Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (II tema)

QUOTE(Isila @ 2009 08 20, 10:45)
o kaip dėl krūties keitimo per kiekvieną maitinimą?

Tarp dviejų kartais pasimest išeina biggrin.gif
Pakeisi, arba vaikiukas pats duods žinią, kad reik pakeist. Nepabandžius nesužinosi mirksiukas.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
na, bandysim kaip nors suktis iš situacijos... kartais visai nesuprantu, ko vaikas nori. Juk atrodo, turėčiau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnele_n @ 2009 08 19, 14:00)
norėjau pasiteirauti, kaip elgtis, jei kūdikis 2,5 mėn. jau kelintą parą išmiega visą naktį, t.y. nevalgo, o ryte mano krūtys sprogsta nuo pieno ir per dieną beveik neišvalgo jo vaikas, nors maitinu kas 2 - 2,5 val.
Ar žadint ir maitint, ar leisti lėliukui miegot?? Ir ar nesumažės pieno, jei naktį nemaitinčiau?


Man panašiai rytais būdavo, tai tiesiog nusitraukiu prieš eidama miegoti ir užšaldau arba į šaldytuvą kitai dienai. Bent jau man nenusitraukiant jau buvo uždegimas prasidėjęs, paskui buvo sunku toj pusėj pieną atstatyt ir taip ir liko jo kiek mažiau. O su nusitraukinėjimu tai bent jau man jokių problemų, pieno gamyba nepakito.

Papildyta:
QUOTE(Isila @ 2009 08 19, 18:12)
Atrodo viskas, pavalgė, nustojo žįsti, užmigo. Perkeliu lovytėn, po 15min serenada, valgio reikalavimas ir vėl instensyvus žindimas 5-10 min.


Gal kartais gerai neatsirūgsta pavalgęs? g.gif Mano būdavo taip užmiega, padedi į lopšį po 15 min gyvas vaikas, nes oras ramybės neduoda.


Papildyta:
QUOTE(mamaRasa @ 2009 08 15, 15:36)
O kodėl bijote miegoti su vaiku? Jei dėl, kad miegant kartu galima užspausti vaiką, tai šis teiginys yra visiškai nepagrįstas. Na nebent mama būtų girta kaip lapas.


Na ne visai taip. Yra pagrindo manyti, jog miegojimas kartu didina ISDS(kūdikio staigios mirties sindromo) riziką, bent jau taip atrodo pagal statistinius duomenis. Kaip ir su migdymu ant nugaros, dėl to paties sindromo rizikos, spėjama, jog jeigu vaiko nosytė pakliūna į duobutę, jis ima kvėpuoti savo pačio iškvepiamu oru ir palaipsniui mažėjant deguonies kiekiui uždūsta. Kiek tas paaiškinimas pagrįstas galima ginčytis, bet statistika yra tokia, jog kartu miegant toje pačioje lovoje kūdikio mirties rizika yra didesnė. Dėl to ir rekomenduojama laikyti kūdikį tame pačiame kambaryje, bet ne savo lovoje.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2009 08 19, 20:12)
mano pipiras (8 mėn.) naktį valgyt keliasi kas 2val, kartais kas 1val, kartais toks jausmas, kad visą naktį prie papo...  doh.gif Išvargstu naktim. Vat aš negaliu normaliai meigot, kai vaikas šalia lovoj miega. Tiesiog jaučiu kažkokį psichologinį diskomfortą, nesijaučiu patogiai, gerai ir meigu viena akim pramerkta... Neišsimiegu. Kad neužmigdžiau kartu su juo (nes tada išvis pametu, kada ir kaip ir kiek valgė), maitinu ssėdėdama. Atrodo viskas, pavalgė, nustojo žįsti, užmigo. Perkeliu lovytėn, po 15min serenada, valgio reikalavimas ir vėl instensyvus žindimas 5-10 min. Kai užsnūsta, švelniai žadinu, kad baigtų valgyt ir taip iki 5 kartų per maitinimą. Kai jau kokį penktą kartą iš eilės jis pakibintas nepredada intensyvaus "valgymo" žindimo, guldau lovytėn. Įtariu, kad dažnai jam esu vietoj soskės. Kaip elgtis?

man vakar taip pat buvo doh.gif kas 2 val. tik rekdavo kai pakildavau nunest i lovyte. lovytej pamiegodavo ir vel doh.gif tikrai jauciausi kaip soske, jau nebezinojau ar jis valgo ar tik siaip zinda. i svelnu zadinima - priminima dar truputi pavalgyti reaguodavo klyksmais arba verkimu. siandien pasekmes ir jam, ir man, ir vyrui: neissimiegoje ir suirze
Atsakyti
QUOTE(Boombate @ 2009 08 24, 16:01)
man vakar taip pat buvo  doh.gif kas 2 val. tik rekdavo kai pakildavau nunest i lovyte. lovytej pamiegodavo ir vel  doh.gif tikrai jauciausi kaip soske, jau nebezinojau ar jis valgo ar tik siaip zinda. i svelnu zadinima - priminima dar truputi pavalgyti reaguodavo klyksmais arba verkimu. siandien pasekmes ir jam, ir man, ir vyrui: neissimiegoje ir suirze


na mums buvo tokia pati situacija tik pastoviai kiekviena diena nuo pietu iki naktyies doh.gif tai padejo soskyte aisku jos jis labai nenorejo bet pratinau pratinau ir pripratinau siuliau tryju rusiu soskytes kol viena itiko vos vos, tai 3 ar 2 menesius soskyte padejo o po to pats atsisake soskes bet ir ant papo neguledavo lotuliukas.gif
Atsakyti
mums beveik 10 mėnesių, o naktimis atrodo kuo toliau, tuo dažniau keliasi. Pirmus mėnesius keldavosi 1-2 kartus, vėliau 2-3, o dabar 3-4 kartus. Bet jau nebesiparinu, duodu ir abu miegam smile.gif Jei pradedu nešioti sūpuoti, tai išsibudina ir vistiek tik prie krūties užmiega.
Atsakyti
QUOTE(Grazhke @ 2009 09 02, 10:35)
mums beveik 10 mėnesių, o naktimis atrodo kuo toliau, tuo dažniau keliasi. Pirmus mėnesius keldavosi 1-2 kartus, vėliau 2-3, o dabar 3-4 kartus. Bet jau nebesiparinu, duodu ir abu miegam smile.gif Jei pradedu nešioti sūpuoti, tai išsibudina ir vistiek tik prie krūties užmiega.

gali buti kad ir del dantuku taip darosi, juk mamos krutine geriausias nuskausminimas smile.gif
Atsakyti
mums metai, sianakt bandysim be mp istvert. laikas jau....
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 09 02, 21:30)
mums metai, sianakt bandysim be mp istvert. laikas jau....

tai vandenuka duosite?
siaip tai mums daktare patare kol maitinau pati keltis tiek kiek reikia maziui smile.gif jei misinukais maitintumet tai nakti negerai reik atpratint bet mamos pieno tai gaila neduoti ir sumazes jums pieno laktacija, nebent jau norit po truputi mazint maitinima
Atsakyti
Man maitinti šiaip patinka - patogu ir t.t. Bet vat tas naktinis maitinimas doh.gif Matyt, pas mano sūnų instaliuotas žadintuvas - jis būtinai keliasi kas tris h., o kai auga dantukai dar ir dažniau, šiaip kol negryžau į mokslus ir darbą, buvo visai nieko- tiesiog dieną pamiegodavau su juo... o dabar jau taip neišeis. Plius man dar reikia veikiančios galvos. Mane neramina tai, kad jis taip dažnai keliasi. Kiti vaikučiai tokio amžiaus iš viso nesikelia arba tik kartą. Gal jam kas negerai? Nors atrodo ir kambarį vedinu, grindis prieš miegą praplaunu ( čia kad oras geresnis būtų ), guldėm ir atskirai lovytėj ir su savim ir stebėjau, ar jam karšta-šalta, ir vis tiek nieks nepadeda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikita_G @ 2009 09 03, 14:18)
tai vandenuka duosite?
siaip tai mums daktare patare kol maitinau pati keltis tiek kiek reikia maziui  smile.gif jei misinukais maitintumet tai nakti negerai reik atpratint bet mamos pieno tai gaila neduoti ir sumazes jums pieno laktacija, nebent jau norit po truputi mazint maitinima

as visa laika nusitraukinejau. mazinau mp po truputi, nuo desimto men primaitinau misiniu, mp tik nakti duodavau. viskas, praeita nakti nedaviau, jokiu problemu. jis ir siaip neramiai miega, pasupu ir tiek. si vakara daviau paskutini mp ir taip sirdi suspaude. ir ko? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 09 03, 21:19)
as visa laika nusitraukinejau. mazinau mp po truputi, nuo desimto men primaitinau misiniu, mp tik nakti duodavau. viskas, praeita nakti nedaviau, jokiu problemu. jis ir siaip neramiai miega, pasupu ir tiek. si vakara daviau paskutini mp ir taip sirdi suspaude. ir ko? verysad.gif


Na man irgi skaudejo sirdi , as atsimenu kai 3 menesiai maziui buvo ir pienas nuo temperaturos man buvo dinges oi kaip raudojau nes pergyvenau kad jau nebegalesiu maitinti bet cia normalu siaip geriau diena savo pienuko duokit vis dar arba pries miega nors kol dar turite ir kol maziukas ima
nes tik savaitele ar pora dienu neduosite ir pamirs maziukas ka su tuo papuku daryti 4u.gif maniskiui taip ir buvo tris dieneles nedaviau ir daugiau nebeeme, verysad.gif labai liudna buvo verysad.gif
Atsakyti