Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų pašalpos UK

QUOTE(jurgiuxm83 @ 2008 05 24, 14:42)
Dar norejau paklaust per kiek laiko jums sutvarke dokumentus pasalpelem?

sveika as chald benefitu laukiau 7men.chiald tax creditu laukiau 10men. labai ilgai o kitom greiciau sutvarkydavo doh.gif
Atsakyti
Klausykit mergaites o jums jau atsiunte naujus paskaiciavimus child and working tax credit? Metine ataskaita pateikiau pries menesi.
Atsakyti
Mane nervina tai kiek laiko jie tvarko tuos popierius.

As child benefitu laukiau apie 4men. Kai paskambinau paklaust, kodel viskas taip stringa, tai jau po savaites viskas buvo baigta.

O tu paskambink ir pasiteirauk kur uzluzo...
Atsakyti
QUOTE(jurgiuxm83 @ 2008 05 24, 15:42)
Dar norejau paklaust per kiek laiko jums sutvarke dokumentus pasalpelem?

Child Benefit sutvarke per menesi,o Tax Credit per dvi savaites 4u.gif
Atsakyti
Man irgi maziau nei menesi uztruko.Ir jau naujus paskaiciavimus gavau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sakgintare @ 2008 05 26, 14:10)
Man irgi maziau nei menesi uztruko.Ir jau naujus paskaiciavimus gavau mirksiukas.gif

As kiek girdejau,kad vaikams kurie gime UK yra pirmenybe todel greiciau sutvarko dokumentus,nei tiems kas atvaziave.Nors kiek cia tiesios neaisu... g.gif
Atsakyti
Mano dukryte gimus Lietuvoj ir mes atvaziavom kai jai penki metukai buvo mirksiukas.gif , bet visi popieriukai cia kazkaip greitai tvarkosi,gal kad mes ne paciam Londone mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes irgi kai tvarkemes pries pora metu,tai labai greit kazkaip sutvarke.tvarkemes per eurofirma. .Mes taip pat ne londone gyvenom,bet kazin ar del to greiciau,cia gal sutapimas. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agotel: 27 gegužės 2008 - 07:58
mes benefitu laukem 6men o working tax creditu 8men. kaikurie pazistami gyvena uz londono,tai jiems tikrai greiciau visi popierizmai susitvarke. zinau ,kad skotijoj isvis labai lengva gauti pasalpas smile.gif
Papildyta:
ir ju ilgai laukti nereikia.
Atsakyti
QUOTE(londonas @ 2008 05 28, 16:27)
mes benefitu laukem 6men o working tax creditu 8men. kaikurie pazistami gyvena uz londono,tai jiems tikrai greiciau visi popierizmai susitvarke. zinau ,kad skotijoj isvis labai lengva gauti pasalpas smile.gif
Papildyta:
ir ju ilgai laukti nereikia.

mes gyvenam ne londone, bet vistiek nesamones vyksta doh.gif jau pries 2 menesius nusunciau popierius child benefit gauti, ir jokio atsakymo doh.gif vakar paskambinau, paklaust kas vyksta, tai man paaiskino, kad tipo mes ne anglai, todel jie vel ten turi kazkur kazka tikrint,ar negaunu savo saly pasalpu, nors sunu gimdziau cia ir niekur nebuvau isvaziavus doh.gif ir tipo gali viskas uztrukti minimaliai 16 savaiciu doh.gif blink.gif durniu laivas blink.gif suprantu, kad child tax credit reikia rimciau viska patikrint, bet kad del child benefit taip ilgai temptu guma tai nesamone gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(katkuta @ 2008 05 30, 16:26)
mes gyvenam ne londone, bet vistiek nesamones vyksta doh.gif jau pries 2 menesius nusunciau popierius child benefit gauti, ir jokio atsakymo doh.gif vakar paskambinau, paklaust kas vyksta, tai man paaiskino, kad tipo mes ne anglai, todel jie vel ten turi kazkur kazka tikrint,ar negaunu savo saly pasalpu, nors sunu gimdziau cia ir niekur nebuvau isvaziavus doh.gif ir tipo gali viskas uztrukti minimaliai 16 savaiciu doh.gif  blink.gif durniu laivas blink.gif suprantu, kad child tax credit reikia rimciau viska patikrint, bet kad del child benefit taip ilgai temptu guma tai nesamone gun_bandana.gif

jo cia tikras durniu laivas, su tu pasalpu tvarkymu.kabinejasi prie belia ko, patys nezino ko nori doh.gif schmoll.gif na cia istikruju laimes reikalas, vieniems greiciau pasiseka pasalpas gauti,o kiti is vis ju negauna, na bet linkiu jums kuo greiciau susitvarkyti visus reikalus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katkuta @ 2008 05 30, 16:26)
mes gyvenam ne londone, bet vistiek nesamones vyksta doh.gif jau pries 2 menesius nusunciau popierius child benefit gauti, ir jokio atsakymo doh.gif vakar paskambinau, paklaust kas vyksta, tai man paaiskino, kad tipo mes ne anglai, todel jie vel ten turi kazkur kazka tikrint,ar negaunu savo saly pasalpu, nors sunu gimdziau cia ir niekur nebuvau isvaziavus doh.gif ir tipo gali viskas uztrukti minimaliai 16 savaiciu doh.gif  blink.gif durniu laivas blink.gif suprantu, kad child tax credit reikia rimciau viska patikrint, bet kad del child benefit taip ilgai temptu guma tai nesamone gun_bandana.gif


cia tipo ilgai? child bennefit gavom po pusmecio.Kai paskambinom po triju menesiu nuo dokumentu issiuntimo,pasake,kad laukia info is LT del ten gaunamu pasalpu.Mus laikas neprailgo,nes nelaukem rezultato po menesio ar dvieju,zinojom,kad truks ilgai ar net galim is viso negauti.Man kartais juokingas tas pasipiktinimas.Savoj saly daznai reikalai stringa,o cia svetimoj... kantrybes reiktu 4u.gif
Atsakyti