Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas ir manikiūras jaunikiui

Siame skyrelyje paprastai jaunamartes aptarineja SAVO pasiruosima vestuviu dienai, ir jaunikiams tradiciskai ieskoma tik drabuziu. Bet ar svarstete, kad vestuviu diena graziau nei kasdiena galetu atrodyti ir jaunikis? Ar kuri siulete jam susitvarkyti nagus, paslepti veido trukumus vestuviu diena (spuogeliai, berimai, smulkus randukai)? Gi vestuviu nuotraukose isiamzinate abu, bet pamirstame apie galimybe, kad nuotraukose nepriekaistingai gali atrodyti ir jusu antroji puse. Is praktikos esu susidurusi tik su viena pora (is kokiu 40), kurioje jaunikis buvo su lengvu makiazu (siaip ziurint to net neitarsi) ir is ties atrode tobulai drinks_cheers.gif
Ar musu vyrai dar nepasiruose tokioms naujovems?
Atsakyti
del manikiuro tai pritartu, o del makiazo abejociau ar sutiktu wink.gif
Atsakyti
Na jau MB tai nei su šautuvu nenuvarytum darytis makiažo, jeigu pasiūlyčiau tai tikriausiai pagalvotų, kad gal man su galva ne viskas tvarkoj lotuliukas.gif
O be to ir man pačiai nepatinka nugrimuoti vyrai schmoll.gif
Atsakyti
nu bet mes ta makiaza neretai suprantam labai tiesiogiai - pudros sluoksnis, padazymai ir tt.... be abejo, butu keista matyti stipriai isdazyta vyra...
Gal reiktu patikslinti - tai gal greiciau veido kosmetiniu trukumu retusavimas smile.gif man asmeniskai spuogai ir juodi paakiai nepuosia nei vyro, nei moters.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uItra: 15 lapkričio 2007 - 12:55
Pedikiuras maniskiui tikrai nepakenktu rolleyes.gif makiazas gal irgi, bet daug reiktu pudros visas duobes uzglaistyt lotuliukas.gif o tada jau ir i save panasus nebutu sad.gif gi mes mylim savo vyrus tokius kokie yra wub.gif o kad vienai dienai pasigrazins tai nieko nepakeis. Bet kaip as jam naturali patinku taip ir jis man, kaip sakoma - randai vyrus puosia biggrin.gif O siaip tai manau priklauso nuo kiekvieno zmogaus, dauguma turbut sakys kad jos vyras nei per kur nesutiktu grazintis, vyriskas orumas jiems auksicau visko, bet gi tai ir zavi mus juose ir mums kiekvienai savas graziausias - su visasi trukumais kiek ju bebutu ax.gif cia manau abieju susitarimo reikalas, jei abiem tai priimtina - kodel gi ne? Bet jei tik del kitu ir kad nuotraukos grazesnes butu, tai manau neverta 4u.gif
Atsakyti
o tai kam pacios po metus kiurksom cia, planuojam, mastom kaip GRAZIAU butu unsure.gif .... Vargu ar nors viena be makiazo eitumem, nors vyrai mus myli ir be jo biggrin.gif
Atsakyti
maniskiui manikiura pasidaryti buvo savaime suprantama ir ne pirma karta gyvenime daresi. Kelias dienas pries vestuves buvo nuvytas pas kosmetologe (veido valymui), vestuviu diena ejo pudruotis biggrin.gif na kaip Ultra sako retusuoti kosmetiniu trukumu. As esu uz. Tikrai nesuprantu, kodel nuotaka turi atrodyti idealiai, o jau jaunikiui ir spuogu ar randu ar dar ko nors slepti nereikia, cia ka, labai vyriska? O baisiausia nesutvarkytos rankos, ypac foto is arti, kai zieda mauna vyrukas juodom panagem blink.gif
Atsakyti
As tai uz manikiura ir pedikiutra thumbup.gif
Bet del makiazo, manau mano vyriskio nei uz ka nenusiustum smile.gif
Atsakyti
As tai saviski butinai prikalbesiu darytis manikiura, nes dirba su tepalais. Paskui nei patiems grazu nei kitiems lotuliukas.gif O makiazo tikrai nepriversiu pasidaryti. Manau vistiek rasiu buda tai isspresti lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniskis pats pasiklause ar uzsakysiu jam manikiura ir pedikiura ax.gif Jam normalu ax.gif Makiazo daryti man ne mintis nekilo, o jauciu ir MV nebutu ne uz ka sutikes darytis schmoll.gif Nuotraukas galima pataisyti, jeigu ka ax.gif
Atsakyti
saviskio tai ne uz ka nepiklalbinsiu...

mano drauge kai tekejo, tai viska ruosesi vienam salone.. jos vyras atvaziavo jos is ten pasiimti, ir kartu turejo vaziuot i baznycia..
tai salono shefas kai pamate ji.. sako dieve koks isblyskes.. staigiai nupudravo..
'gyvai' atrode kaip vaskinis. bet viskas gi tik del nuotrauku... nuotraukose - tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2007 11 14, 22:06)
Siame skyrelyje paprastai jaunamartes aptarineja SAVO pasiruosima vestuviu dienai, ir jaunikiams tradiciskai ieskoma tik drabuziu. Bet ar svarstete, kad vestuviu diena graziau nei kasdiena galetu atrodyti ir jaunikis? Ar kuri siulete jam susitvarkyti nagus, paslepti veido trukumus vestuviu diena (spuogeliai, berimai, smulkus randukai)? Gi vestuviu nuotraukose isiamzinate abu, bet pamirstame apie galimybe, kad nuotraukose nepriekaistingai gali atrodyti ir jusu antroji puse. Is praktikos esu susidurusi tik su viena pora (is kokiu 40), kurioje jaunikis buvo su lengvu makiazu (siaip ziurint to net neitarsi) ir is ties atrode tobulai  drinks_cheers.gif 
Ar musu vyrai dar nepasiruose tokioms naujovems?




O maniskis manikiuro ziauriai nenorejo schmoll.gif bet manes paklause ir pasidare thumbup.gif

o del makiazo maniskis buvo pagrimuotas pirmiausia del to kad nelygiai buvo nuo saules ydeges rolleyes.gif o kai pagrimavo ir dar tas jo stiprus naturalus ydegis wub.gif wub.gif tai ygavo toki putiova blizgesi kad tikrai grazu buvo wub.gif (tiesa dar syki ir i soliariuma ygrudau kai pati ejau doh.gif )


...ir tikrai ne vaskinis... o tiesiog rudas ydegis ir truputi blizgus wub.gif ir as pati stengiausi soliariume ji pasivyti ale kiek sykiu ejau schmoll.gif matyt prigimimimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogute: 18 lapkričio 2007 - 00:53