Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų pašalpos UK

QUOTE(Astulyte28 @ 2008 05 09, 20:17)
Parasysiu kaip pas mane nes gal visur skirtingai.Reikejo kreiptis i counsula savo paskambint ir pasakyt,kad vaikui ieskau mokyklos,tada jie dave uzklausas i mokykla ir man mokyklos atsiunte teigiamus arba neigiamus atsakymus.Mokykloj reikejo tik gimimo liudijimo ir paso.

O kaži jei tiesiai į mokyklą kreiptis unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2008 05 09, 18:46)
O kaži jei tiesiai į mokyklą kreiptis unsure.gif ?

as irgi ta pati zadejau klausti doh.gif kazi ar negalima nueiti i artimiausia mokykla ir uzsiregistruoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2008 05 09, 20:46)
O kaži jei tiesiai į mokyklą kreiptis unsure.gif ?



QUOTE(Auksesmama @ 2008 05 09, 22:14)
as irgi ta pati zadejau klausti doh.gif kazi ar negalima nueiti i artimiausia mokykla ir uzsiregistruoti g.gif

As buvau prie savo namu nuejus tai jie mane ir nusiunte i counsula.Nezinau kaip pas jus gal kitaip,bet kaip gyvenau Londone Canada water tai puse metu laukiau dukrai eiles i mokykla taip ir nesulaukiau,tai jus geriau netempkit,jei norit nuo rudens papult. O siaip tai manau per counsula geriau didesni pasirinkima turesit gal i geresne mokykla pasiseks papult,maniske i mergaiciu mokykla eina.
Atsakyti
QUOTE(Astulyte28 @ 2008 05 09, 22:55)
As buvau prie savo namu nuejus tai jie mane ir nusiunte i counsula.Nezinau kaip pas jus gal kitaip,bet kaip gyvenau Londone Canada water tai puse metu laukiau dukrai eiles i mokykla taip ir nesulaukiau,tai jus geriau netempkit,jei norit nuo rudens papult. O siaip tai manau per counsula geriau didesni pasirinkima turesit gal i geresne mokykla pasiseks papult,maniske i mergaiciu mokykla eina.

Ačiū tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2008 05 09, 20:46)
O kaži jei tiesiai į mokyklą kreiptis unsure.gif ?

Mes tai kreipemes tiesiai i mokykla. Vyras internete surado visas pradines mokyklas 1 mylios spinduliu (mes gyvenam siaures vakaru Londone) kartu su tu mokyklu egzaminu rezultatais. Gavosi 12 pradiniu mokyklu. Mes atsirinkom 3 artimiausias ir geriausias - tai viena pasirode yra zydu (tai ji atkrito), tada nuejom i bendra ir dave is karto uzpildyti formas (pasiemem i namus pildyti), ir dar nuejom i mokykla su geresniais rezultatais - tai jie is pradziu pasake, kad vietu nera, bet pasake veliau paskambinti. Tai kai paskambinom, pasake, kad gal vieta atsiras, tai nuejom paimti formos uzpildyti, tai tada jau pasake, kad vieta bus.
Beje, visi sako, kad daug geresnes mokyklos yra tos, kurios yra prie baznyciu (kataliku ar anglikonu). Musiske eina i mokykla prie anglikonu baznycios ir kol kas tikrai atrodo gera mokykla. Is dokumentu reikejo tik tapatybes korteles (ar paso) ir gimimo liudijimo. Pasirupinti reikejo tik uniforma, o visas mokymosi priemones duoda mokykla. Tikiuosi kazkiek padejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Astulyte28 @ 2008 05 09, 20:55)
As buvau prie savo namu nuejus tai jie mane ir nusiunte i counsula.Nezinau kaip pas jus gal kitaip,bet kaip gyvenau Londone Canada water tai puse metu laukiau dukrai eiles i mokykla taip ir nesulaukiau,tai jus geriau netempkit,jei norit nuo rudens papult. O siaip tai manau per counsula geriau didesni pasirinkima turesit gal i geresne mokykla pasiseks papult,maniske i mergaiciu mokykla eina.

as vis pagalvoju apie mokyklas,kuriose eina vien mergaites blush2.gif ar jos buna katalikiskos ar ivairaus plauko susirenka vaikai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kleckius @ 2008 05 12, 23:28)
Mes tai kreipemes tiesiai i mokykla. Vyras internete surado visas pradines mokyklas 1 mylios spinduliu (mes gyvenam siaures vakaru Londone) kartu su tu mokyklu egzaminu rezultatais. Gavosi 12 pradiniu mokyklu. Mes atsirinkom 3 artimiausias ir geriausias - tai viena pasirode yra zydu (tai ji atkrito), tada nuejom i bendra ir dave is karto uzpildyti formas (pasiemem i namus pildyti), ir dar nuejom i mokykla su geresniais rezultatais - tai jie is pradziu pasake, kad vietu nera, bet pasake veliau paskambinti. Tai kai paskambinom, pasake, kad gal vieta atsiras, tai nuejom paimti formos uzpildyti, tai tada jau pasake, kad vieta bus.
Beje, visi sako, kad daug geresnes mokyklos yra tos, kurios yra prie baznyciu (kataliku ar anglikonu). Musiske eina i mokykla prie anglikonu baznycios ir kol kas tikrai atrodo gera mokykla. Is dokumentu reikejo tik tapatybes korteles (ar paso) ir gimimo liudijimo. Pasirupinti reikejo tik uniforma, o visas mokymosi priemones duoda mokykla. Tikiuosi kazkiek padejau ax.gif

Labai labai padėjai bigsmile.gif , ačiū labai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 05 13, 01:36)
as vis pagalvoju apie mokyklas,kuriose eina vien mergaites blush2.gif ar jos buna katalikiskos ar ivairaus plauko susirenka vaikai rolleyes.gif

Visokios buna,pas mus misri.
Atsakyti
sveikutes,net nustebau kaip ilgai jum tvarkomos pasalpos.Man atrodo kad man sutvarke daug greiciau bet gal viskas keiciasi g.gif ,tik va norejau pasakyt kad granto vienkartines(nepamenu angliskai kaip rasos)as taip pat negavau,nes neturejau kitu susitvarkius pasalpu,kokiu ten reikalavo.O va child tax credit vel gavau uzpildyt formas,tai paskaitinejus cia issigandau nelabai jau ir pamenau ka rasiau pildydama pries koki puse metu g.gif blush2.gif ,kad nebutu poto kas blogai....
Atsakyti
Man jokiu nauju formu pildyti nereikejo , paskambinau pasakiau, kad pasikeite musu iplaukos.T.Y.gavau nauja p60.Pasakiau kiek ten ir man atsiunte naujus paskaiciavimus
Atsakyti
Sveikos smile.gif Turiu klausimuka apie child benefit. As uzpildziau tas formas is job centro, o man po keliu savaiciu atsiunte uzpildyti nauja forma, tiems kas atvyke is uzsienio. Ar taip visoms jums buvo? Vaikui jau tuoj bus 4 men, o as per velai susigriebiau, kad dar to benefito nesusitvarkiau doh.gif Dabar nebezinau ar gausiu kazka, nes nesu uzisregistravusi workers registration scheme, nors dirbau normaliai legaliai... Gal zinot kaip jie tokiu atveju sprendzia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Imelda @ 2008 05 20, 22:51)
Sveikos  smile.gif Turiu klausimuka apie child benefit. As uzpildziau tas formas is job centro, o man po keliu savaiciu atsiunte uzpildyti nauja forma, tiems kas atvyke is uzsienio. Ar taip visoms jums buvo? Vaikui jau tuoj bus 4 men, o as per velai susigriebiau, kad dar to benefito nesusitvarkiau  doh.gif  Dabar nebezinau ar gausiu kazka, nes nesu uzisregistravusi workers registration scheme, nors dirbau normaliai legaliai... Gal zinot kaip jie tokiu atveju sprendzia?  blush2.gif

Tai paskubek ir uzsiregistruok home office. Nes man taip pat buvo irgi atsiunte ta forma, paskui paprase atsiusti registracija is home office. As buvau uzsiregistravus, bet kai pakeiciau darba nepersiregistravau. Uz tai man ir nedave child benefit, tipo kad negalima tai bla bla bla. O del amziaus vaiko nepergyvenk cia nera to limito kiek jam laiko, nes ziurek su vaikais atvaziuoja didesniais ir susitvarko child benefit. As persiregistravau ir jie man liepe uzpildyt nauja forma, paziuresim kas dabar bus. Bet jauciu bus kaip ant zapadlo ko nors vel prasys, o mes i LT isvarom tai ir vel uzsites.
Atsakyti