Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (II tema)

QUOTE(Al_Nija @ 2007 11 16, 18:36)
sveikutes...labai gerai kai kurios maitina ilgai, as tai va negalejau, nes pienelis nesigamino, tai maniske keturiu menesiuku valgo misinukus

Labai idomu kaip tu nusprendei, kad nesigamina?? Jei keturis menesiukus gaminosi............. unsure.gif

(p.s. ir ar nemanai, jog kosytems ankstoka? mirksiukas.gif )
Atsakyti
Mano maziuke valgo kas 2 val tiek diena tiek nakti. Jei ir toliau tarpai tarp maitinimu napailges laikui begant tikrai teks kazkaip atsisakyti naktinio maitinimo, nes tai tikrai vargina truputi, o veliau nuo tokio gyvenimo budo gali ir pienas dingti. Na, kol galesiu tai maitinsiu, bet kai pajausiu, kad negerumai darosi, tada jau galvosim
Atsakyti
QUOTE(pelyte mazyte @ 2007 11 17, 19:55)
veliau nuo tokio gyvenimo budo gali ir pienas dingti. 

Del to pienelis tikrai nedings, gali buti rami. wink.gif
O siaip tikrai mazutei paaugus pasikeis ir laiko tarpai tarp valgymu. Juk jos skrandukas dar labai mazutis wub.gif
Atsakyti
šiaip tai kuo vaikas daugiau valgo ir pieno daugiau gaminas, man nakti pora kartu kelias valgit, diena kas dvi val. valgo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ast_alaus @ 2007 11 17, 21:30)
Del to pienelis tikrai nedings, gali buti rami. wink.gif
O siaip tikrai mazutei paaugus pasikeis ir laiko tarpai tarp valgymu. Juk jos skrandukas dar labai mazutis  wub.gif

Tikiuosi tu teisi, nes su amzium tarpai tarp valgymu neikiek neilgeja. Gerai, kad pieno gamybai daug sudaro noras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pelyte mazyte @ 2007 11 27, 20:07)
Tikiuosi tu teisi, nes su amzium tarpai tarp valgymu neikiek neilgeja. Gerai, kad pieno gamybai daug sudaro noras ax.gif


Batgi Jusu lelytei tik 2 menesiai, dziaukis, kad nakti kas 2 val. valgo, o ne kas valanda (kas irgi, beje, buna daznai ir visai normalu bigsmile.gif ). Tarpai ilges savaime, pasidarys paskui 3 val., o paskui gal ir ilgiau ismiegos. Ypac nuo 6 men., kai kosiu paragaus. Naktinis maitinimas - pagrindas pieno gamybai. Aisku, jei maitinama kas valanda - pusvalandi visa nakti, t.y. vaikas istisai kabo, mama tas vargina, bet jau jei tarpai 2 val. - galima kenteti - mano tokia nuomone. Pas zindancia mama gaminasi kazkoks tai miego hormonas, rodos, keliasi mama nakti simta kartu vaiko pazindyti, taciau iskart uzmiega ir diena labai nesijaucia to miego trukumo. O va jei siaip zmogu visa nakti kilotumet kas valanda laiko - po keliu paru jis jau butu nedarbingas ir nuvaziavusiu stogu. doh.gif
Atsakyti
O kaip ta maitinima nutraukt jai nei tutes nei buteliuko nepripazysta, o vistiek saukia mam. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kaaaramele @ 2007 11 27, 21:45)
O kaip ta maitinima nutraukt jai nei tutes nei buteliuko nepripazysta, o vistiek saukia mam. doh.gif

Ir mums tas pats, naktį kas 2-3 valandas kelias ir neima buteliuko, o tuo labiau čiulptuko. Triukšmas didžiausias jei neduodi "niamos" doh.gif
Atsakyti
Valgom ir mes naktim, nors buvo liepta nevalgyti. Bet kaip įsiūlyt jam to vandens? Iš buteliuko nelabai moka gert, o iš puoduko dar nelabai moka. Išsibudins tik ir viskas. Bijau dėl dantų, nors gal nebūtinai jie nuo pieno genda?
Atsakyti
Sveikos!Mums jau 4 menesiai,o nakti vis valgom ir valgom,kas 2-3 val,o paryciui net kas valanda.Miega su manim,nes man taip patogiau,ikisu kruti,o pati toliau miegu.O jeigu nakciai duociau misinuko,gal jam butu sociau ir jis nesikeltu?Patarkit jei galit.
Atsakyti
Labas foje, mes Jūsų bendraamžiai. Ir manasis valgo naktį kas dvi, o karatais ir dažniau. Viskas po truputį keisis, kai pradėsim valgyti košes, bet mano pirmasis ir turbūt ir mažylis naktį valgys visada dažnai, kol maitinsiu. Tiesa, ir kai nustojau maitinti pirmąjį jis vis tiek naktį mišinuko kėlėsi, o tai dar blogiau, tik panašiai nuo metų ėmė nebevalgyt naktį. O kaip tavo pirmasis sūnelis? Kaip sekėsi maitinti ir kaip su miegais? Aš tai dabar ramesnė ir kantresnė, pamiegu dieną, ne tiek daug čia to maitinimo liko, mėgaujuosi tuo, kad savo vaikui esu tokia reikalinga ir skani biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marabuku @ 2007 12 17, 20:34)
Valgom ir mes naktim, nors buvo liepta nevalgyti. Bet kaip įsiūlyt jam to vandens? Iš buteliuko nelabai moka gert, o iš puoduko dar nelabai moka. Išsibudins tik ir viskas. Bijau dėl dantų, nors gal nebūtinai jie nuo pieno genda?


Girdėjau iš mamos, kuri pati stomatologė, kad buvo atliktas bandymas, kad dantukas įdėtas į mamos pieną ir į vandenį - rezultatas tas pats. smile.gif Tik va jau pienas mamos su cukrumi (pvz. nuo produktų kokių, kur valgė prieš mamos pieną) tai jau nelabai kaip veikia. Išvada - išvalyti dantukus prieš miegą, ir neges. smile.gif Bet mes stengiamės, o nesigauna... Iš tiesų, naktį maitinu, ir dažnai, bet visai gerai išsimiegu. Kartu miegam, tai tik paduodu ir tiek. smile.gif thumbup.gif naktį pienas riebesnis, ir vaikas nuo įspūdžių nusiramina. O valgo tai kartais atrodo, kad kas valandą. Neretėjo maitinimai pas mus, bet trumpėjo wink.gif
Atsakyti