Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (II tema)

QUOTE(Boombate @ 2009 06 19, 21:34)
Patraukus jo lovyte nuo musu - jis pradejo miegoti geriau ir ilgiau, todel ir galvoju, kad erdve, ramybe ir privatumas jam leis geriau miegoti.

Variantas vertas pabandymo.
Parašykit, kaip seksis atskirose erdvėse ilsėtis 4u.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
o man kaip tik vis galvojasi apie fraze, kad "...gal artumo reikia...", tai pritraukiau lovyte atgal prie savo lovos ax.gif kita savaite bus lengvesne, maziau kelioniu ir ispudziu - matysim
Atsakyti

Sūnus via dar kelis kartus prabunda naktį, bet ne keliolika (jei tai paguos) kaip ankčiau mirksiukas.gif
Vaikai skirtingi, jei kelias- vadinas, vaikui reikia. Ankstyvas primaitinimas nėra didelė nauda dar besiformuojančiam žarnynui. Kažin, ar tai pagerins situaciją. Geriausia-MP. Priežaščių naktinio kėlimosi g.b. įvairių: ir patirti įspūdžiai, dantukų eiga, mėnulio fazė, ir artumo reikmė, ir poreikis pasistiprinti mirksiukas.gif
Gal lengviau būtų kartu miegoti, tada naktinis kėlimasis mažiausiai vargina 4u.gif
[/quote]

tikrai įspūdžiai daro savo: vakar maždaug pusę dienos turėjau kitakalbių svečių, tai mano vaikutis bigsmile.gif schmoll.gif net nemoku pasakyti kaip jautėsi, o jau naktelę doh.gif doh.gif košmarų košmaras buvo. kas valandą kėlė, ne kiek valgyti kiek nusiraminti ar tikrindamas ar aš prie jo. labai įdomiai sureagavo mažius. na ką padarysi, manau su laiku išaugsim, bet kolkas tai kaip lapas prie medžio prikibęs.
o dėl miegojimo kartu, tai miegame nuo pusės metų kai jau sunku pasidarė dešimt kartų kilnoti per naktį, bet va miegas tai jau tikrai tik zuikio. Pradžioje bijojau kad neužspausčiau, bet juk visvieną guldau per atstumą po kita kaldryte. o dar jau gudrutis atsirita kai jam reikia biggrin.gif doh.gif mamos. nežinau kaip ilgai truks toks miegojimas ir neišsimiegojimas, su pirmais vaikais tikrai taip nebuvo. Kas be ko, keltis dažnai ir prie jų teko, bet tikrai ne taip kaip su šiuom. Manau viskas dėl maitinimo krūtimi, gal jeigu valgytų iš buteliuko tai jau seniai naktimis nebemaitinčiau o tik vandenuko duočiau, o kadangii vis dar valgo MP. Tai tikriausiai jam labai skanu biggrin.gif biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
mano dukryte nakti MP valgo 3-5 kartu,pastebejau,kad kai dygsta dantukai,ar jauciasi prastai tai nuo papo beveik nenulipa smile.gif ,planuoju maitinti,kol pati nores.
Atsakyti
Labas,
mano dukra valgo naktį 2-3 kartus, tuos kelis kartus godžiai atsigeria, tad manau kol kas reikia jai pienuko, juo labiau, kitų skysčių nelabai pripažįsta.
Atsakyti

aciu jums uz pasidalinima! dalinuosi, visgi mano vaikas buvo alkanas, jis kildavo dar dazniau valgyti, miegodavo neramiai. vel nustumem lovele nuo musu lovos - abu nustojom girdeti vienas kito rangymusis ir snopavimus. pradejau duoti papildomo maisto. buvo labai pasiruoses, jokiu terliojimusi, valge graziai, daug ir greitai - iskart ismiegodavo po 5 val. vakar ivedem 3 maitinimus, ismiegojo 21 - 1 - 5.30 val thumbup.gif ir ryte dar nebuvo alkanas thumbup.gif pabudo pakalbeti lotuliukas.gif tai va, laukiam kol vel ismiegos visa nakti ir kelsim i jo kambari
Atsakyti
QUOTE(Boombate @ 2009 06 30, 13:48)

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Boombate @ 2009 06 30, 12:48)
aciu jums uz  pasidalinima! dalinuosi, visgi mano vaikas buvo alkanas, jis kildavo dar dazniau valgyti, miegodavo neramiai. vel nustumem lovele nuo musu lovos - abu nustojom girdeti vienas kito rangymusis ir snopavimus. pradejau duoti papildomo maisto. buvo labai pasiruoses, jokiu terliojimusi, valge graziai, daug ir greitai - iskart ismiegodavo po 5 val. vakar ivedem 3 maitinimus, ismiegojo 21 - 1 - 5.30 val  thumbup.gif ir ryte dar nebuvo alkanas  thumbup.gif pabudo pakalbeti  lotuliukas.gif tai va, laukiam kol vel ismiegos visa nakti ir kelsim i jo kambari

manau cia viskas priklauso nuo vaiko. Mes kai pradejom papildomus maitinimus tai prasidejo kruva problemu su viduriukais, vaikai pradejo isvis tragiskai miegoti....keldavosi kas 20-30 min doh.gif as vos nuo proto nenusokau....dabar jau geriau, bet vistiek naktimis neramiai miega...kruminiai dantys lenda....taip kad manau nera vieno sprendimo visiems tinkancio.....
Atsakyti
QUOTE(Boombate @ 2009 06 19, 10:15)
nebgaliu  verysad.gif jauciuosi ir atrodau kaip zombis
maniskis pradejo keltis naktim karta ar po du. ir taip jau trys savaites  doh.gif nuo gimimo ismiegodavo po 7,5 val po to miegodavo po 9 val. kai niurnedavo ji reikedavo tik apversti ant kito sono, nes pats nemokejo. dabar moka vartytis o keliasi  doh.gif svorio priauga, tai medikai primatint nepataria iki 6 men. ir jis neatrodo, kad butu alkanas ar neprivalges. kita savaite bandysim perkelti mazyli i jo kambari, gal geriau miegos  g.gif jei NE, tai gal primaitinti  g.gif
gal kokiu patarimu gudrybiu?
aciu


atrodau blogiau nei zombis, o jauciuosi truputi geriau unsure.gif maniske astuoniu menesiu merguzele nuo gimimo keliasi kelis kartus, taip kad gera miega turejau laaaaaabai seniai, net nepamenu doh.gif dabar virsutiniai dantukai kalasi tai papulio visa nakti nepaleidzia, reikia ir artumo ir pienulio...na, bet ka padarysi. del primaitinimo as pati buvau gan grieztos nuomones-tik nuo sesto men, bet is tiesu reikia ziureti i situacija. pradejau primaitinti anksciau nei buvau nusisitaciusi, nes ketv. ir penkta men. priaugo po 400 gr., buvo irzloka. kadangi augimo kreive pradejo darytis plokscia, o ne i virsu, mazyle buvo pikta, tai ir gydytoja patare primaitinti. aisku, tas primaitinimas buvo tik simbolinis, bet to uzteko, kad mergyte butu ramesne. biggrin.gif
Atsakyti
mes naktimis keliames vcalgyti 3-5kartus. ax.gif As jau pavargau nuo maitinimo blush2.gif jau norisi ramiu naktu verysad.gif
mums jau tuoj metukai,bet ir diena dar maitinu 3-4 kartus. blush2.gif
Nezinau ,kaip atpratinti g.gif
Atsakyti
as paskaitinejau amerikoniskus websaitus. daugumoje profesionalai teigia, kad mazyliai nuo 6 men amziaus turetu ismiegoti visa nakti be maitinimu - kaip gerai butu.
as manau, kad maniskis iprato keltis kelis kartus ir pries uzmiegant nebevalgo tiek ilgai kaip anksciau. velgi pasiskaicius specu komentaru ir patarimu (si karta anglu) pamaitinu pries man einant miegoti. po 2 dienu jis pradejo busti tuo pat metu - pavalgyti, bet nuo tada keliasi tik karta paryciais. tikriausiai bandysiu daryti, kaip kad seniau jis pats darydavo. pamaitinti pries einant miegoti, tada po pusvalandzio vel pamaitinti (jis pats keldavosi pries didiji isalkima ax.gif ) - gaus to riebesnio pienelio, ir tada pries man einat miegoti.
man vis is galvos neiseina, kad anksciau jis ismegodavo visa nakti. ir jis pats geriau/zvaliau jausdavosi paryciais


Atsakyti
QUOTE(Nicca @ 2009 07 08, 18:18)
mes naktimis keliames vcalgyti 3-5kartus. ax.gif As jau pavargau nuo maitinimo blush2.gif jau norisi ramiu naktu verysad.gif
mums jau tuoj metukai,bet ir diena dar maitinu 3-4 kartus. blush2.gif
Nezinau ,kaip atpratinti g.gif

maniske 1metu ir 3sav krutines nebereikia tik kaip eina pietu miegoti ir nakti verysad.gif kartais nakti kelesi po 3 kartus bandziau arbateles duoti tai negeria o saukia kiek gerkle leidzia o ikisu krutine ir ramybe.man atrodo ateis laikas ir ji pati atsisakys mp mirksiukas.gif
Atsakyti