Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (II tema)

QUOTE(visai kitokia @ 2009 10 15, 09:33)
kas cia atsitiko? mano beveik jau 2 men mergina sia savaite nakti valgo kas 1.5 -1 h...anksciau dudavo bent jau nuo 22h ismieha 4valandzikes, o paskui kas -2,5 h valgo. ...maitinu tik atsisedus. nei ji nei as atsigulus nemokam. nera paprasta. o dar didzioji 1.9 m. issibudina ir pas mus i lova paryciaid ateina...
nuo kada kudikiai pradeda miegoti nakti ilgeliau? pieno turim pakankamai. kaip manot, gal tas mano pienelis "kudas"? nors pediatre musu teigia, kad maistas riebumo neitakoja...

pirma karta girdziu kad maistas neitakoja pieno doh.gif daktare ryskiai pasake belenka kad pasakytu ir atstotumet nuo jos nes nezino ka atsakyti, as pati maitinau ir tikrai isitikinau kad turi itakos pienui, buna atveju kai moterys gerai valgo bet pienas liesas tai gal ji (daktare) ir turejo galvoje si variantia.
Musu kudikeliui jau 1.3metuku ir jau nebemaitinu bet vis dar buna kad atsikelia nakti,priklauso nuo jo savijautos.
O ka valgote sekit gal mergaitei pilvuka skauda ir prabudineja? na dantims dar anksti bet maniskis kai 3 men buvo jau du dantis turejo blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Boruzele*** @ 2009 10 15, 13:59)
Sveikos mamytes 4u.gif      turiu klausymeli smile.gif
Maitinu MP. nakty keliasi sunus kas 2-3val.pavalgyti.pavargstu.
o jei nakciai duoti truputi misinuko, kad sociau butu, gal ilgiau pamiegos? ar bloga ideja? g.gif
Pienuko man nesumazes nuo to? g.gif  4u.gif

oi ne ne ne, jeigu norit ir toliau sekmingai maitinti nepatarciau primaitinti misinukais, momentaliai gali baigtis kudikio maitinimas mp, draugei per menesi dingo pienas kai pries nakti misinuka pradejo duoti vaikas sotesnis maziau mamos pieno pritraukia po to, ir labai greitai pripranta kad lengviau gert is buteliuko, mes per dvi savaites nustojom su mp kai tik pradejau primaitinti su misinuku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzele*** @ 2009 10 15, 15:44)
Zinau, kad MP geriausia wub.gif  4u.gif  nu tada issimiegosim, kai busim senutes lotuliukas.gif  bigsmile.gif

nesijaudink, veliau priprasi prie tokio rezimo ir bus lengviau. Maniskiams jau 1.5 m tuoj, ebt sekmingai keliasi po 3-4 kartus KIEKVIENAS. Bet 7-10 men buvo taip kad keldavosi kas 30-40 minuciu, va tada tai maniau jau neisgyvensiu smile.gif tai dabar kai keliasi tik pavalgyt tai man rojus. Jei galiu numigti po 2-3 val du kartu per nakti tai jau ir gerai, paskui dar pasnaudziu su pertraukelem valandele kita ir susidaro bendrai kokios 6-7 val, bet butinai einu diena nusnaust su vaikais, kitaip tikrai kojas uzversciau smile.gif
laikykis mamuk, visa gyvenima tiap nebus smile.gif paskui vaikai eis i diskotekas tai sedesi prie langelio ir lauksi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 10 15, 22:02)
nesijaudink, veliau priprasi prie tokio rezimo ir bus lengviau. Maniskiams jau 1.5 m tuoj, ebt sekmingai keliasi po 3-4 kartus KIEKVIENAS. Bet 7-10 men buvo taip kad keldavosi kas 30-40 minuciu, va tada tai maniau jau neisgyvensiu smile.gif tai dabar kai keliasi tik pavalgyt tai man rojus. Jei galiu numigti po 2-3 val du kartu per nakti tai jau ir gerai, paskui dar pasnaudziu su pertraukelem valandele kita ir susidaro bendrai kokios 6-7 val, bet butinai einu diena nusnaust su vaikais, kitaip tikrai kojas uzversciau smile.gif
laikykis mamuk, visa gyvenima tiap nebus smile.gif paskui vaikai eis i diskotekas tai sedesi prie langelio ir lauksi tongue.gif

drinks_cheers.gif okaip verksim kai pas mergas iseis lotuliukas.gif
Atsakyti
siandien nakti mano maziukas nesikele, ryte pabudau slapia ir su skaudancia krutine doh.gif pati pasiemiau, kad pavalgytu....
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 10 15, 21:02)
nesijaudink, veliau priprasi prie tokio rezimo ir bus lengviau. Maniskiams jau 1.5 m tuoj, ebt sekmingai keliasi po 3-4 kartus KIEKVIENAS. Bet 7-10 men buvo taip kad keldavosi kas 30-40 minuciu, va tada tai maniau jau neisgyvensiu smile.gif tai dabar kai keliasi tik pavalgyt tai man rojus. Jei galiu numigti po 2-3 val du kartu per nakti tai jau ir gerai, paskui dar pasnaudziu su pertraukelem valandele kita ir susidaro bendrai kokios 6-7 val, bet butinai einu diena nusnaust su vaikais, kitaip tikrai kojas uzversciau smile.gif
laikykis mamuk, visa gyvenima tiap nebus smile.gif paskui vaikai eis i diskotekas tai sedesi prie langelio ir lauksi tongue.gif

Jeigu mano keltusi kas 30-40 min turbut gala gauciau blink.gif lotuliukas.gif
Tai man dar gerai, kai keliasi kas 2-3 val. rolleyes.gif
Aha, uzaugs, eis i diskoteka...ir vel mamai negerai...lauksiu prie langelio su neramia sirdimi blush2.gif doh.gif
Atsimenu, mama visada sakydavo "turesi savo vaiku, tada suprasi ko as jaudinuosi" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzele*** @ 2009 10 16, 12:47)
Jeigu mano keltusi kas 30-40 min turbut gala gauciau blink.gif  lotuliukas.gif
Tai man dar gerai, kai keliasi kas 2-3 val. rolleyes.gif
Aha, uzaugs, eis i diskoteka...ir vel mamai negerai...lauksiu prie langelio su neramia sirdimi blush2.gif  doh.gif
Atsimenu, mama visada sakydavo "turesi savo vaiku, tada suprasi ko as jaudinuosi" blush2.gif

negautum negautum, mamos stiprios, turejau galimybe isbandytkai maniskiai apsirgo noro virusu ir ligoninej gulejom. Penkias paras buvau beveik be miego, na nusnusdavau po pora val i para. Nieko istveriau. Aisku jau buvau ant ribos. Mamos viska istveria, pamatysi priprasi, viskas bus gerai. O kol kas laikykis ir paieskok kas galetu tau padeti. Kitoj temoj parasiau tau apie tai.
Atsakyti

As turiu kita beda.Man atrodo, kad jis keliasi ne del valgio,o todel kad labai blaskosi.Kaip laikrodukas kasnakt 2.20val. muistosi, blaskosi, trankosi rankytemis,spardosi per miegus., Trina ausi, aimanuoja.Bandai imti ant ranku- verziasi is glebio, nenulaikyt. Kaip ir nepabudes, uzsimerkes.Kai po maitinimo lieka su manim lovoje turiu savo kailiu visus jo trenksmus atlaikyt.Paprasciausiai ji nuramint ikist jam papuli, bet ir tai nevisada suveikia verysad.gif .Gal dantys? nes iki siol turi tik viena.Bet taip jis elgiasi naktimis nuo kokio 3 men.Kaskart viska nurasinejau dantukams, bet ju kaip ner taip ner rolleyes.gif .Diena jis pamiega 1-2k. po 40min.Ir tai viskas.Gal nepailsi pakankamai? nu toks jausmas, kad jei miegotu ramiai-nepabustu g.gif . Lyg maitinciau ji del nuraminimo, o ne del alkio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krkade @ 2009 10 21, 18:05)
.Man atrodo, kad jis keliasi ne del valgio,o todel kad labai blaskosi.Kaip laikrodukas kasnakt 2.20val. muistosi, blaskosi, trankosi rankytemis,spardosi per miegus.

Gal dantukai. Pienelis ir neramumus apmalšina mirksiukas.gif
Per mėnesiuką paaiškės dėl ko 4u.gif
Atsakyti
Tai kad nuo 3io men. jis taip elgiasi,o dantukas tik 1as. Vis laukiu ir laukiu tu perliuku ,o kaip ner tai ner.As spejau ir kirminu visokiu prisigalvot blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(krkade @ 2009 10 22, 00:04)
Tai kad nuo 3io men. jis taip elgiasi,o dantukas tik 1as. Vis laukiu ir laukiu tu perliuku  ,o kaip ner tai ner.As spejau ir kirminu visokiu prisigalvot  blush2.gif  blush2.gif

nepergyvwenkit katrybes, mums vieni dantukai du menesius neprasikale ir neleido miegoti kas val;anda kelesi , o jei butu kirminukai tai ir diena butu labai neramus pastoviai verksmingas, bent jau kiek esu girdejus (bet nesusidurem su sita beda) g.gif
Atsakyti
Kaip suprasti kas per kirminukai ir kuom cia detas miegas? As biskiuka neapsisvietus tuom klausimu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Notyte @ 2009 10 23, 15:24)
Kaip suprasti kas per kirminukai ir kuom cia detas miegas? As biskiuka neapsisvietus tuom klausimu  blink.gif



niu cia maniskis naktimis blaskosi, kuiciasi, spardosi.Mama sake, kad as vaikysteje del kirminu neramiai miegodavau blush2.gif
Atsakyti