Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų pašalpos UK

As irgi gavau forma uzpildyti del child tax credit, bet ir telefonu jiems pasakiau kiek praeitais metais uzdirbau ir man rodos pakele nes suma gan didesne gavau. O del child benefit as vis vargstu, nes mus atmete del to kad buvau nepersiregistravus home office. Susitvarkiau home office ir paskambinau pranesti kad turiu nauja sertifikata, o jie man liepe is naujo pildyti aplication form doh.gif nu kas per nesamone tai man jau nebesuprantu schmoll.gif
Del sure start maternity grant mergaites nepamirskit kad noredami gauti sia pasalpa turit gauti didelius tax credit arba tokias pasalpas kaip income support. As gavau tai diena kai leliui suejo 3men lotuliukas.gif gerai suspejau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2008 05 03, 11:30)
As irgi gavau forma uzpildyti del child tax credit, bet ir telefonu jiems pasakiau kiek praeitais metais uzdirbau ir man rodos pakele nes suma gan didesne gavau. O del child benefit as vis vargstu, nes mus atmete del to kad buvau nepersiregistravus home office. Susitvarkiau home office ir paskambinau pranesti kad turiu nauja sertifikata, o jie man liepe is naujo pildyti aplication form  doh.gif nu kas per nesamone tai man jau nebesuprantu  schmoll.gif
Del sure start maternity grant mergaites nepamirskit kad noredami gauti sia pasalpa turit gauti didelius tax credit arba tokias pasalpas kaip income support. As gavau tai diena kai leliui suejo 3men  lotuliukas.gif gerai suspejau  lotuliukas.gif

ir man vakar atejo nauja forma, visko dar neskaiciau, bet uzkliuvo sakinys, kad gali buti, kad jie priskaiciavo per daug g.gif man tas biurokratizmas nesuprantamas, skaiciuotu kaip reikia, o ne, kad paskui grazinti reikia, tikiuosi nereiks blush2.gif
Child benefit 3 men atgal skaiciuoja nuo pareiskimo datos, tai nedaug prarasi.

O man su tuo SS maternity grant nepasiseke, man tas kitas pasalpas puse metu skaiciavo, tai jau buvo per velu; o jei ta granta gauni, gal ir ta ceki vaikui Child tax credit £500 gavai?
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2008 05 03, 12:56)
ir man vakar atejo nauja forma, visko dar neskaiciau, bet uzkliuvo sakinys, kad gali buti, kad jie priskaiciavo per daug  g.gif man tas biurokratizmas nesuprantamas, skaiciuotu kaip reikia, o ne, kad paskui grazinti reikia, tikiuosi nereiks  blush2.gif
Child benefit 3 men atgal skaiciuoja nuo pareiskimo datos, tai nedaug prarasi.

O man su tuo SS maternity grant nepasiseke, man tas kitas pasalpas puse metu skaiciavo, tai jau buvo per velu; o jei ta granta gauni, gal ir ta ceki vaikui Child tax credit £500 gavai?

Truputi nesupratau apie koki ceki klausi? SS maternity grant ir yra 500sv o paskui kazkos cekis buna kad atsidarytum saskaita bent man rodos 250sv o kas turi mazas pajamas 500sv. child trust fund (nezinau ar teisingai parasiau) ar apie sita klausi? nes sito dar negavau nes jis kartu ateina su child benefit.
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2008 05 03, 14:11)
Truputi nesupratau apie koki ceki klausi? SS maternity grant ir yra 500sv o paskui kazkos cekis buna kad atsidarytum saskaita bent man rodos 250sv o kas turi mazas pajamas 500sv. child trust fund (nezinau ar teisingai parasiau) ar apie sita klausi? nes sito dar negavau nes jis kartu ateina su child benefit.


blush2.gif Apie ta pati blush2.gif susimaisiau su tais pavadinimais... as gavau 250, bet galvojau, jei ta granta gauni, gal to uztenka, kad daugiau gautum ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2008 05 02, 22:38)
uzregistruodami Tave pokalbiui mirksiukas.gif

O ką ten per jį sako blush2.gif ?
Eisiu už poros savaičių ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2008 05 03, 19:04)
O ką ten per jį sako blush2.gif ?
Eisiu už poros savaičių ph34r.gif



Jeigu neturi darbo pasiulymu, tai nieko nepasako.
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2008 05 02, 22:38)
as manau,kad Child benefit turetum gauti ~£74/men,o del kitu pasalpu ..norint gauti kaip Child tax credit ar kt.Tau reiks pasidaryti NI numeri. mirksiukas.gif Norint pasidaryti si NI numeri reikia buti dirbanciu arba kai kreipiesi man regis jie padeda pasidaryti(Inland revenue)uzregistruodami Tave pokalbiui mirksiukas.gif

Jeigu jos vyras dirba ji gali child working tax credit tvarkyt jo vardu ir jai nieko nereikes,o jei tvarkys savo tai jie patys suorganizuos jai NI nors ji ir neturi darbo mirksiukas.gif
250£ Cekis priklauso visiems kas gauna child benefitus.
Papildyta:
QUOTE(vida/d @ 2008 05 02, 22:38)
Norint pasidaryti si NI numeri reikia buti dirbanciu arba kai kreipiesi man regis jie padeda pasidaryti(Inland revenue)uzregistruodami Tave pokalbiui mirksiukas.gif

NI daromas Job centre ne tam kur darbo ieskomasi,o kituose filialuose.Kad uzsiregistruost reik jiems skambint telefonu,neturint laisko is darbdavio arba patvirtinimo,kad ieskaisi darbo NI neduodamas.Jei ji norite tvarkytis del child benefitu tai pildikit pasalpu formas ir jie patys viska sutvarkys.
Atsakyti
O kiek turi gauti child tax credit , working tax credit kad gautum granta?O del tu income support kiek turi uzdirbt kad gautum?
Atsakyti
QUOTE(Astulyte28 @ 2008 05 04, 14:36)
Jei ji norite tvarkytis del child benefitu tai pildikit pasalpu formas ir jie patys viska sutvarkys.

Bišk susipainiojau blush2.gif
Tai jei taip, gal pavyktų child benefitus be firmos susitvarkyt unsure.gif . Bet reik tada prieš tai į mokyklą užrašyt g.gif , kokiu dokumentų reikia tokiam reikalui g.gif unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2008 05 03, 20:04)
O ką ten per jį sako blush2.gif ?
Eisiu už poros savaičių ph34r.gif


Na ten elementariausius klausimus uzduoda:pas mane klause kur LT gyvenau(adreso),kiek laiko UK,mergautines pavardes ir pan.elementarus klausimai mirksiukas.gif
QUOTE(Astulyte28 @ 2008 05 04, 14:36)
Jeigu jos vyras dirba ji gali child working tax credit tvarkyt jo vardu ir jai nieko nereikes,o jei tvarkys savo tai jie patys suorganizuos jai NI nors ji ir neturi darbo mirksiukas.gif
  250£ Cekis priklauso visiems kas gauna child benefitus.
Papildyta:

NI daromas Job centre ne tam kur darbo ieskomasi,o kituose filialuose.Kad uzsiregistruost reik jiems skambint telefonu,neturint laisko is darbdavio arba patvirtinimo,kad ieskaisi darbo NI neduodamas.Jei ji norite tvarkytis del child benefitu tai pildikit pasalpu formas ir jie patys viska sutvarkys.

Tai,zinoma,kad ji pasalpas gali tvarkyti vyro vardu,bet jai NI vistiek yra butinas!Pati,kaip tvarkemes nedirbau ir NI tuo metu neturejau ir ka nemokejo,tol kol NI numerio nepasidariau mirksiukas.gif Jie mane uzregistravo pokalbiui,bet sutapimas,kad as panasiu metu pradejau dirbt,tai ir pati uzsiregistravau pries ju laiskui ateinant,kad jie uzregistravo ax.gif Kiek man paciai teko susidurt,jei vienas tik is tevu turi NI child tax creditu neduoda,o apie kitas nezinau,nes negaunu kitokiu.Child benefit gavom,kai as NI neturejau,tik vyras vienas turejo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 04 gegužės 2008 - 19:52
QUOTE(sakgintare @ 2008 05 04, 15:04)
O kiek turi gauti child tax credit , working tax credit kad gautum granta?O del tu income support kiek turi uzdirbt kad gautum?


Kad gauti income supporta isvis reikia nedirbti arba labai mazai dirbti, visokiu ten islygu pilna. Cia yra info daugiau:
http://www.direct.go...n...C&cre=Money
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elba: 04 gegužės 2008 - 21:44
QUOTE(Kuzia @ 2008 05 04, 19:02)
Bišk susipainiojau blush2.gif
Tai jei taip, gal pavyktų child benefitus be firmos susitvarkyt unsure.gif . Bet reik tada prieš tai į mokyklą užrašyt g.gif , kokiu dokumentų reikia tokiam reikalui g.gif unsure.gif  ?

Tai visas pasalpas galima susitvarkyti be firmos,kam be reikalo moket mirksiukas.gif
Child benefitam reikia vaiko gimimo liudijimo(jei liudijimas lietuviskas jo nereikia verst) ir tavo ir vaiko pasu(vienom prireikia kitom ne).Daugiau nieko nereikia uzsipildai aplikeisina ir siunti jiems,jie gali dar atsiust kelis laisku su durnais klausimais,bet ten tik formalumas. Gali paprasyt ir patvirtinimo is mokyklos(bet tai buna retai).Ka patariu visom pildanciom tai kai uzpildysit pirma forma butinai ja atsikopinkit arba uzsirasykit visas datas ir ttt ka suraset.Nes jei kas nors nesutaps su antra forma bus problemu.
vida/d tu gal kaip pagrindini pasalpos gaveja i forma uzrasei save,nes nei kart nesu susidurus su tuom kad jei vienas(pagrindinis) turi NI o kitas ne butu nemokama pasalpa schmoll.gif .Nors cia su ju darbuotojais ir visiskai paslijusia sistema kas kart vis kokiu naujienu islenda doh.gif
Atsakyti