Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų pašalpos UK

QUOTE(Astulyte28 @ 2008 05 04, 23:56)
Tai visas pasalpas galima susitvarkyti be firmos,kam be reikalo moket mirksiukas.gif
  Child benefitam reikia vaiko gimimo liudijimo(jei liudijimas lietuviskas jo nereikia verst) ir tavo ir vaiko pasu(vienom prireikia kitom ne).Daugiau nieko nereikia uzsipildai aplikeisina ir siunti jiems,jie gali dar atsiust kelis laisku su durnais klausimais,bet ten tik formalumas. Gali paprasyt ir patvirtinimo is mokyklos(bet tai buna retai).Ka patariu visom pildanciom tai kai uzpildysit pirma forma butinai ja atsikopinkit arba uzsirasykit visas datas ir ttt ka suraset.Nes jei kas nors nesutaps su antra forma bus problemu.

Tikiu, kad galima, bet bijau, kad vdrug bus kokių man nežinomų niuansų blink.gif
Aj, vnžo, man kol kas viskas labai painu unsure.gif . Ypač dėl mokyklų g.gif . Dabar aš su vaikais dar LT, bet vasarą jau kaip ir ketinom kraustytis unsure.gif . Tuomet ir būčiau pasirūpinus tais mokykliniais reikalais. O dabar važiuosiu 2iem savaitėm be vaikų, tai irgi galvoju kažką naudingo nuveikt per tą laiką blush2.gif .
Atsakyti
o kur galima gauti formas del income support?
Atsakyti
QUOTE(sandralija @ 2008 05 06, 12:01)
o kur galima gauti formas del income support?

I JOB CENTRA NUEJUS PAPRASYK
Atsakyti
Job Center tai kazko klausiau, dave tel nr pasiskambinti, paskui pastu atsiuncia, su income support neteko susidurti, bet gal galima ka nors ju psl pasiziureti, ypac jei tas job center ne po nosia blush2.gif dar toj informacijoj del pasalpu klausiau, sako- nieko nezinau, skambinkis doh.gif bet turbut ant ko pataikysi...
Atsakyti
QUOTE(sandralija @ 2008 05 06, 13:01)
o kur galima gauti formas del income support?

Bent man dave telefona skambinti. Kai paskambinau tai viska klausinejo tel net 45min doh.gif o paskui atsiunte ta visa forma jau kaip ir uzpildyta ir paskyre interviu i job centra. Bet as negavau to income support. Norint ji gauti turi visikai nedirbti ir moka 59sv i savaite kiek zinau.
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2008 05 06, 16:00)
Bent man dave telefona skambinti. Kai paskambinau tai viska klausinejo tel net 45min  doh.gif o paskui atsiunte ta visa forma jau kaip ir uzpildyta ir paskyre interviu i job centra. Bet as negavau to income support. Norint ji gauti turi visikai nedirbti ir moka 59sv i savaite kiek zinau.


Turi dirbti ne daugiau 16 valandu per savaite.
Atsakyti
na ka buvau siandien job centre del income support formos,bet man jos nedave g.gif kadangi as laukiuosi,tai sake ,jog ateiti kai bus like 11sav.iki gimdymo.labai jau nemaloniai snekejo,privercia jaustis kaltai,jog prasai. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sandralija @ 2008 05 07, 13:40)
na ka buvau siandien job centre del income support formos,bet man jos nedave g.gif kadangi as laukiuosi,tai sake ,jog ateiti kai bus like 11sav.iki gimdymo.labai jau nemaloniai snekejo,privercia jaustis kaltai,jog prasai. verysad.gif

Kiek laiko nestumas?Ar dirbi? Ir ar turi NI?
Atsakyti
QUOTE(Astulyte28 @ 2008 05 08, 15:47)
Kiek laiko  nestumas?Ar dirbi? Ir ar turi NI?


nestumas mano jau ipusejes,dirbu 16 val.per savaite,NI zinoma turiu,nes dirbu legaliai.as tik manyciau jog man neteisingai pasake,jog turiu ateiti veliau,visi kas dirba apie 16val.ir neperzengia 16000 p/m sumos gali tvarkytis income support,bet gal cia as klystu?
Atsakyti
QUOTE(sandralija @ 2008 05 09, 17:22)
nestumas mano jau ipusejes,dirbu 16 val.per savaite,NI zinoma turiu,nes dirbu legaliai.as tik manyciau jog man neteisingai pasake,jog turiu ateiti veliau,visi kas dirba apie 16val.ir neperzengia 16000 p/m sumos gali tvarkytis income support,bet gal cia as klystu?

Kad gaut incom pajamos turi but maziau nei 70 svaru per savaite.Turi dirbt maziau nei 16 valan.Jei dirbsi maziau nei 16 val tada nereikes moket NI,o jei nemokesi NI tai negausi Maternity alowance,kas yra tikrai daugiau nei incom suport .
Dar norejau paklaust ar esi tikra jog tu moki NI,klausiu nes jei gauni mazas pajamas NI nemoki.Galiu pasakyt tiek jei moki NI tai nuo 29 nest savaites galesi gaut maternity(118£ per savaite) gaudinesi 9 menesius.Jei nesupratai klausk mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip vyksta užrašymas į mokyklą g.gif blink.gif unsure.gif ? Kokių dokumentų reikia g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2008 05 09, 20:06)
Kaip vyksta užrašymas į mokyklą g.gif  blink.gif  unsure.gif ? Kokių dokumentų reikia g.gif ?

Parasysiu kaip pas mane nes gal visur skirtingai.Reikejo kreiptis i counsula savo paskambint ir pasakyt,kad vaikui ieskau mokyklos,tada jie dave uzklausas i mokykla ir man mokyklos atsiunte teigiamus arba neigiamus atsakymus.Mokykloj reikejo tik gimimo liudijimo ir paso.
Atsakyti