Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų pašalpos UK

QUOTE(animam @ 2008 04 03, 13:58)
Na va ką tik teikėsi viena sodros darbuotoja paskambinti  bigsmile.gif  ir pasakė,kad jokių problemų, galima dirbti uk, Lietuvoje gauti motinystės pašalpą(jeigu nenutraukiu darbinių santykių čia Lietuvoje) smile.gif



labai idomu g.gif ar gerai supratau kazin g.gif tai jei cia dirbu tai cia gausiu pasalpa ir jei lt esu idarbinta tai ir ten galiu gauti pasalpa? kaip cia dabar yra? g.gif g.gif g.gif gal kas zino smulkiau? buciau labai dekinga uz info ax.gif


Papildyta:
QUOTE(siguliukas17 @ 2008 04 17, 16:19)
Nu kas man sinadien atsitiko negliu patiketi. Gavau laiska is child benefit (nes vis dar tikrina). Ir zinot ka raso?  doh.gif  Kad mums nepriklauso child benefit ir kad neturiu teises buti UK.  doh.gif  Skambinu nes nesuprantu kas ir apie ka cia. 5metai jau gyenu UK kip tai nepriklauso? doh.gif  Tai pasirodo uz tai kad nepasikeiciau home office registracijos kai pakeiciau darba  doh.gif  o jau dirbu daugiau kaip 2 metai tam paciam darbe.
Isivaizduojat child tax credit gaunu, netgi gavau sure start maternity grant o child benefit ne schmoll.gif   geras ane?
Gal kam nors ir taip buvo?



niu cia geras!! esu girdejusi apie tokia registracija su home office, bet nesirupinau anksciau, nes neuzkliuvo dar, bet jei klius del visu benefit'u, tai greiciausiai reik pasidaryti? o gal dar galite apsviesti mane kaima kas yra sure start maternity grant ? ir is viso gal kas galetu pasakyti sarasa benefit'u kuriuos galima cia gauti? jei dirbu su popieriukais g.gif nes kai suzinojau kad moka 90% tik pirmas 6 savaites, o paskui truputi virs 100 svaru i savaite, tai net negera pasidare verysad.gif verysad.gif verysad.gif kaip reiks laikytis neisivaizduoju, nes dar priedo ir studijuoju doh.gif ir gal kas dar galetu pasidalinti patirtimi kas gauna pasalpele ir LT ir UK unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliuliukas: 21 balandžio 2008 - 22:19
QUOTE(jolituks @ 2008 03 25, 17:36)
Sveikos esamos ir busimos mamytes,

As sitoje temeleje pirma karta, tikiuosi priimsit ir padesit    smile.gif
Gal galit kas parekomenduoti man koki advokata ar kokia firmele, kuri sutvarkytu ir isaiskintu kas man per pasalpos priklauso. Nes pas mane mieste tokiu tikrai nera, o Londone nieko nezinau.  Kadangi laukiuosi trynuku gal kazkas kitaip.
Aciu lauksiu pagalbeles  4u.gif



kaip fainai, trys is karto. Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliuliukas @ 2008 04 21, 21:18)
labai idomu  g.gif  ar gerai supratau kazin g.gif  tai jei cia dirbu tai cia gausiu pasalpa ir jei lt esu idarbinta tai ir ten galiu gauti pasalpa? kaip cia dabar yra?  g.gif  g.gif  g.gif  gal kas zino smulkiau? buciau labai dekinga uz info  ax.gif
Papildyta:
niu cia geras!! esu girdejusi apie tokia registracija su home office, bet nesirupinau anksciau, nes neuzkliuvo dar, bet jei klius del visu benefit'u, tai greiciausiai reik pasidaryti? o gal dar galite apsviesti mane kaima kas yra sure start maternity grant ? ir is viso gal kas galetu pasakyti sarasa benefit'u kuriuos galima cia gauti? jei dirbu su popieriukais  g.gif nes kai suzinojau kad moka 90% tik pirmas 6 savaites, o paskui truputi virs 100 svaru i savaite, tai net negera pasidare verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  kaip reiks laikytis neisivaizduoju, nes dar priedo ir studijuoju doh.gif  ir gal kas dar galetu pasidalinti patirtimi kas gauna pasalpele ir LT ir UK  unsure.gif


http://www.eurofirma...uk/lt/pasalpos/
Stai cia surasytos visos ymanomos pasalpos,taip pat salygos norint jas gauti 4u.gif o su pasalpom ir lt ir uk tavo vietoje nerizikuociau,labai gaudo,paskui baudos bus daugiau nei naudos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretux @ 2008 04 21, 22:42)
http://www.eurofirma...uk/lt/pasalpos/
Stai cia surasytos  visos ymanomos pasalpos,taip pat salygos norint jas gauti 4u.gif  o su pasalpom ir lt ir uk tavo vietoje nerizikuociau,labai gaudo,paskui baudos bus daugiau nei naudos smile.gif



labai aciu uz patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliuliukas @ 2008 04 21, 22:18)
labai idomu  g.gif  ar gerai supratau kazin g.gif  tai jei cia dirbu tai cia gausiu pasalpa ir jei lt esu idarbinta tai ir ten galiu gauti pasalpa? kaip cia dabar yra?  g.gif  g.gif  g.gif  gal kas zino smulkiau? buciau labai dekinga uz info  ax.gif



Na šiek tiek ne taip supratai ax.gif Mūsų atveju bus taip: prieš išvykstant į uk, vyras čia LT pasiims tėvystės atostogas ir gaus sodros išmokas, bet uk jokių pašalpų neprašysim, nes tai jau būtų nelegalu. Ta prasme teisiškai gali prašyti tik vienos šalies pašalpos. Aišku yra,kas bando gudrauti, bet kaip ir buvo minėta gaudo dabar tokius žmones.
Na o paskui kai sodra baigs mokėti pašalpą, tuo pačiu nutrauksiu LT ir vaiko pinigėlių mokėjimą, o tada jau bandysim rašyt prašymą dėl child benefit.
Atsakyti
sveikos,prasau pagalbos visu UK mamyciu.as laukiuosi 17sav.kokius dokumentus,kokias formas reiketu jau pradeti pildyti?kokia pazyma reikia pristatyti darbdaviui ir is kur ja gauti?ar jos reikia prasyti pas midwife?prasau padeti,nes visiskai nieko nesusigaudau.
Atsakyti
aciukas didelis mamytems uz patarimus smile.gif taip ir galvojau, kad ne taip supratau doh.gif dabar tik liko pasirinkti ir pasiskaiciuoti kur geriau butu pasalpas gauti ar cia ar Lt g.gif klausimelis: ar yra mamyciu gaunanciu pasalpa LT o gyvenanciu UK? kaip sekasi issilaikyti?
mastau taip kad gal LT butu geriau, nes ten moka 100% pirmus metus, 85% antrus metus ir galvoja padaryti 50% trecius metus. o cia tai tik 6 savaites moka 90% atlyginimo, o paskui grasius. nu nesigincysiu, kad visos vienkartines ismokos gaunasi padorios, bet jei nedirbi, tai uztektu pusmeciui verysad.gif o ka tada dayti net neismanau unsure.gif
gal kas yra arba buvo panasioje situacijoje atsidure? labai butu idomu padiskutuoti ir gauti dar daugiau patarimu sia tema mirksiukas.gif aciukas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(animam @ 2008 04 22, 09:52)
Na šiek tiek ne taip supratai ax.gif  Mūsų atveju bus taip: prieš išvykstant į uk, vyras čia LT pasiims tėvystės atostogas ir gaus sodros išmokas, bet uk jokių pašalpų neprašysim, nes tai jau būtų nelegalu. Ta prasme teisiškai gali prašyti tik vienos šalies pašalpos. Aišku yra,kas bando gudrauti, bet kaip ir buvo minėta gaudo dabar tokius žmones.
Na o paskui kai sodra baigs mokėti pašalpą, tuo pačiu nutrauksiu LT ir vaiko pinigėlių mokėjimą, o tada jau bandysim rašyt prašymą dėl child benefit.


Child benefit gali gauti ir LT ir UK, ji priklauso pagal Europos sajungos istatymus. Nesvarbu, kur tu ar tavo vaikas gyvena, svarbu, kad bent vienas is tevu legaliai dirbtu UK. Nesvarbu tavo ar vyro vardu.
O child tax credit jau nebepriklauso, jei LT esi motinystes/tevystes atostogose. Nes tax credit skaiciuojama nuo tavo algos UK.
Taip, kad child benefit galit prasyti drasiai, o child tax credit'u, - ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2008 04 23, 10:37)
Child benefit gali gauti ir LT ir UK, ji priklauso pagal Europos sajungos istatymus. Nesvarbu, kur tu ar tavo vaikas gyvena, svarbu, kad bent vienas is tevu legaliai dirbtu UK. Nesvarbu tavo ar vyro vardu.
O child tax credit jau nebepriklauso, jei LT esi motinystes/tevystes atostogose. Nes tax credit skaiciuojama nuo tavo algos UK.
Taip, kad child benefit galit prasyti drasiai, o child tax credit'u, - ne  4u.gif


aciu labai uz info Limcamca 4u.gif
Atsakyti
Padekit.Turiu klausimeli ar gauni UK kazkokia vienkartine ismoka iseinant atostogu?
Atsakyti
QUOTE(sakgintare @ 2008 04 23, 17:19)
Padekit.Turiu klausimeli ar gauni UK kazkokia vienkartine ismoka iseinant atostogu?



jei dirbi, tai pasalpas ir grantus gausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliuliukas @ 2008 04 24, 00:40)
jei dirbi, tai pasalpas ir grantus gausi smile.gif

Jei tu cia apie sure start maternity grant tai sia vienkartine pasalpa ne visi gauna. Turi gauti income support ar jobseeker allowance arba child tax credit didesnius. Jei situ negauni tai ir grant negausi.
Atsakyti