Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (II tema)

QUOTE(AusraR @ 2009 01 29, 22:44)
ai normaliai, kazkaip sakau, jau net pripratau nelabai pabusti smile.gif
o pabandziau viena nakti, uzteko smile.gif savaite as neistverciau....zinau kad reiktu bent savaites, bet netikiu kad jie ismiegotu visa nakti...vistiek reiktu keltis, tai geriau tada tegu salia miega smile.gif Siaip jie iki meneiso miegojo savo lovytese, tada ir as sveikatos turejau kilnotis dar. O paskui prasidejo pilvukai...tai tiap po biskiuka ir susikraustem i savo lova...
ai bet zinokit prisipazinsiu...man patinka su jais miegot  blush2.gif tai nezinau net kam bus sunkiau jiems ar man kai reiks atskrai miegot smile.gif
na bet as optimiste ir tikiu kad nuo kokiu1.5 metuku jau galima bus kazkiap susitart, na kad mamyte miega ir pan. Vyras ims atostogu pora savaiciu ir tarsimes smile.gif


Tai tada viskas gerai smile.gif Paprastai tokiem sprendimam reikia pribresti, kai jau kitaip nebeimanoma. Idomu, kaip iseis tartis, mums ir su virs 2 metu sunum susitarti nelabai iseina, jam miegantis tete ar mama nieko nereiskia (beveik). Arba reiskia, kad juos reikia prikelti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Numenor @ 2009 01 30, 14:05)
Tai tada viskas gerai smile.gif Paprastai tokiem sprendimam reikia pribresti, kai jau kitaip nebeimanoma. Idomu, kaip iseis tartis, mums ir su virs 2 metu sunum susitarti nelabai iseina, jam miegantis tete ar mama nieko nereiskia (beveik). Arba reiskia, kad juos reikia prikelti biggrin.gif

nezianu...as turiu vilciu susitart...na laikas parodys kaip ten gausis....reiks gal labiau patyrusiu paklausinet smile.gif
Atsakyti
Aš dar nežadu jokių priemonių imtis. Tegu maitinasi naktim pm, kad tik miegotų ir man pamiegot duotų lotuliukas.gif optimistė...
Ir imunitetui formuotis padeda, ir jei serga- labai gelbsti, ir nuo kompo nuvaro in lovą biggrin.gif
Manau, gal iki trijų- keturių metų baigs. Arba man teks baigt mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir as nepribrendau ir kantrybes tiek neturiu, kad savo 11 men mergaite atskirai guldyciau. O naktimis ji valgo MP kas 45 min. (apie 10 kartu) buna geru naktu, kai valgo kas 2 val. bet cia isimtis. Gerai, kad dantuku neturi, nes reiktu jaudintis, ar nepakenks naktinis zindymas. As manau, kad prie tokio rezimo pripratau, nes diena miegoti nenoriu, nors ir energija netrykstu blink.gif Jei miegotu atskirai neabejoju, kad zindyciau maziau, bet kokias 2 savaites reiktu keltis kas 45 min supti ir raminti. pora naktu bandziau, nervai neislaike.
Mamytes, kurios naktimis maitina 2-3 kartus - as jums PAVYDZIU
Atsakyti
Na o aš manau, kad jei vaikas prašosi naktį žįsti (nesvarbu - dėl alkio ar dėl nusiraminimo, saugumo), reikia jam duot.

Pati turiu tokią situaciją, dukrytė metinukė naktį žinda labai dažnai, kas valandą, kas dvi, irgi perėjau per įvairius etapus: dvejones, kad kažkas negerai, nuovargį, pasimetimą, susitaikymą ir prisitaikymą. smile.gif Kažkaip dabar taip ramu ant dūšios smile.gif , nes susitaikiau, esu tikra, kad vaikui to reikia, o aš tai galiu duoti. Ir žinau, kad jei kažkokiu būdu jai to neduočiau, dresiruočiau išmiegoti visą naktį, gal po savaitės kitos ją ir perlaužčiau. Ber perlaužinėti vaiko visai nenoriu, nes manau, kad tai gali jai kažkaip kitaip atsiliepti, pakenkti. Noriu savo vaikui duoti tiek saugumo, artumo, kiek jai šiuo metu reikia. Juk pagaliau toks mano gyvenimo etapas dabar. mirksiukas.gif Ateis laikas, kai vaikui reikės kitų dalykų ir man reikės jų duoti.

O beje, įdomu, kas sugalvojo, kad vaikas turi išmiegoti visą naktį. g.gif Labai gerą apibūdinimą kažkur skaičiau - "convenient parenting" (patogi tėvystė). Čia vakarietiškos vartotojiškos visuomenės bruožas - vaikas turi tėvams netrukdyt: reik jį išmuštruoti išmiegoti visą naktį, pageidautina atskiram kambary, dieną tegu tykiai būna kokiam manieže ir t.t ir pan.

Sakyčiau, kad svarbiausia, kuo turėtų rūpintis tokio naktinio žinduklio mamytė - kaip kuo patogiau ir geriau išsimiegoti derinantis su naktiniais vaikiuko užkandžiavimais. 4u.gif
Atsakyti
100 proc pritariu Madeleine...kol kas smile.gif kol dar nervai laiko lotuliukas.gif nes vis palaiko ta mintis kad nuo kokiu 1.5 metuku jau kazkaip galima bus tartis lotuliukas.gif
o del to mustravimo tai man asmeniskai nelaiko nervai..negaliu as klausyt kaip mano vaikas verkia...
Atsakyti
QUOTE(gabaliukas @ 2009 02 03, 13:42)
Gerai, kad dantuku neturi, nes reiktu jaudintis, ar nepakenks naktinis zindymas.

Nepakenks. Pamažins meramumus kai dantukai augs. 4u.gif
Atsakyti
as tai nebuchiau tokia optimistiska del naktinio maitinimo ir karieso rysio nebuvimo
augunu jau antra vaika. jam dabar 11 menesiu. dukrai 4 metai. dukrai 1.5 pradejo gesti dantukai -bet tik virsutiniai keturi. daktare grieztai uzdraude maitinti naktimis -dukra keldavosi gan daznai pienuko. o is buteliuko nevalge praktiskai. nors jos lyga vadinama : buteliuko kariesu" jos priezastis - naktiniai maitinimai. maitinima nutraukiau is karto - ir procesas stabilizavosi -nors vieno dantuko neissaugojom -subyrejo -liko saknele. bet visi kit -sveiki.

ir stai sunui dantys irgi gan anksti dygti pradejo -dabar jau 9/10 dygsta. pas dantista buvom gal 7 men. -is karchios patirties -norejau issitikinti kad viskas ok. tada dar viskas gerai buvo. dantukus valau -kiek tai imanoma padaryti bet prasmes dideles tame valyme nematau -nes jis neima chiulptuko /buteliuko- o visa nakti, kaip viena mamyte parase as dirbu soske. taigi man be galo pazistami tie nugaros skausmai bei raumenu spazmai nuo gulejimo vienoje pozoje. o tik nusisuku nuo jo -girdziu: tuk tuk i nugara....miela... bet siek tiek atsibodo... ir ka jus galvojat -praieta savaite apziurint dantukus pastebejau kad ant dvieju atsirado geltonos juosteles. suskubom pas gydytoja (jau kita) -isgirdau ta pati -greichiau nustok maitinti naktimis. tik klausimas kaip? nera man vyras is tokiu, kuris butu pasiruoses padeti tai igyvendinti.. o manau as kvepianti pienu -tikrai nesusitvarkysiu... mielai maitinchiau dar ir dar. bet nenoriu ir antro vaiko be dantuko smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif

kas domitės kūdikių naktiniu miegu, vaikiukai dažnai prabunda žįsti, įdedu keletą naudingų nuorodų:

http://www.askdrsear...l/7/T070200.asp
http://askdrsears.co...10/handout2.asp
http://www.askdrsear...l/7/T070700.asp
http://www.attachmen...iples/night.php
http://www.sleepnet....ssages/534.html
http://babyparenting.../f/cryitout.htm

Čia taip pat rašoma (remiantis tyrimais), kodėl negerai dresiruot vaiką užmigti leidžiant jam išsirėkt.

Tikiuosi, ši info kam nors bus naudinga. smile.gif

Atsakyti
Aš maitinu ir naktim -pagal poreikį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alinka @ 2009 02 11, 15:19)
as tai nebuchiau tokia optimistiska del naktinio maitinimo ir karieso rysio nebuvimo
augunu jau antra vaika. jam dabar 11 menesiu. dukrai 4 metai. dukrai 1.5 pradejo gesti dantukai -bet tik virsutiniai keturi. daktare grieztai uzdraude maitinti naktimis -dukra keldavosi gan daznai pienuko. o is buteliuko nevalge praktiskai. nors jos lyga vadinama : buteliuko kariesu"  jos priezastis  - naktiniai maitinimai. maitinima nutraukiau is karto - ir procesas stabilizavosi -nors vieno dantuko neissaugojom -subyrejo -liko saknele. bet visi kit -sveiki.

ir stai sunui dantys irgi gan anksti dygti pradejo -dabar jau 9/10 dygsta. pas dantista buvom gal 7 men. -is karchios patirties -norejau issitikinti kad viskas ok. tada dar viskas gerai buvo. dantukus valau -kiek tai imanoma padaryti bet prasmes dideles tame valyme nematau -nes jis neima chiulptuko /buteliuko- o visa nakti, kaip viena mamyte parase as dirbu soske. taigi man be galo pazistami tie nugaros skausmai bei raumenu spazmai nuo gulejimo vienoje pozoje. o tik nusisuku  nuo jo -girdziu: tuk tuk i nugara....miela... bet siek tiek atsibodo... ir ka jus galvojat -praieta savaite apziurint dantukus pastebejau kad ant dvieju atsirado geltonos juosteles. suskubom pas gydytoja (jau kita) -isgirdau ta pati -greichiau nustok maitinti naktimis. tik klausimas kaip? nera man vyras is tokiu, kuris butu pasiruoses padeti tai igyvendinti.. o manau as kvepianti pienu -tikrai nesusitvarkysiu... mielai maitinchiau dar ir dar. bet nenoriu ir antro vaiko be dantuko smile.gif


Pas mano dukryte (1.5 metuku) dantukai su rudom apnasom. Nutarem su vyru, kad laikas baigti su naktiniu maitinimu. Dvi naktis jau ismigojom be MP. Kai pirma nakti atsibudo, buvo daug triuksmo, kad mama neduoda pienuko. Gera valanda verke su pertraukelemis, kol uzmigo. Gaila buvo vaiko. Jau galvojau nutraukti vaiko "kancia". Taciau vyras sulaike. Antra nakti buvo kiek geriau. Verke maziau ir daugiau gulinejosi, ieskodama geresnes pozos, kol uzmigo. Ziuresim, kaip bus toliau, bet vaiko be dantuku tikrai nenoriu. Saldumynu mazoji valgo mazai (tai tik desertine varske, jogurtas), saldainiu dar neragavo. Gal Jus teisi, kad reiketu parodyti stomatologui. O koki gydytojas gydyma priskyre? Gal kalcio duoti? Sunkiai savo mazajai suduodu kalci, spjauna viska lauk.
Atsakyti
gydymas toks visai negudrus, kad kas tris menesius keliausjam pas daktarus pasitikrinti. is pradziu tai geliu kazkokiu tepe dantukus(lyg tai kskystu fluoru) -bar jau nebe. namuose po pastos naudojam dar toki dantu tepaliuka (yra pirkti pas odontolugus -50 lt kainuoja)
Atsakyti