Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas ir manikiūras jaunikiui

As pati padarysiu manikiura,man tai jokiu problemu smile.gif o ir siaip as antakius karts nuo karto jam papesioju,ta tarpuka tarp antakiu,kad nebutu kaip papuga biggrin.gif net pats pasipraso,gal gali man atakius papesioti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(salunja @ 2008 06 26, 20:28)
o manasis net nesigincijo del manikiuro lotuliukas.gif zino,kad beprasmiska lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif maniškis taip pat... biggrin.gif nieku nedingsta... ir šaip paprastai jam karts nuo karto padarau... ax.gif man gražu, kai vyro rankos tvarrkingos, kad ir kokį darbą bedirbtų... biggrin.gif
Atsakyti
mano busimas eis pries vestuves pasidaryti manikiura ir cia jokia geda, tiesiog as jo paprasiau
Atsakyti
Na, manikiura tai mano MB gal ir pasidarys, bet makiaza ne uz ka. Nera sansu. Jauciu, pasakytu: "ka as tau gaidys?" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2008 07 04, 09:52)
Na, manikiura tai mano MB gal ir pasidarys, bet makiaza ne uz ka. Nera sansu. Jauciu, pasakytu: "ka as tau gaidys?" lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
maniškis turbūt nei manikiurui nesileis. bet va veido valyma daresi ir dar karta eis thumbup.gif
Atsakyti
Oij panikes, jau kalbejau su saviskiu apie manikiura, tai jo reakcija.... Nu jis labai pries tokius dalykus ir kazkaip nenori man nusileisti. Tai kad nesusipyktume isvis nekalbu apie tai. Nors del vieno labai dziaugiuosi. Jis dirbdavo fizini darba tai panages.... Na pacios isivaizduojat. Susitvarkydavo aisku, bet... Tai visa laime, kad pries savaite ji pervede i biura dirbti, tai labai dziaugiuosi del to ir todel kad panages bus svarios biggrin.gif
Na man pazadejo ,kadsusitvarkys tikrai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2008 07 04, 12:57)
lotuliukas.gif
maniškis turbūt nei manikiurui nesileis. bet va veido valyma daresi ir dar karta eis thumbup.gif

Maniskis veido valyma irgi darys. Bet makiaza schmoll.gif Manikiura tik as jam galiu padaryti. I salona neeis sake lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniskis tai siandien darosi manikiura ir antakius tvarkosi hihihi.gif Tikiuosi gedos nepridarys, nes baisiai bijo kai antakius pesioju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2008 07 04, 08:52)
Na, manikiura tai mano MB gal ir pasidarys, bet makiaza ne uz ka. Nera sansu. Jauciu, pasakytu: "ka as tau gaidys?" lotuliukas.gif 


O maniskis tai ir pasake taip zodis zodin, kai pasiuliau nueiti i salona lotuliukas.gif lotuliukas.gif Viskas baigesi tuo, kad nagus pati sutvarkiau, rankas vonele ir kremu palepinau, o antakius irgi pati papesiojau biggrin.gif tai ir buvo tik grozio salonas "Pas Nanda" lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai kaip pati manikiurininke tai jam padariau thumbup.gif ir dabar kartais darau ax.gif
Atsakyti
bijociau ir pasiulyti, o tai po to pasukios pirsta priesmilkinio pridejes , kad man nevisi namie lotuliukas.gif
Atsakyti
Makiažas biggrin.gif Maniškis nebūtų nei sutikęs nei dabar sutiktų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif O manikiūro tai nuėjo pasidaryt thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Panelė_Monika*: 30 spalio 2008 - 11:37