Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (II tema)

Naktinis maitinimas gerai vaikui, nes nakti gaminasi riebiausias pienas.
Atsakyti
NA CIA skaiciau apie vandenuka nakti,tai sovietiniu laiku pasekme,gal dar pradekim vaika maitint kas 3.5val,o kol lailas neatejo val.kokai ant ranku nesoit nes spiegia alkanas ,o ne laikas,ziuzi,jau nervai visai paslijo,pienikas garot pradejo,ziuri jau misinuko reikia,nes pieno neustenka.TAIP MAMO MAMA MANE MAITINO,NES DAKTARE TAIP SAKE,IR KNYGOSE TAIP RASE doh.gif doh.gif doh.gif .As taip nedarau maitinu kada nori,nakti keliames kas 3.5val.uzmiega 21val,ir iki6.tik valgit kelesi.Ir diena panasiai,o kai man pienuko truksta,tai kas 2val gali niamu prasit.3men.6.200kg.
Atsakyti
QUOTE(natalikas @ 2008 12 01, 10:12)
NA CIA skaiciau apie vandenuka nakti,tai sovietiniu laiku pasekme,gal dar pradekim vaika maitint kas 3.5val,o kol lailas neatejo val.kokai ant ranku nesoit nes spiegia alkanas ,o ne laikas,ziuzi,jau nervai visai paslijo,pienikas garot pradejo,ziuri jau misinuko reikia,nes pieno neustenka.TAIP MAMO MAMA MANE MAITINO,NES DAKTARE TAIP SAKE,IR KNYGOSE TAIP RASE doh.gif  doh.gif  doh.gif .As taip nedarau maitinu kada nori,nakti keliames kas 3.5val.uzmiega 21val,ir iki6.tik valgit kelesi.Ir diena panasiai,o kai man pienuko truksta,tai kas 2val gali niamu prasit.3men.6.200kg.

va as su dukra tokias klaidas dariau o dabar mazelis valgo kada nori ir kada jam reikia jei reikia tai ir nakti kas 2-3val atsikelsiu kad tik savo pienu maitinciau. Jei pienuko maziau abu lovoj prasivartom kol jau atsitato gamyba. Nuo ruso laiku yra isitikinimai ir vyresnius sunku palauzti. Jei vaikiukas nakti prasos vadinas jam reikia, kam ji kankint as tai nesuprantu schmoll.gif paziurekit koks musu vyras ir nei kiek nesigailiu kad tenka nktimis atsikelt wub.gif
Atsakyti
as maitinau mirksiukas.gif
Atsakyti
as ir didziuosius maitinau, ir mazaja maitinu naktimis. ir vaikui geriau, ir man patogiau ax.gif
Atsakyti
aš savo dukrą maitinau iki 2 metukų na o sūnų tai irgi dar maitinu nors jau jam 1metukai ir 4mėnesiai. 4u.gif
Atsakyti
Nei juoktis nei verkt biggrin.gif blink.gif Užsukau čia norėdama rasti nusiraminimą ir patarimų kaip naktį nemaitinti ir išsimiegoti. Mums 3 mėn. , o naktį keliamės kas 1-2val. Na, maniau jau turėtų pradėti ilgėti tarpai tarp valgymų, o kai paskaičiau , kad taip gali tęstis iki 9 mėn... doh.gif blink.gif lotuliukas.gif Gerai, kad nors valgo 5-10 min ir iškart lūžta tongue.gif Tik pasakykit ar kiekvienakart duodat kitą papulį, nes tikrai neišvalgo.
Atsakyti
as irgi maitinu, kartais kelias 1 karta valgyt, o buna ir visus 3 kartus, neisivaizduoju nuo ko cia priklauso. o paskutines naktis tai buna rekia nesavo balsu, kad net papuko neina isiulyt doh.gif , tai palasinu ant pirsto ir duodu pirsta paciulpt, o poto jau ir papuka paema, gal cia del tos pilnaties g.gif

baltagele, jei 1,5 val po maitinimo nepraejo duok ta pati, o jei praejo kita 4u.gif
Atsakyti
Radau puikų straipsnį apie kūdikių miegą ir jo specifiką, gal padės nemiegančioms mamoms 4u.gif
http://www.askdrsear...l/7/T070200.asp

Jis ne apie tai, kaip išspręsti naktinio maitinimo problemą, bet suteikia daugiau supratimo, kaip miega kūdikiai ir kodėl jie naktį pabunda.

O mūsų naktinis maitinimas lygtais "stoja į vėžes" smile.gif Visų pirma, pasidomėjus daugiau nusiraminau, kad darau kažką ne taip ar pan. Viskas normalu, naktinis maitinimas tikrai nėra vaiko blogas įprotis ar pripratinimas ir laikui bėgant, reik tikėtis, išmoks miegoti be mamos. smile.gif Tai dabar bent savęs nekankinu abejonėmis ir baimėmis. Ačiū ir forumo mamoms, kurios papasakojo savo patirtį smile.gif

O antra, smagu, kad dukrytė irgi pradėjo šiek tiek tvarkingiau valgyti, dabar daro jau 2 valandų tarpelius, nors irgi dar pasitaiko visokių siurprizų. Taigi, galiu daryt išvadą, kad tas nuolatinis kabėjimas ant krūties sąlygotas vaiko poreikių, kurie kyla būtent tuo metu dėl daugybės priežasčių. Mums aktyviausias "kabojimas" naktį buvo, kai išmoko ropoti ir stotis.

Be to, dar stengiuosi dieną kuo daugiau ją panešioti, priglausti, kad gautų kuo daugiau fizinio kontakto. Ir nežinau, ar sutapimas, ar ne, bet naktį tikrai mažiau mane įsikandus būna.

Ir galiausiai, prisitaikiau pati. Kažkaip atradau, kaip galėčiau pusiau patogiai išsimiegoti, net lova dabar neatrodo tokia siauria kaip anksčiau, kai mažoji tik įsikraustė pas mus. smile.gif

Linkėjimai visoms naktinukų mamoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spicykimmy @ 2008 12 17, 12:32)
as irgi maitinu, kartais kelias 1 karta valgyt, o buna ir visus 3 kartus, neisivaizduoju nuo ko cia priklauso. o paskutines naktis tai buna rekia nesavo balsu, kad net papuko neina isiulyt  doh.gif , tai palasinu ant pirsto ir duodu pirsta paciulpt, o poto jau ir papuka paema, gal cia del tos pilnaties  g.gif

baltagele, jei 1,5 val po maitinimo nepraejo duok ta pati, o jei praejo kita  4u.gif


o ar dantukai nesikala? maniskei pradejo kaltis kaip tik apie penkta menesi, primasis išdygo 5 men ir 7 dieną, taigi, gal ir taviskiui taip, todel ir irzlus, ir kelaisi dazniau, juk reikia nusiraminti.
Man buvo, kad neimdavo kairės krūties kelias savaites, tai apsimiegojusią pirmiau dėdavau prie kairės, kai jau pavalgydavo, tada - dešinę wink.gif o dienomis tiesiog pasiguldydavau ant pagalvės prie kairės krūties taipp, lyg ji imtų dešinę. Bet išdygus dantukams viskas susitvarkė.
Atsakyti
mano mazoji nakti pradzioj prasydavo papuko kas 1-2valandas,bet nuo 2men tie tarpai paiulgejo iki 3-4val, o nuo 3,5men dukryte pradejo ismiegoti po 7-8valandas bigsmile.gif jau buvaui apsidziaugus bet po keleto dienu pajauciau kad krutyse uzsistovi pienukas, pradejo krutys kaisti, tai dabar nakti as ja pasizadinu po 5-6val miego, ji mieganti pavalgo ir toliau sau pucia biggrin.gif beto visada po valgio praejus valndai ji pabunda su dudom del pilvuko skausmu, tai as ja pasiguldau sau ant pilvo ir taip uzmiega toliau,o kartu ir as jei nespeju jos nukelti ax.gif
Atsakyti
Mano dukrytė iki 2 mėn keldavosi naktį 2kart., o nuo dveju mėn., dažniausiai kas 2val., bet buna kad ir pamiegoti duoda tik 2k.art atsikelia.......bet duodu tiek kiek prašo...........
Atsakyti