo gimimo tikrai nereik kudikio nemaitinti nakti.
O del pienuko neturejimo tai yra tik 2-3 procentai mamu kurios tikrai negali ismaitinti savo kudikio savo pienu. Esu tikra kad jus nesat is tokiu mirksiukas.gif
Atsakyti
abu sunus naktimis keldavosi kas pora valandu, ir maitinau tiek, kiek norejo
Atsakyti
QUOTE(ausruzel @ 2009 12 14, 21:37)
abu sunus naktimis keldavosi kas pora valandu, ir maitinau tiek, kiek norejo

mano abu sunus keliasi kas pusvalandi doh.gif na buna pora tarpu per nakti kai pamiega 1-2 val....baigiu nuprotet....bet tikiuosi kai sudygs dantys bus viskas ok.
Atsakyti
Mano trijų mėnesiu mažiukas miegot eina 21 val. ir keliasi tik 6.30 val. pradžioje lyg pradėjo mažėti pieno, bet dabar jau susinormalizavo gamyba. Tai klausykit, kai sulauks metukų, ką jis pradės kas valandą keltis blink.gif , nesuprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(kutuce @ 2009 12 14, 22:23)
Mano trijų mėnesiu mažiukas miegot eina 21 val. ir keliasi tik 6.30 val. pradžioje lyg pradėjo mažėti pieno, bet dabar jau susinormalizavo gamyba. Tai klausykit, kai sulauks metukų, ką jis pradės kas valandą keltis  blink.gif , nesuprantu  g.gif


visko gali but biggrin.gif o gal miegos ramiai sau, juk nieko negali zinoti, cia norejom pasakyt, kad primaitinimas ankstyvas neduoda norimo rezultato, daugelis mamu mano, kad jei prades greiciau duot koses, tai vaikas nakti geriau miegos, deja buna atvirksciai, todel nereiktu skubeti ir MP maitinama vaikiuka papildomu maistu pradeti maitinti tik nuo 6 men 4u.gif
Atsakyti