Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų pašalpos UK

QUOTE(lindrukas @ 2008 06 09, 12:57)
Visai pasimeciau...
Maniau, kad tos, kurios ne Lietuvoje gyvena, tai jau jokios pasalpos nebepriklauso... Nesvarbu vienkartines ar ne... Ar as klystu?
O kaip tu ten tvarkeis ta pasalpele?

labas lindrukas 4u.gif as gyvenu Uk jau ketvirti metai, sunelis irgi gime cia Uk bet kai nuvaziavom i LT mums pasake,kad nesvarbu kur vaikas yra gimes ar LT ar UK, bet vienkartine pasalpa mums vistiek priklauso, bet reikia atsiimti iki vaikui sueis metukai,kadangi esu LT piliete, tai mes ir atsiemem tuos 1040lt. dave ceki,kuri issigrynini banke smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2008 06 09, 10:57)
Visai pasimeciau...
Maniau, kad tos, kurios ne Lietuvoje gyvena, tai jau jokios pasalpos nebepriklauso... Nesvarbu vienkartines ar ne... Ar as klystu?
O kaip tu ten tvarkeis ta pasalpele?

Priklauso,kadangi as esu lietuvos piliete 4u.gif As kai jau gavau vaiko lietuviska gim liudijima,mane nusiunte i pasalpu skyriu ir ten viska sutvarke,tik pasirasyti man tereikejo ir po 3sav pinigelius pervede man i saskaita,nes as taip norejau 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz informacija smile.gif
Lietuviskuose interneto puslapiuose bandziau placiau paieskot apie vienkartine vaiko pasalpa, bet nieko neradau sad.gif
Na bet grizus atostogu i LT reiks tvarkytis...
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2008 06 09, 19:58)
Aciu uz informacija smile.gif
Lietuviskuose interneto puslapiuose bandziau placiau paieskot apie vienkartine vaiko pasalpa, bet nieko neradau  sad.gif
Na bet grizus atostogu i LT reiks tvarkytis...

bigsmile.gif tau priklauso , iki metu laiko gali susitvarkyti, belieka i savo savivaldybe nueiti ir parasyti prasyma...nesvarbu kur gyveni, juk LT pilieti augini mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuxa @ 2007 11 21, 10:22)
jeigu ne paslaptis kiek paeme uz pasalpu tvarkyma  ax.gif ,nes su Lietcentru turiu problemu  doh.gif  is pardziu sake uz tvarkyma 50£ ,o kai gavau visas pasalpas pareiske,kad nori 10% nuo metines sumos t.y. gaunasi apie £ 450 kai atsisakiau moketi,nes is pradziu nebuvo tartasi,o jie tvirtina,kad buvo prasidejo gazdinimai ir t.t. verysad.gif

Sveikutes,as galiu pasakyti kiek kainuoja eurofirmoje paslaugos,nes as pas juos tvarkausi dokumentus jau nuo pirmos ju susikurimo dienos.Paslpos pratesimas,betkokios 50sv,deklaracija-60sv,dekretiniui tvarkymas 80sv,bet pas juos kas metai kyla kainos,cia paskutines kainos,ne4s nesenai buvau susitvarkyti viska-prasitesti.
Atsakyti
QUOTE(agnuzele @ 2008 06 11, 14:03)
Sveikutes,as galiu pasakyti kiek kainuoja eurofirmoje paslaugos,nes as pas juos tvarkausi dokumentus jau nuo pirmos ju susikurimo dienos.Paslpos pratesimas,betkokios 50sv,deklaracija-60sv,dekretiniui tvarkymas 80sv,bet pas juos kas metai kyla kainos,cia paskutines kainos,ne4s nesenai buvau susitvarkyti viska-prasitesti.

Eikit sau mamos doh.gif
Ir jums negaila tiek pinigeliu veltui ismest?
Taigi cia daug mamyciu jau tokius popierius tvarkesi... Jus gal geriau SM patarimu paklauskit, tikrai visos mielai atsakys, o ne kazkam be reikalo pinigelius mokekit...
O prie ko cia pasalpos pratesimas? Nesuprantu? ar tam, kad jie paskambina ir pasako, kad tavo income pasikeite, tai cia vadinas pasalpos pratesimas?
Beje visas formas is neto galima atsiprintint, jum tik uzpildyt ir issiust tereikia...
Tikrai neverta per tas visas firmas...
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2008 06 11, 16:28)
Eikit sau mamos doh.gif
Ir jums negaila tiek pinigeliu veltui ismest?
Taigi cia daug mamyciu jau tokius popierius tvarkesi... Jus gal geriau SM patarimu paklauskit, tikrai visos mielai atsakys, o ne kazkam be reikalo pinigelius mokekit...
O prie ko cia pasalpos pratesimas? Nesuprantu? ar tam, kad jie paskambina ir pasako, kad tavo income pasikeite, tai cia vadinas pasalpos pratesimas?
Beje visas formas is neto galima atsiprintint, jum tik uzpildyt ir issiust tereikia...
Tikrai neverta per tas visas firmas...

drinks_cheers.gif Pritariu viska susitvarkiau pati ax.gif Nera ten nieko sudetingo surasyti visus duomenis ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niamniuskyte @ 2008 06 11, 15:37)


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tikrai mamytes be reikalo pinigelius metot mirksiukas.gif Neverta tom firmom tokius pinigus atiduot cool.gif
Atsakyti
as ir galvojau kur nors kreiptis pagalbos del pasalpu sutvarkymo ax.gif bet prisedau viena vakareli ir uzsipildziau pati aisku teko ir zodyna pavartyti biggrin.gif bet viska uzipildziau dar vyra pasodinau prie popieriuku lotuliukas.gif lotuliukas.gif bis.gif dviese smagiau buvo biggrin.gif biggrin.gif dabar tereikia sulaukti atsakymo rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deivydukomama @ 2007 11 21, 19:04)
sveikos mamytes o as tvarkiausi chiald benefits ir chiald tax credits pati,manasis padejo truputuka su kalba o kai skambini chiald taxsams reikia paprasyti vertejo ir paskiria tau verteja ir viska as gaunu nereik nei pinigelius kam moket  thumbup.gif  o kad hausinga apmoketu jau reikia pagalbos g.gif


parasyk prasau placiau kas per housing support is ko reikia jo prasyt? sorry gal temoje ir yra kur pamineta bet neskaiciau visos...

as pati tvarkiausi childs benefits, tax and child credit be jokiu firmu nera sudetinga jei zinai kalba tik ten su tom formom makalyne buvo pradzioj kad man ne tokia atsiunte o siaip viskas oki
Atsakyti
Is tikruju nera taip sudetinga ir su tuo Housing benefitu (Housing/council tax benefit vadinas) Cia parama buto/namo nuomai ir council tax bilams seimoms ir asmenims su mazais income.Nueini i vietini councila ir sakai, kad nori uzpildyt prasymus del housing benefit. Na jie tau duos application forma, gali pasiklaust kokius dokumentus pateikt jiem reikia(nors application formoj buna surasyta). Bet visada reikia: tenancy agreement(nuomojantis buta ar kambari) irodyma apie income (dazniausiai praso paskutiniu menesiu peislipu), taip pat jei turi vaiku, laiska, kad gauni child benefit ir tax creditus, is banko paskutiniu 3men statementu ir is Home offico WRS ta dokumenta.
Siaip ilgai uztrunkantis procesas, tu jiems pristatai forma su visais dokumentais, jie sako per 14 dienu tau atsakysim, tada atsiuncia dar laisku (kad tarkim kazkokiu popieriu truksta).
Daugiau informacijos rasi paskaicius siame psl. http://www.dwp.gov.u...it.asp#howclaim
Atsakyti