Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (II tema)

Gal kam pades mano pasidalijimas,kaip pavyko nutraukt maitinima nakti.Nusprendziau tai padaryt pries 1 gimtadieni.Na tiesiog pabodo,o ir sakoma,kad tai bendravimo,o ne maisto poreikis,ir paprasiau vyro,kad jis tanakt keltusi.Pima nakti maze patriuksmavo,nesiojo,supavo ant ranku,bet uzmigo po poros val gal.O antra nakti neitiketina,bet parekavo jau visai trumpai,berods pora kart keles.O dabar dazniausiai uztenka tiesiog atsistojusia paguldyt ir uzmiega,duodam jos numyleta suniuka,kartais ranka ant pilvo palaikom,jei nenurimsta paimam ant ranku,kai nurimsta,paguldom. tai tiek smile.gif
Atsakyti
sveikutėles, mūsų mažiuliui dar tik 10dieneliu... naktimis aš jo neprikeliu, kad valgytų, ir užpakaliuką nuplaunu, ir pamasažuoju, ir pakutenu, jis tik truputi patraukia ir užmiega, šiaip jis užmiega apie 21val, keliasi apie pirma ir 5val, o diena, tai kas 1-2-3val valgo. ar man nedings pienukas jei naktį taip dažnai nesikels? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zitukas24 @ 2009 09 28, 14:33)
sveikutėles, mūsų mažiuliui dar tik 10dieneliu... naktimis aš jo neprikeliu, kad valgytų, ir užpakaliuką nuplaunu, ir pamasažuoju, ir pakutenu, jis tik truputi patraukia ir užmiega, šiaip jis užmiega apie 21val, keliasi apie pirma ir 5val, o diena, tai kas 1-2-3val valgo. ar man nedings pienukas jei naktį taip dažnai nesikels? blush2.gif

Rašot, kad truputį patraukia. Nesišku kiek tas truputį?
Svarbu, kad patraukia mirksiukas.gif Jei maitinsit pagal vaiko poreikį (kiek nori, kada nori, ir neduosit jokių papildomų gėrimų ar čiulptuko)- pienelis gaminsis pagal vaikučio poreikį 4u.gif
Naktį (dažniausia) valgo nedaug. Pieno gamybai užtikrinti naktinis maitinimas reikalingas, ir ne rečiau kaip kas 4val. (naktį leidžiamas vienas 4val. intervalas, dienom- iki 3val., ir nepamirškit, kad tai maximumai tarpų)
Jei pats neprabunda, ir per miegus neima krūties, tada reikia budinti, kaip ir jūs darot- keisti kelnytes, nurengti, apiprausti, perrrengti, pamasažuoti 4u.gif
Jei antrą mėnesį išmiegos visą naktį, ir pirmo mėnesio rodikliai bus geri (priaugsit ir paaugsit, nenaudosit papild. gėrimų ir čiulptuko) antrą mėnesį kelti nebūtina.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2009 09 28, 17:11)
Rašot, kad truputį patraukia. Nesišku kiek tas truputį?
Svarbu, kad patraukia  mirksiukas.gif Jei maitinsit pagal vaiko poreikį (kiek nori, kada nori, ir neduosit jokių papildomų gėrimų ar čiulptuko)- pienelis gaminsis pagal vaikučio poreikį 4u.gif
Naktį (dažniausia) valgo nedaug. Pieno gamybai užtikrinti naktinis maitinimas reikalingas, ir ne rečiau kaip kas 4val. (naktį leidžiamas vienas 4val. intervalas, dienom- iki 3val., ir nepamirškit, kad tai maximumai tarpų)
Jei pats neprabunda, ir per miegus neima krūties, tada reikia budinti, kaip ir jūs darot- keisti kelnytes, nurengti, apiprausti, perrrengti, pamasažuoti  4u.gif
Jei antrą mėnesį išmiegos visą naktį, ir pirmo mėnesio rodikliai bus geri (priaugsit ir paaugsit, nenaudosit papild. gėrimų ir čiulptuko) antrą mėnesį kelti nebūtina.
Sėkmės  4u.gif

truputi tai gal pora, na gal daugiausiai 5 kartus patraukia g.gif na čia kai aš anksčiau noriu prižadinti, pirma val tai jis daug valgo, ir 5... bet aš ji bandžiau dažniau kelti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zitukas24 @ 2009 09 28, 17:37)
truputi tai gal pora, na gal daugiausiai 5 kartus patraukia g.gif na čia kai aš anksčiau noriu prižadinti, pirma val tai jis daug valgo, ir 5... bet aš ji bandžiau dažniau kelti unsure.gif

daug mamyciu maitina ir nekelia jei vaikiukas nesikelia g.gif
Papildyta:
QUOTE(Košė-Malošė @ 2009 09 28, 17:11)
Rašot, kad truputį patraukia. Nesišku kiek tas truputį?
Svarbu, kad patraukia  mirksiukas.gif Jei maitinsit pagal vaiko poreikį (kiek nori, kada nori, ir neduosit jokių papildomų gėrimų ar čiulptuko)- pienelis gaminsis pagal vaikučio poreikį 4u.gif
Naktį (dažniausia) valgo nedaug. Pieno gamybai užtikrinti naktinis maitinimas reikalingas, ir ne rečiau kaip kas 4val. (naktį leidžiamas vienas 4val. intervalas, dienom- iki 3val., ir nepamirškit, kad tai maximumai tarpų)
Jei pats neprabunda, ir per miegus neima krūties, tada reikia budinti, kaip ir jūs darot- keisti kelnytes, nurengti, apiprausti, perrrengti, pamasažuoti  4u.gif
Jei antrą mėnesį išmiegos visą naktį, ir pirmo mėnesio rodikliai bus geri (priaugsit ir paaugsit, nenaudosit papild. gėrimų ir čiulptuko) antrą mėnesį kelti nebūtina.
Sėkmės  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
4u.gif ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zitukas24 @ 2009 09 29, 09:48)
4u.gif ačiū už atsakymus 4u.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif
Viskas gerai- rašot, kad rimtai valgo 1 ir 5 val. ramiai miegokit ir dažniau nebudinkit vaikiuko. Jis pats labai tikslus laikrodukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Košė-Malošė: 30 rugsėjo 2009 - 20:50
Gal kas gali patarti, ka adaryti, jei 8.5 men. vaikelis nakti keliasi kas 2-3 val. ir niekaip kitaip nenurimsta kol negauna MP, bandem ir ant ranku pasupti, ir prie mamos miegoti, ir arbatele pasiulyti ir ciulptuka, niekas netinka, pyksta ir verkia kol nepamaitini. Ir taip nuo kokiu 6 men. kai dantukai pradejo dygti. Prie kruties nesnaudzia, pamaitinta galima vel guldyti i ir miega toliau. Pastebejau, kad nuo to kiek valgo kieto maisto vakare, kelimusi daznumas nesikeicia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo davilyte: 02 spalio 2009 - 15:03
QUOTE(davilyte @ 2009 10 02, 17:01)
Gal kas gali patarti, ka adaryti, jei 8.5 men. vaikelis nakti keliasi kas 2-3 val. ir niekaip kitaip nenurimsta kol negauna MP, bandem ir ant ranku pasupti, ir prie mamos miegoti, ir arbatele pasiulyti ir ciulptuka, niekas netinka, pyksta ir verkia kol nepamaitini. Ir taip nuo kokiu 6 men. kai dantukai pradejo dygti. Prie kruties nesnaudzia, pamaitinta galima vel guldyti i ir  miega toliau. Pastebejau, kad nuo to kiek valgo kieto maisto vakare, kelimusi daznumas nesikeicia.

Jei vieni dantukai išdygo, po mėnesiuko-kito vėl kiti kalasi. MP- laabai palengvina dantukų dygimą- ir nuramina, ir saldus pienelis skausmą mažina. Žino vaikutis, ko jam reik,- tai ir neatsakykit mirksiukas.gif
Išdigs dantukai- kėlimasis naktim ženkliai pamažės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2009 10 02, 17:42)
Jei vieni dantukai išdygo, po mėnesiuko-kito vėl kiti kalasi. MP- laabai palengvina dantukų dygimą- ir nuramina, ir saldus pienelis skausmą mažina. Žino vaikutis, ko jam reik,- tai ir neatsakykit  mirksiukas.gif
Išdigs dantukai- kėlimasis naktim ženkliai pamažės  4u.gif

drinks_cheers.gif labai teisingai ir toliau siulyciau pries tai rasiusiai mamytei maitinti naktimis kudikeli, jam taip geriau juk cia mamos pienelis ne misinukas nors ir labai sunku bet taip visada nebus, man buvo kai du menesius kiekviena nakti kas valanda kelesi mazius nes virsutiniai dantukai dygo doh.gif tuo metu maziukui buvo 6 menesiai , po to aprimo kuri laika bet vistiek karts nuo karto pasikartodavo tie naktiniai kelimaisi, jau dabar net kai nemaitinu keliasi del dantuku bet jau vandenuko ir kamistado patepu dantukus ir uztenka.buna kad ir ant ranku uzmigdyti reikia oi dar visko bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(davilyte @ 2009 10 02, 17:01)
Gal kas gali patarti, ka adaryti, jei 8.5 men. vaikelis nakti keliasi kas 2-3 val. ir niekaip kitaip nenurimsta kol negauna MP, bandem ir ant ranku pasupti, ir prie mamos miegoti, ir arbatele pasiulyti ir ciulptuka, niekas netinka, pyksta ir verkia kol nepamaitini. Ir taip nuo kokiu 6 men. kai dantukai pradejo dygti. Prie kruties nesnaudzia, pamaitinta galima vel guldyti i ir  miega toliau. Pastebejau, kad nuo to kiek valgo kieto maisto vakare, kelimusi daznumas nesikeicia.

mums 13men.ir mes iki siol keliames nakti 4-5 kartus pavalgyt MP.As jau pripratau,man atrodo,kad taip ir turi buti.Dar planuoju maitinti MP,o poto ziuresim kaip bus.
Atsakyti
o pas mus situacija tokia:
jeigu mes valgom tik 6 kartus kokius, tai jau skaitos gerai ismiegota naktis doh.gif o siaip keliames kokius 8 - 10 doh.gif doh.gif doh.gif bandem ir uzsupti pabandyti ir arbatele vietoj kruties duoti, tai niekas nepadejo. rekia maziuke kol negauna papulio ir viskas... doh.gif ir net nebezinau ka bedaryt doh.gif
Atsakyti