Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų pašalpos UK

Aciu uz atsakyma siguliuk 4u.gif As kazkaip buvau isitikinusi, kad man nereikia registruotis WRS, o dabar nebezinau. g.gif Niekaip jiems neprisiskambinu, kad paklausciau sad.gif
Atsakyti
Sveikos,prasau patarkit,ka daryt?zodziu,pries pora metu gyvenome uk,dirbome per agetura,nuiomojomes buta taip pat is ju.zodziu,isvaziavom atostogu 3 menesiams,o kai norejom gryzt i uk atgal,agentura pasake,kad nebera vietu apgyvendiniumui,na,mes ir nebegalejom i ten gryzt,likom lt.problema yra ta,kad mes isvaziuodami neatsisakeme child benefito,galvojom negrysim automatiskai nutrauks,nes matis,kad nedirbam niekur,o pasirodo nenutraukia,ka patartumet daryt?
Atsakyti
Labukas gal kuri zinot ar galima atsisakyt lietuvoj gaunamu pinigeliu vien tik paskambinus telefonu i sodra ar reik asmeniskai nueit?
Atsakyti
QUOTE(Imelda @ 2008 05 21, 15:40)
Aciu uz atsakyma siguliuk  4u.gif  As kazkaip buvau isitikinusi, kad man nereikia registruotis WRS, o dabar nebezinau.  g.gif Niekaip jiems neprisiskambinu, kad paklausciau sad.gif

As gaunu benefitus ir be sitos registracijos,parasiau formoj,kad siuo metu nedirbu ir neturiu registacijos ir nieko niekas neklause jokio formu perpildyt nereikejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgiuxm83 @ 2008 05 22, 18:18)
Labukas gal kuri zinot ar galima atsisakyt lietuvoj gaunamu pinigeliu vien tik paskambinus telefonu i sodra ar reik asmeniskai nueit?

uztenka pasiskambinti telefonu ir nutraukia mirksiukas.gif Pati as susiradau savo miesto sodros tel.nr.ir paskambinus ir man paprasius jie nutrauke mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal zinot kiek laiko saugo darbo vieta po motinystes atostogu (statutory maternity SMP)? Kazkur skaiciau kad iki vaikui sueina metai, gal kas zinote tiksliau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Githa @ 2008 05 23, 20:45)
Gal zinot kiek laiko saugo darbo vieta po motinystes atostogu (statutory maternity SMP)? Kazkur skaiciau kad iki vaikui sueina metai, gal kas zinote tiksliau  ax.gif


Vieta darbdavys privalo saugoti 52 savaites (tik) . Is ju 39 savaites tau moka SMP, o poto dar gali prasyt papildomu 13 savaiciu (tik uz jas jau negausi pinigeliu).
Atsakyti
merginos,o jei esi lt,tai kaip atsisakyt child benefit pasalpos uk?
Atsakyti
Tu is LT paskambink ir pasakyk kad isvaziavai gyventi I kita sali ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar norejau paklaust per kiek laiko jums sutvarke dokumentus pasalpelem?
Atsakyti
[quote=jurgiuxm83,2008 05 24, 15:42]
Dar norejau paklaust per kiek laiko jums sutvarke dokumentus pasalpelem?
[/quot
man labai greitai,nepraejo net pilnai menuo smile.gif
Atsakyti
ogo tai labai greit blink.gif tai jauciu viskas buvo pas tave gerai sutvarkyta
Atsakyti