Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (II tema)

mano pusesere kai kirminu turejo tai pastoviai klyke ir tikrai ne 3 menesiu budama, dazniausiai taip nutinka vaikams ropoti pradejusiems, bet irgi cia jau daug visko prisivalgyti turetu nuo grindu, mes retriveri namie turejom tuo metu kai braidziojo mazius ir maista ant grindu mete ir eme nuo grindu ir neturejo kirminuku
Atsakyti
QUOTE(krkade @ 2009 10 21, 17:05)
As turiu kita beda.Man atrodo, kad jis keliasi ne del valgio,o todel kad labai blaskosi.Kaip laikrodukas kasnakt 2.20val. muistosi, blaskosi, trankosi rankytemis,spardosi per miegus., Trina ausi, aimanuoja.Bandai imti ant ranku- verziasi is glebio, nenulaikyt. Kaip ir nepabudes, uzsimerkes.Kai po maitinimo lieka su manim lovoje turiu savo kailiu visus jo trenksmus atlaikyt.Paprasciausiai ji nuramint ikist jam papuli, bet ir tai nevisada suveikia  verysad.gif .Gal dantys? nes iki siol turi tik viena.Bet taip jis elgiasi naktimis nuo kokio 3 men.Kaskart viska nurasinejau dantukams, bet ju kaip ner taip ner  rolleyes.gif .Diena jis pamiega 1-2k. po 40min.Ir tai viskas.Gal nepailsi pakankamai? nu toks jausmas, kad jei miegotu ramiai-nepabustu  g.gif . Lyg maitinciau ji del nuraminimo, o ne del alkio  ax.gif

labukas,turejau ir as tokia beda. mano pirmas vaikas toks. visad kai tik miegodavo salia tai as vos neiskrisdavau is lovos nes visa nakty spardydavo mane ir tokia pavargusi atsikeldavau lyg po karo verysad.gif buvo naktu kai jis miega lovelei ir kai prades klykt nesavu balsu,isitempes kaip pagalys ir akutes uzmerktos nei kracius, nei rekus nieks nepadejo. Paguldai i lovyte surandi ji skersai jos arba isvis...kankinausi, kol isaugo ta stresu ir kosmaru klikima nakti. Nors jis dabar pauglys bet miega spardydamasis. Viena pagalba man buvo ta kad suvystydavau tuomet jis lengviau ir ramiau miegojo. O kieme ir siap uzmigdyt reikejo kratyt tikraja zodzio prasme. Linkiu stiprybes ir kantrybes , nes tai isaugs. Nes dabar mazoji visai kitaip auga,nors nakty nerami jei nesuvysciusi. Kai tik palaidos rankytes tai prasudeda niurzgejimas, prunksjimas ir t.t. Suvystau ir vaikelis ramiai miega,bet vikri jos rankute paryciai sugeba islyst biggrin.gif
Atsakyti
Mes 3 men. Valgom nakti kas 3 - 4 val. Gaunasi 2-3 kartai keltis. naktis musu isitempia iki 11 ryto... Laukiu, kada ilgiau miegos, bet pasiskaiciau kitu patyrimus, tai kad galiu ir nesulaukti...
Jokiu misinuku tikrai nezadu duoti, nes vis tik tai - chemijos produktas. Teks pakenteti. O visokios tetules tik ir zyzia - duok misinuka, duok arbatos, duok gliukozes... Nesuprantu as to. Geriau tegu indai liks neplauti ar pan., bet vaikui reikia duot, kas geriausia. Paskui atsimiegosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalia Dalia Dalia @ 2009 11 04, 12:51)
Mes 3 men. Valgom nakti kas 3 - 4 val. Gaunasi 2-3 kartai keltis. naktis musu isitempia iki 11 ryto... Laukiu, kada ilgiau miegos, bet pasiskaiciau kitu patyrimus, tai kad galiu ir nesulaukti...
Jokiu misinuku tikrai nezadu duoti, nes vis tik tai - chemijos produktas. Teks pakenteti. O visokios tetules tik ir zyzia - duok misinuka, duok arbatos, duok gliukozes... Nesuprantu as to. Geriau tegu indai liks neplauti ar pan., bet vaikui reikia duot, kas geriausia. Paskui atsimiegosiu smile.gif

drinks_cheers.gif faktas kaip blynas drinks_cheers.gif
kitiems lengva papezeti is sono belenka klausyt reikia savo vidinio motinos balso 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,kas zino kaip nutraukti tik naktini maitinima???
Atsakyti
aha, kaip? g.gif Bent apmazinti maitinimu skaiciu ir atpratint palengva. blush2.gif
Atsakyti
[quote=Notyte,2009 10 07, 13:10]
Labai dziugu, kad taip gant pakankamai lengvai nutrauket maitinima. Zinoma saunu, kad turit toki gera tetuka, kuris padejo.
Noriu tik paklausti, o kaip paciai ar nepradejo dideti krutys jei kudikis visa nakti netrauke pienuko?


Na nebuvo taip jau labai lengva,bet iš esmės labai džiaugiuos,kad tam pasiryžau. Pirmą naktį išties sunkoka buvo sunku iškęsti neduot,ir čia tik vyro dėka,nors ir jam jau ant ribos buvo... O šiaip tiesiog buvau girdėjus,kad nutraukti naktį tiesiog pasiryžt reik,na 3 sunkios naktelės ir viskas,mums ir tiek neprireikė..

O dėl krūtų jokių problemų nebuvo,nors pieno trūkumu niekad nesiskundžiau.. prieš tai būdavo ir 3 kartai per naktį kartais,ypač jei nesveikuodavo,nors dažniausiai vienas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kazkasatsitiko: 05 lapkričio 2009 - 12:44
bet va daktare musu pries buvo kai paklausiau ar nutraukti mamos pieneli naktimis, tipo cia ne misinukas ir turi maitinti jei maitinu, bet jei jau labai vargina tas dalykas tai su vandenuku vietoj pienelio reikia duoti esu girdejus (nuo misinuko naktinio atpratina taip)
Atsakyti
aš mažulį maitinu tik naktį. nuo 6 mėnesių su trupučiu dieną mp iš viso nebeima, na, labai retai truutėlį. tai dieną jau valgo vien košes ir tyres. o vakare prieš miegelį jau ima mp ir naktį valgo bent du kartus. bet aš tai nematau problemos, nori - valgo. kad ir iki metų gali naktį valgyti, nesuku galvos.
Atsakyti
Mamytes! Jokiu budu negalima nutraukti naktinius maitinimus. Kiek skaiciau litraturoj- tai pagrindine laktacijos stimuliacija. Del to ir dingsta pienas taip greitai pradejus duoti nakti arbatytes, misinuko. Kiek as skandalu turejau su savo mamytem-tetulytem! Kol atvirai keiksmazidziais nepasiunciau ( blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif) ir po nosim pediatrijos nepakisau, kad nereikia vaikui arbatu ir vandenuko. Tai db kita daina- ko taip ilgai maitini?! 11 men, o cepelynu ir barsciu nevalgo! doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rimtas eziukas @ 2009 11 06, 01:13)
Mamytes! Jokiu budu negalima nutraukti naktinius maitinimus. Kiek skaiciau litraturoj- tai pagrindine laktacijos stimuliacija. Del to ir dingsta pienas taip greitai pradejus duoti nakti arbatytes, misinuko. Kiek as skandalu turejau su savo mamytem-tetulytem! Kol atvirai keiksmazidziais nepasiunciau ( blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif) ir po nosim pediatrijos nepakisau, kad nereikia vaikui arbatu ir vandenuko. Tai db kita daina- ko taip ilgai maitini?! 11 men, o cepelynu ir barsciu nevalgo!  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

na zinok mano tai 11 menesiu jau niekaip nuo barsciu negalima buvo nuvest. Tai mazdaug metuku ir pradejau duoti musu maista, tik zinoma teko pakoreguoti druska ir prieskonius smile.gif
Atsakyti
Maniskis dar 2 dantukus teturi! unsure.gif O siap mes jau 3 dieninius maitinimus pakeitem- kosyte su ozkos pienu, sriubyte su kalakutienos/vistienos/triusienos kukulias ir vel kosyte. Patys ta pati valgom- juk rankos nenukris prieskoniu ir druskos i lekste iberti. Mums paprasta, nes prie paprasto ir sveikiasnio maisto priprate, lietuviski patiekalai sventiniai. Bet naktiniai maitinimai sventa- 3-4 kartai.
Atsakyti