Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (II tema)

QUOTE(luli @ 2009 10 08, 21:15)
pabandyk  kuo dazniau atsigulus kruti  duot  ,gal pripras,tiesiog dienos metu,paziurek,gal neteisingai ima,ir jai nesigauna,todel ir nenori imt. g.gif

kad be sansu.... doh.gif pas mane krutine, nors ir maitinu labai nedidele, todel maziukei gulom nepatogu ir nors tu ka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilciau @ 2009 10 09, 22:01)
Gal kas zinot, nuo keliu menesiu galima kudikio visa nakti nemaitinti?

kada nebereikės geriausia žino tavo vaikas 4u.gif
labai individualu,, ir priklauso nuo daugybės faktorių.
Atsakyti
Teisingai, cia pats vaikelis nuspres kada jis nebenori valgyti mamos pienuko.

Va manasis net neisivaizduoja kaip nakti galima buti be MP. Tiesiog terorizuoja, kad duociai papuli. Ir taip kokis 5-6 kartus per nakti. Todel teko miegoti visiems kartu ax.gif
Atsakyti
dienos metu tai net neskaicioju kiek duodu, bet nakti tai du kartus papraso atsigert. smile.gif miegam tai atskirai
Atsakyti
kas cia atsitiko? mano beveik jau 2 men mergina sia savaite nakti valgo kas 1.5 -1 h...anksciau dudavo bent jau nuo 22h ismieha 4valandzikes, o paskui kas -2,5 h valgo. ...maitinu tik atsisedus. nei ji nei as atsigulus nemokam. nera paprasta. o dar didzioji 1.9 m. issibudina ir pas mus i lova paryciaid ateina...
nuo kada kudikiai pradeda miegoti nakti ilgeliau? pieno turim pakankamai. kaip manot, gal tas mano pienelis "kudas"? nors pediatre musu teigia, kad maistas riebumo neitakoja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visai kitokia: 15 spalio 2009 - 08:33
mano maziukas du pirmus men atsikeldavo nakti 2 kartus, po dvieju men is vis nesikeldavo nakti uzmigdavo 11 val atsikeldavo 6 val pavalgydavo ir vel miegodavo iki 8-9 val ax.gif oi, laikai buvo... budami apie 6 men, susirgom (kosulys, sloga) nuo to laiko maitinimas pasikeite, nakti tenka keltis apie 4-5 kartais ir 1 karta. o dabar dantukai pradejo dykti tai soskes ir krutines nepaleidzia per nakti doh.gif dabar mums 7 men
Atsakyti
QUOTE(visai kitokia @ 2009 10 15, 09:33)
kas cia atsitiko? mano beveik jau 2 men mergina sia savaite nakti valgo kas 1.5 -1 h...anksciau dudavo bent jau nuo 22h ismieha 4valandzikes, o paskui kas -2,5 h valgo. ...maitinu tik atsisedus. nei ji nei as atsigulus nemokam. nera paprasta. o dar didzioji 1.9 m. issibudina ir pas mus i lova paryciaid ateina...
nuo kada kudikiai pradeda miegoti nakti ilgeliau? pieno turim pakankamai. kaip manot, gal tas mano pienelis "kudas"? nors pediatre musu teigia, kad maistas riebumo neitakoja...

manau 5 metu jau ismiegos visa nakti daug maz ramiai, jei zinoma augs be streso ir nesapnuos naktiniu kosmaru. Kantrybes ir sekmes. O tokiam mazam vaikaui visiskai normalu daznai keltis. Pienelis jusu yra kaip tik toks kokio reikia jusu kudikiui. Mamos pieno nebuna per riebaus ar per kudo.
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif turiu klausymeli smile.gif
Maitinu MP. nakty keliasi sunus kas 2-3val.pavalgyti.pavargstu.
o jei nakciai duoti truputi misinuko, kad sociau butu, gal ilgiau pamiegos? ar bloga ideja? g.gif
Pienuko man nesumazes nuo to? g.gif 4u.gif
Atsakyti
o pas mus situacija stai tokia: dukrytei pries savaite suejo metukai, tai ji pavalgo is vakaro pries uzmigdama apie 21.30, tada keliasi nakti apie 1.00-1.30, ir tada jau paryciui - apie 6 val. viskas butu gerai, man visai nesunku atsikelti, nubegti pasigaminti misinuka, tik beda ta, kad ji per nakti pabunda daug dazniau, muistosi po visa lovyte, verkslena... matyt dantukai, nes per pastarasias dvi savaites trys nauji isdygo... o kai buvo visai mazulyte - 1 ar 2 men, tai ja reikdavo zadint naktimis, kad pavalgytu... po to kuri laika kai jau buvo didesne, nebezadinau, tai miegodavom sau smagiai ir ramiai visi, o gal nuo kokiu puses metuku pati pradejo reikalaut naktinio maistelio... labai laukiu, kada gi pagaliau atsisakys naktipieciu 4u.gif
Atsakyti
[quote=Boruzele***,2009 10 15, 13:59]
Sveikos mamytes 4u.gif turiu klausymeli smile.gif
Maitinu MP. nakty keliasi sunus kas 2-3val.pavalgyti.pavargstu.
o jei nakciai duoti truputi misinuko, kad sociau butu, gal ilgiau pamiegos? ar bloga ideja? g.gif
Pienuko man nesumazes nuo to? g.gif 4u.gif
[/quote
maniškei aštuoni mėnesiai,keliuos kas trys valandos naktį, irgi seniai galvoju primaitinti, bet MP mano it tavo, Boružele, mažiukams geriau, pakentėkim 4u.gif
Atsakyti
Zinau, kad MP geriausia wub.gif 4u.gif nu tada issimiegosim, kai busim senutes lotuliukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzele*** @ 2009 10 15, 13:59)
Sveikos mamytes 4u.gif      turiu klausymeli smile.gif
Maitinu MP. nakty keliasi sunus kas 2-3val.pavalgyti.pavargstu.
o jei nakciai duoti truputi misinuko, kad sociau butu, gal ilgiau pamiegos? ar bloga ideja? g.gif
Pienuko man nesumazes nuo to? g.gif  4u.gif


Manau pradejus primaitinti misinuku prades mazeti ir pienuko, kadangi tuo metu jis nebesigamins. Tad jei nori maitinti MP kuo ilgiau teks pavargti.
Atsakyti