Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų pašalpos UK

QUOTE(lindrukas @ 2008 06 11, 23:38)
Is tikruju nera taip sudetinga ir su tuo Housing benefitu (Housing/council tax benefit vadinas) Cia parama buto/namo nuomai ir council tax bilams seimoms ir asmenims su mazais income.Nueini i  vietini councila ir sakai, kad nori uzpildyt prasymus del housing benefit. Na jie tau duos application forma, gali pasiklaust kokius dokumentus pateikt jiem reikia(nors application formoj buna surasyta). Bet visada reikia: tenancy agreement(nuomojantis buta ar kambari) irodyma apie income (dazniausiai praso paskutiniu menesiu peislipu), taip pat jei turi vaiku, laiska, kad gauni child benefit ir tax creditus, is banko paskutiniu 3men statementu ir is Home offico WRS ta dokumenta.
Siaip ilgai uztrunkantis procesas, tu jiems pristatai forma su visais dokumentais, jie sako per 14 dienu tau atsakysim, tada atsiuncia dar laisku (kad tarkim kazkokiu popieriu truksta).
Daugiau informacijos rasi paskaicius siame psl. http://www.dwp.gov.u...it.asp#howclaim


aciukas tau didziulis uz informacija reikes man pasidomet as kol kas laukiu child benefit ant dienu turetu jau but sprendmas. siaip as pateikiau paraiska counsil flat gauti kaip vienisa motina, taip vadinama socialini busta. o ziurek pasirodo jie dar ir kompensuoja islaikyma...nes as kol kas pas pazistama gyvenu ir kaip kiti sako, brangokai moku uz kambari..aciukas thumbup.gif
Atsakyti
Gal galit kas pasakyt per kiek laiko grazina dokumentus(gimimo liudijima)kaip jiems isiunti?
Atsakyti
QUOTE(jurgiuxm83 @ 2008 06 12, 00:29)
Gal galit kas pasakyt per kiek laiko grazina dokumentus(gimimo liudijima)kaip jiems isiunti?


man beveik du menesius laike paskui grazino (cia as child benefit vaiko pasalpai siunciau)
Atsakyti
o Dievuleliau tai turesiu palaukt su tuo siuntimu nes as susitvarkysiu inciurensa tik liepos pradzioj o viduri zadu i lietuva mamos aplankyt vaziuot t jauciu nerizikuosiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgiuxm83 @ 2008 06 11, 23:29)
Gal galit kas pasakyt per kiek laiko grazina dokumentus(gimimo liudijima)kaip jiems isiunti?

Issiunciau antradieni,parsiunte ta pacia savaite ketvirtadieni ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgiuxm83 @ 2008 06 12, 01:29)
Gal galit kas pasakyt per kiek laiko grazina dokumentus(gimimo liudijima)kaip jiems isiunti?



QUOTE(niamniuskyte @ 2008 06 12, 12:18)
Issiunciau antradieni,parsiunte ta pacia savaite ketvirtadieni ax.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif mums ir ne daugiau savaite islaike,gal maziau
Atsakyti
mamytes,as jau gaunu child tax credit,child benefits,o kas cia per pasalpa workings tax creditai? g.gif ar man dar ne velu tvarkytis,dekui uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte23 @ 2008 06 12, 22:23)
mamytes,as jau gaunu child tax credit,child benefits,o kas cia per pasalpa workings tax creditai? g.gif  ar man dar ne velu tvarkytis,dekui uz info  4u.gif



kiek zinau work tax credit tai kai dali sumoketu mokesciu grazina. as issiunciau application work credit+child tax credit kartu. drauges vyras gauna apie 70 svaru i savaite tax credit
Atsakyti
QUOTE(Katiusa @ 2008 06 12, 23:37)
kiek zinau work tax credit tai kai dali sumoketu mokesciu grazina. as issiunciau application work credit+child tax credit kartu. drauges vyras gauna apie 70 svaru i savaite tax credit


g.gif
as tai suprantu,kad tai pinigeliai dirbanciam,bet mazai uzdirbanciam (kuris turi islaikyti seima ir jo uzdirbamu pinigu neuztenka ) g.gif mes gaunam gana nemazai ax.gif gal as ir klystu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(romuciukas @ 2008 06 12, 23:46)
g.gif
as tai suprantu,kad tai pinigeliai dirbanciam,bet mazai uzdirbanciam (kuris turi islaikyti seima ir jo uzdirbamu pinigu neuztenka ) g.gif  mes gaunam gana nemazai  ax.gif  gal as ir klystu ax.gif



tai gal gali pasakyti,kaip man juos irgi gauti blush2.gif o kur gauti application form?gal zinai nr kur galeciau paskambinti ir uzsisakyti..didelis dekui is anksto 4u.gif

P.S. as cia zalia dar tuose popierizmuose,nes nieko nepazistu kas su vaikais ir galetu pagelbeti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte23 @ 2008 06 13, 13:08)
tai gal gali pasakyti,kaip man juos irgi gauti  blush2.gif  o kur gauti application form?gal zinai nr kur galeciau paskambinti ir uzsisakyti..didelis dekui is anksto  4u.gif

P.S. as cia zalia dar tuose popierizmuose,nes nieko nepazistu kas su vaikais ir galetu pagelbeti  verysad.gif


http://www.hmrc.gov.uk/taxcredits/ cia info yra o forma uzsakyt gali paskambinus telefonu 08000725035 atsius i namus nemokamai ir info atsius kaip reik teisingai uzpildyt
Atsakyti
QUOTE(mergyte23 @ 2008 06 13, 12:08)
tai gal gali pasakyti,kaip man juos irgi gauti  blush2.gif  o kur gauti application form?gal zinai nr kur galeciau paskambinti ir uzsisakyti..didelis dekui is anksto  4u.gif

P.S. as cia zalia dar tuose popierizmuose,nes nieko nepazistu kas su vaikais ir galetu pagelbeti  verysad.gif

Kai tu pildei forma del child tax credit tai ce tie patys tax credit...juos sudaro dvi dalys child ir working tax credit ir yra viena tapati forma kure tu jau pildei ir tau iskart paskaicevo apiejus... mirksiukas.gif taip kad jei working tax credit yra £0 vadinas jie jusu seimai nepriklauso ax.gif
Atsakyti