Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (II tema)

QUOTE(rimtas eziukas @ 2009 11 06, 11:19)
Maniskis dar 2 dantukus teturi!  unsure.gif O siap mes jau 3 dieninius maitinimus pakeitem- kosyte su ozkos pienu, sriubyte su kalakutienos/vistienos/triusienos kukulias ir vel kosyte. Patys ta pati valgom- juk rankos nenukris prieskoniu ir druskos i lekste iberti. Mums paprasta, nes prie paprasto ir sveikiasnio maisto priprate, lietuviski patiekalai sventiniai. Bet naktiniai maitinimai sventa- 3-4 kartai.

g.gif oho dar metuku neturit o jau piena geriat? ar nerizikuojate vaiko sveikata? as taip prisisaukiau alergija saviskiui ir labai ilgai problemu turim dar vis alergiukai esam doh.gif
Atsakyti
Esminis zodis buvo ne PIENAS, o OZKU! Pradejom nuo 10 men. Konsultavomes ir su pediatrais, ivedinejom pagal taisykles- per savaite, po sausktuka per diena stebint reakcija. Mes pieno negeriam. As verdu kosyte "ant" vandens, o paskui ipilu truputi ozku pienuko.
Sis pienas nesukelia tiek alergijos kaip karves.
Atsakyti
Pasidalinsiu savo patirtim ir aš smile.gif
Iki praėjusios savaitės dukrytė naktį valgė 5-6 kartus per naktį, kokie 3 kartai būdavo šventė... Nemaža jau, 1m 3mėn. Per vyresnio vaiko mokyklines atostogas pasiryžau atpratinti nuo naktinio maitinimo. Pasiruošiau vandens visokioje taroje (buteliuke, puoduke su snapeliu, paprastame puoduke) ir nusiteikiau sunkiai nakčiai. Na sunki ir buvo smile.gif Laabai pyko, kai paimdavau ant rankų ir neduodavau pienuko, bet per kokį pusvalandį parėkus užmigdavo, pradžioje po valandą išmiegodavo, prieš rytą pavargusi 3 valandas išmiegojo. Vandens nenorėjo. Kita naktis jau buvo lengvesnė, o nuo kokios penktos nakties keliasi porą kartų per naktį. Vakar visai nesikėlė bigsmile.gif
Po pirmųjų naktų pienuko buvo prisikaupę, dabar jau nebe. Pamažėjo jo kažkiek ir dieną, bet dabar tai jau nėra būtinybė, greičiau "desertas" smile.gif
Žodžiu, nusprendusioms nutraukti naktinius maitinimus linkiu ryžto, kantrybės ir sėkmės 4u.gif

PS. Kokius dabar sapnus pradėjau sapnuoti, ryškius, ilgus, spalvotus... Kai numigdavau po valandą, matyt, nespėdavau biggrin.gif
Atsakyti
[
PS. Kokius dabar sapnus pradėjau sapnuoti, ryškius, ilgus, spalvotus... Kai numigdavau po valandą, matyt, nespėdavau biggrin.gif
[/quote]

na sveikinam kad jums pavyko o man buvo beda kai jau vaikas ismiegoti pradedavo tai as is ipratimo dar keldavausi8 kas dvi valandas hihihi.gif
bet dar ir dabar buna neplanuotu atsikelimu vandenuko atsigerti uzsimano bet nekasnakt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miklė @ 2009 11 06, 20:34)
Pasidalinsiu savo patirtim ir aš smile.gif
Iki praėjusios savaitės dukrytė naktį valgė 5-6 kartus per naktį, kokie 3 kartai būdavo šventė... Nemaža jau, 1m 3mėn. Per vyresnio vaiko mokyklines atostogas pasiryžau atpratinti nuo naktinio maitinimo. Pasiruošiau vandens visokioje taroje (buteliuke, puoduke su snapeliu, paprastame puoduke) ir nusiteikiau sunkiai nakčiai. Na sunki ir buvo  smile.gif Laabai pyko, kai paimdavau ant rankų ir neduodavau pienuko, bet per kokį pusvalandį parėkus užmigdavo, pradžioje po valandą išmiegodavo, prieš rytą pavargusi 3 valandas išmiegojo. Vandens nenorėjo. Kita naktis jau buvo lengvesnė, o nuo kokios penktos nakties keliasi porą kartų per naktį. Vakar visai nesikėlė  bigsmile.gif
Po pirmųjų naktų pienuko buvo prisikaupę, dabar jau nebe. Pamažėjo jo kažkiek ir dieną, bet dabar tai jau nėra būtinybė, greičiau "desertas" smile.gif
Žodžiu, nusprendusioms nutraukti naktinius maitinimus linkiu ryžto, kantrybės ir sėkmės  4u.gif

PS. Kokius dabar sapnus pradėjau sapnuoti, ryškius, ilgus, spalvotus... Kai numigdavau po valandą, matyt, nespėdavau  biggrin.gif


Sako, kad standartiskai uztenka 3 naktu. Mums taip ir buvo. Nebesikele jau 4 nakti
Atsakyti
o as vis dar nesiryztu...nors jau labai pavargau nuo tu kelimusi naktimis....bet jeigu neduodu tai mano Nojukas gali rekti dvi valandas, paskui jau dusti pradeda doh.gif baisu man kazkaip....tai kol dar kojas pavelku duosiu...kazkaip tikiuosi kad kai isdygs visi dantys tai gal ramiau miegos...tai dar 4 liko...turbut dabar ir kalasi, nes labai jau seiles vel tyst pradejo....Na o tada dar Arijukas....jam iltinukai lenda dabar...tia irgi kazkaip nesinori nutraukt..jis gal lengviau sukalbamas butu...
Atsakyti
[quote=rimtas eziukas,2009 11 06, 01:13]
Mamytes! Jokiu budu negalima nutraukti naktinius maitinimus. Kiek skaiciau litraturoj- tai pagrindine laktacijos stimuliacija. Del to ir dingsta pienas taip greitai pradejus duoti nakti arbatytes, misinuko.

Na berods esu girdėjus apie šią tiesą,bet va jau daugiau 2 mėnesiai nemaitinu naktį (maniskei 1,2) ir nieks nepasikeitė,maitinu tiek pat kiek ir prieš tai.. (maždaug 4 kartus perdien)
Ir dar apie kokiu 3 mėn.mažė pati buvo nustojus visai naktim keltis (taip iki kokių 7 mėn) ir atsikeldavo tik 9 -10 val ir tada tik gaudavo pieno,tačiau pieno trūkumu niekad nesiskundžiau,vis šlapia būdavau,iklotukus iki metų nešiojau... Tai va.. ax.gif
Atsakyti


Beje,post scriptum,mano nuomone labai svarbu kad šiuo reikalu,tai yra naktinio nutraukimu imtųsi tėvelis,jis prieitų,kai atsibunda,nešiotų,o mama tegu nesirodo akiraty. Aišku su dvynukais tas sunkiau.. Mano vyras pora savaičių dar miegojo toj lovos pusėj kur mažosios lovelė,ir tik jis ramindavo jei ką,paskui jau pasidarė nesvarbu kuris..

Ir,aišku,jei jau pasiryžai,tai nepasiduot,nes paskui gali būt sunkiau,tai tik taip ir ištvėriau tą pirmąją naktį,bet viena naktis juk verta dėl tų spalvotų sapnų... blush2.gif

Nors atsimenu,kai bandydavau anksciau dar nakčiai užmigdytai,ir atsibudus mums dar neatejus i lovą neduot MP,tai būdavo panašiai kaip AušraiR isivaizduoju,net iki dusimo,tai tik susinervindavau,kam cia veltui nervus eikvoju,bet va kai atprato naktį, tai ir tas dalykas susitvarkė, ir ėmė užmigt be krūties, na ta prasme jei neužmigdavo bežįsdama,tai guldydavom i lovelę ir užmigdavo beglostant ar pan...
Atsakyti
Sveikos,na mums sunkiau jau savaite kaip kankinames naktimis, anksciau maitindavau naktinimis kada tik prasydavo(tiksliau pabusdavo)o taip budavo 7 ar net daugiau kartu...paskui nutraukiau dieninius maitinimus,labai lengvai susitaike su tuo,jokiu problemu nebuvo,o va su naktiniais tai nzn,gal as ne taip kazka darau as dabar pasilikau tik viena vakarini maitinima ir viena karta nakty apie 4h nakties,nes kazkur skaiciau kad neva ir naktini kaip ir dienini maitinima reikia atpratinti palengva nuimant po viena maitinima,bet cia paskaicius suprantu kad jus is vis nakty nemaitinat???tai gal ir man absoliuciai jokio maitinimo nakty nepasilikt?kaip galvojat? per ta savaite nuo nemigos ir sirdis mano pradejo streikuoti,absoliuciai sveikata dingo,vyras ir tas nuo naktines nemigos vaiksto kaip zombis...ji prabunda apie kokia 12h nakties atsigulus 9 vakaro ir vartosi iki 5h kol galutinai uzlinksta...pavydziu toms,kurioms pakako 3 dienu....neisivaizduojat kaip pavydziu....kiekvienos nakties bijau su siaubu...gal galit duoti kokiu patarimu,nes esu tikrai beviltiskoj situacijoj...dekui
Atsakyti
QUOTE(amaliute @ 2009 11 14, 18:35)
Sveikos,na mums sunkiau jau savaite kaip kankinames naktimis, anksciau maitindavau naktinimis kada tik prasydavo(tiksliau pabusdavo)o taip budavo 7 ar net daugiau kartu...paskui nutraukiau dieninius maitinimus,labai lengvai susitaike su tuo,jokiu problemu nebuvo,o va su naktiniais tai nzn,gal as ne taip kazka darau as dabar pasilikau tik viena vakarini maitinima ir viena karta nakty apie 4h nakties,nes kazkur skaiciau kad neva ir naktini kaip ir dienini maitinima reikia atpratinti palengva nuimant po viena maitinima,bet cia paskaicius suprantu kad jus is vis nakty nemaitinat???tai gal ir man absoliuciai jokio maitinimo nakty nepasilikt?kaip galvojat? per ta savaite nuo nemigos ir sirdis mano pradejo streikuoti,absoliuciai sveikata dingo,vyras ir tas nuo naktines nemigos vaiksto kaip zombis...ji prabunda apie kokia 12h nakties atsigulus 9 vakaro ir vartosi iki 5h kol galutinai uzlinksta...pavydziu toms,kurioms pakako 3 dienu....neisivaizduojat kaip pavydziu....kiekvienos nakties bijau su siaubu...gal galit duoti kokiu patarimu,nes esu tikrai beviltiskoj situacijoj...dekui


na turbut kazka blogai paskaitet, jei jau nusprendet nutraukti, tai reiskia nei vieno maitinimo nakti, kitaip vaikas nesupras kodel 12h kai atsikelia neduodat o jau 4 duodat!! g.gif doh.gif
ir siaip geriau kai atjunkai nakti kad mamytes nebutu net tam kambary, nes vaikiukas jaucia pienelio kvapa...ir tada dazniausiai pakanka poros naktu:))
Atsakyti
QUOTE(vuoga @ 2009 11 18, 00:33)
na turbut kazka blogai paskaitet, jei jau nusprendet nutraukti, tai reiskia nei vieno maitinimo nakti, kitaip vaikas nesupras kodel 12h kai atsikelia neduodat o jau 4 duodat!!  g.gif  doh.gif
ir siaip geriau kai atjunkai nakti kad mamytes nebutu net tam kambary, nes vaikiukas jaucia pienelio kvapa...ir tada dazniausiai pakanka poros naktu:))


ir siaip kiek zinau tai iki 6men reiktu vaikiuka nakti maitinti tiek kiek jis nori, o jau nuo 6 men galima nutraukinet, nes vaikiukas jau gali isbuti visa nakti nevalges, o jei jis nori atsigerti tai galima jam pasiulyti vandenuko, tik ne jokiu saldintu arbata ar pan(kenkia dantukam), na bet jei mama nejaucia diskomforto del naktinio maitinimo tai kiek nori tiek ir maitina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vuoga @ 2009 11 17, 23:33)
.ir tada dazniausiai pakanka poros naktu:))

as bandau migdyti neduodama papulio vakare..tiksliau duodu pavalgyti, bet neleidziu zysti ilgiau nei 20 min...rekia jau sestas vakaras. Negana to rekti pradeda ja nesamas i miegamaji....manau mano vaikui tikrai neuztektu dvieju naktu jeigu sugalvociau nebemaitinti nakti.....
ir deja ne visos mamytes gali pasitelkti teti i pagalba tokiu atveju....
Atsakyti