Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (II tema)

laba ryteli,na as maitinu savo pienuku tik is buteliuko.pas mane maziuke nakti miega gerai,gal ir visa ismiegotu,bet as pastoviai prikeliu ,kad pavalgytu,prie to pacio ir pienuka nutraukiu,pastebejau kad nakti jo daugiausia buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2007 11 16, 09:12)
Aš dukrą žindžiau iki 2 metų.
duodavau tada kada norėjo ir tiek kiek norėjo, kad ir kas ką bebūtų sakęs.

vaiko kankinimas gaunasi su vandenukais.taip man su dvyniais buvo, sakė naktį duoti negalima, tad nuo gimimo ir kankinau vaikus, jie rėkdavo, o aš gi klausiau seselės patarimų doh.gif  ir kas gavosi - nuo 3mėn pradėjo trūkti pieno, gavo mišinėlio, atsisakė krūties, teko nusitraukinėti ir 6,5mėn pienas pasibaigė verysad.gif .
dabar galvju g.gif , kad būčiau davus tiek kiek norėjo, tai būtume ilgiau su MP draugavę.


Nors postas senas, bet aktualus. Ypač pagimdžius, žindymo pradžioje.
Naktinis maitinimas yra būtinas tam, kad netruktų pieno. Pagimdžiusios moters organizmas taip sutvarkytas, kad žindant naktį išsiskiria prolaktinas - hormonas atsakingas, kad gamintųsi pakankamas pieno kiekis visai parai. Taigi paprastais žodžiais tariant - žindymas naktį pakloja pagrindą dienos žindymui.

Papildyta:
QUOTE(tomuliukas @ 2009 08 07, 15:06)
Oi kaip sunku nakti vis keltis imtis is loveles pas save, po to vel grazint nes paniskai bijojom su vaiku miegot, o kai misinukas tai tik prileki ikisi ir gana

O kodėl bijote miegoti su vaiku? Jei dėl, kad miegant kartu galima užspausti vaiką, tai šis teiginys yra visiškai nepagrįstas. Na nebent mama būtų girta kaip lapas.
Net B.Spokas atsiprašė visos žmonijos, kad savo knygose siūlė mingdyti vaikus atskirose lovelėse, o nuo kelių mėnesių ir atskiram kambaryje. Ištisos susvetimėjusios amerikiečių kartos užaugo.
Miegokit kartu 4u.gif
Atsakyti
As irgi savo 3 vaikus migdziau kartu su savim, o paskui be jokiu problemu miega atskirai. Net neisisvaizduoju, kaip dabar reiketu su 2men kudikiu miegot atskirai, gi kartu zymiai patogiau visais atzvilgiais
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2009 08 15, 17:54)
As irgi savo 3 vaikus migdziau kartu su savim, o paskui be jokiu problemu miega atskirai. Net neisisvaizduoju, kaip dabar reiketu su 2men kudikiu miegot atskirai, gi kartu zymiai patogiau visais atzvilgiais


Kaip kam smile.gif Mano mažas miega atskiram kambary. Pasiimu, pamaitinu ir vėl atgal keliauja. Taip daug geriau išsimiegam abu - nors aš mielai jį apsikabinus miegočiau, be tada niurna, muistosi, spardosi, prabudinėja, mane žadina... Tai tenka miegot apsikabinus katiną smile.gif
Atsakyti
Mano maziukas nakty valgo 2 kartus 4u.gif valgo MP smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

norėjau pasiteirauti, kaip elgtis, jei kūdikis 2,5 mėn. jau kelintą parą išmiega visą naktį, t.y. nevalgo, o ryte mano krūtys sprogsta nuo pieno ir per dieną beveik neišvalgo jo vaikas, nors maitinu kas 2 - 2,5 val.
Ar žadint ir maitint, ar leisti lėliukui miegot?? Ir ar nesumažės pieno, jei naktį nemaitinčiau?

Bijau mastitų ir laktostazių, tai net nežinau, kaip čia elgtis... g.gif

Patarkite, prašau.
Atsakyti
QUOTE(ugnele_n @ 2009 08 19, 16:00)
norėjau pasiteirauti, kaip elgtis, jei kūdikis 2,5 mėn. jau kelintą parą išmiega visą naktį, t.y. nevalgo, o ryte mano krūtys sprogsta nuo pieno ir per dieną beveik neišvalgo jo vaikas, nors maitinu kas 2 - 2,5 val.
Ar žadint ir maitint, ar leisti lėliukui miegot?? Ir ar nesumažės pieno, jei naktį nemaitinčiau?

Jei rodikliai geri, auga svoris ir vaiko savijauta gera- žadinti nebūtina. Kelios naktys nėra rodiklis, kad naktinis valgymas baigėsi. Kiek laiko išmiega? Koks intervalas tarp paskutinio vakarinio valgymo ir kada ryte valgo?
Jei maitinsi pagal vaiko poreikį tik MP- MP nesumažės.
Jei jauti, kad krūtinė sprogsta - pasiūlyk vaikiukui- būna per miegus patraukia pora sykių ir mamai šviesiau pasidaro mirksiukas.gif
Pati jausi, ar reik nusitraukt vos vos. Turėtų apsiprast gamyba su naktiniu poilsiu.
Nesišku: "beveik neišvalgo jo per dieną"- maitini tik MP, ar dar ką papildomo gauna? Ar gauna čiulptuką? Vandens? Maitini pagal vaiko poreikį ar pagal valandas?
Atsakyti
mano pipiras (8 mėn.) naktį valgyt keliasi kas 2val, kartais kas 1val, kartais toks jausmas, kad visą naktį prie papo... doh.gif Išvargstu naktim. Vat aš negaliu normaliai meigot, kai vaikas šalia lovoj miega. Tiesiog jaučiu kažkokį psichologinį diskomfortą, nesijaučiu patogiai, gerai ir meigu viena akim pramerkta... Neišsimiegu. Kad neužmigdžiau kartu su juo (nes tada išvis pametu, kada ir kaip ir kiek valgė), maitinu ssėdėdama. Atrodo viskas, pavalgė, nustojo žįsti, užmigo. Perkeliu lovytėn, po 15min serenada, valgio reikalavimas ir vėl instensyvus žindimas 5-10 min. Kai užsnūsta, švelniai žadinu, kad baigtų valgyt ir taip iki 5 kartų per maitinimą. Kai jau kokį penktą kartą iš eilės jis pakibintas nepredada intensyvaus "valgymo" žindimo, guldau lovytėn. Įtariu, kad dažnai jam esu vietoj soskės. Kaip elgtis?
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2009 08 19, 20:05)
Jei rodikliai geri, auga svoris ir vaiko savijauta gera- žadinti nebūtina. Kelios naktys nėra rodiklis, kad naktinis valgymas baigėsi. Kiek laiko išmiega? Koks intervalas tarp paskutinio vakarinio valgymo ir kada ryte valgo?
Jei maitinsi pagal vaiko poreikį tik MP- MP nesumažės.
Jei jauti, kad krūtinė sprogsta - pasiūlyk vaikiukui- būna per miegus patraukia pora sykių ir mamai šviesiau pasidaro  mirksiukas.gif
Pati jausi, ar reik nusitraukt vos vos. Turėtų apsiprast gamyba su naktiniu poilsiu.
Nesišku: "beveik neišvalgo jo per dieną"- maitini tik MP, ar dar ką papildomo gauna? Ar gauna čiulptuką? Vandens? Maitini pagal vaiko poreikį ar pagal valandas?


Maitinu pagal vaiko poreikį, nieko neduodu daugiau, nei vandens, nei mišinukų. Užmigo pastarosiomis naktimis apie 23 val., kėlėsi apie 6 ryto. Kadangi keldavosi anksčiau naktį kokį vieną kartą, tai man krūtinė matyt ir sprogsta dėl to, kad tas vienas kartas išbalansavo viską.. Čiulptuko taip pat neima..

Atsakyti
QUOTE(ugnele_n @ 2009 08 19, 20:38)
Maitinu pagal vaiko poreikį, nieko neduodu daugiau, nei vandens, nei mišinukų. Užmigo pastarosiomis naktimis apie 23 val., kėlėsi apie 6 ryto. Kadangi keldavosi anksčiau naktį kokį vieną kartą, tai man krūtinė matyt ir sprogsta dėl to, kad tas vienas kartas išbalansavo viską.. Čiulptuko taip pat neima..

Viskas gerai 4u.gif Pasidžiauk savo ilgesniu miegu, kol gali mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Isila @ 2009 08 19, 20:12)
mano pipiras (8 mėn.) naktį valgyt keliasi kas 2val, kartais kas 1val, kartais toks jausmas, kad visą naktį prie papo...  doh.gif Išvargstu naktim. Vat aš negaliu normaliai meigot, kai vaikas šalia lovoj miega. Tiesiog jaučiu kažkokį psichologinį diskomfortą, nesijaučiu patogiai, gerai ir meigu viena akim pramerkta... Neišsimiegu. Kad neužmigdžiau kartu su juo (nes tada išvis pametu, kada ir kaip ir kiek valgė), maitinu ssėdėdama. Atrodo viskas, pavalgė, nustojo žįsti, užmigo. Perkeliu lovytėn, po 15min serenada, valgio reikalavimas ir vėl instensyvus žindimas 5-10 min. Kai užsnūsta, švelniai žadinu, kad baigtų valgyt ir taip iki 5 kartų per maitinimą. Kai jau kokį penktą kartą iš eilės jis pakibintas nepredada intensyvaus "valgymo" žindimo, guldau lovytėn. Įtariu, kad dažnai jam esu vietoj soskės. Kaip elgtis?

Keisk požiūrį į miegojimą kartu vienoj lovoj mirksiukas.gif
Vaikas per miegus susiras krūtį ir pavalgys, tiek, kiek jam reik, + pati jausies pailsėjus. Vietoj soskės tikrai nesi mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Košė-Malošė,2009 08 19, 20:51]
Viskas gerai 4u.gif Pasidžiauk savo ilgesniu miegu, kol gali mirksiukas.gif
Papildyta:

ačiū thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2009 08 19, 19:51)
Viskas gerai  4u.gif  Pasidžiauk savo ilgesniu miegu, kol gali  mirksiukas.gif
Papildyta:

Keisk požiūrį į miegojimą kartu vienoj lovoj mirksiukas.gif
Vaikas per miegus susiras krūtį ir pavalgys, tiek, kiek jam reik, + pati jausies pailsėjus. Vietoj soskės tikrai nesi  mirksiukas.gif



o kaip dėl krūties keitimo per kiekvieną maitinimą?
Atsakyti