Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų pašalpos UK

Na va ką tik teikėsi viena sodros darbuotoja paskambinti bigsmile.gif ir pasakė,kad jokių problemų, galima dirbti uk, Lietuvoje gauti motinystės pašalpą(jeigu nenutraukiu darbinių santykių čia Lietuvoje) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(animam @ 2008 04 03, 13:58)
Na va ką tik teikėsi viena sodros darbuotoja paskambinti  bigsmile.gif  ir pasakė,kad jokių problemų, galima dirbti uk, Lietuvoje gauti motinystės pašalpą(jeigu nenutraukiu darbinių santykių čia Lietuvoje) smile.gif

gerai,kas gerai baigias drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ar jums pradejo jau siusti formas del siu metu mokejimo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucka13 @ 2008 04 06, 17:00)
Ar jums pradejo jau siusti formas del siu metu mokejimo? g.gif

cia tikriausiai eina kalba apie Tax credits g.gif mna dar ne schmoll.gif bet praeitais metais atsiunte balandzio gale doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucka13 @ 2008 04 06, 16:00)
Ar jums pradejo jau siusti formas del siu metu mokejimo? g.gif

man jau buvo atciunte ax.gif
Atsakyti
Nu kas man sinadien atsitiko negliu patiketi. Gavau laiska is child benefit (nes vis dar tikrina). Ir zinot ka raso? doh.gif Kad mums nepriklauso child benefit ir kad neturiu teises buti UK. doh.gif Skambinu nes nesuprantu kas ir apie ka cia. 5metai jau gyenu UK kip tai nepriklauso? doh.gif Tai pasirodo uz tai kad nepasikeiciau home office registracijos kai pakeiciau darba doh.gif o jau dirbu daugiau kaip 2 metai tam paciam darbe.
Isivaizduojat child tax credit gaunu, netgi gavau sure start maternity grant o child benefit ne schmoll.gif geras ane?
Gal kam nors ir taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2008 04 17, 16:19)
Nu kas man sinadien atsitiko negliu patiketi. Gavau laiska is child benefit (nes vis dar tikrina). Ir zinot ka raso?  doh.gif  Kad mums nepriklauso child benefit ir kad neturiu teises buti UK.  doh.gif  Skambinu nes nesuprantu kas ir apie ka cia. 5metai jau gyenu UK kip tai nepriklauso? doh.gif  Tai pasirodo uz tai kad nepasikeiciau home office registracijos kai pakeiciau darba  doh.gif  o jau dirbu daugiau kaip 2 metai tam paciam darbe.
Isivaizduojat child tax credit gaunu, netgi gavau sure start maternity grant o child benefit ne schmoll.gif  geras ane?
Gal kam nors ir taip buvo?

o tai tu pakeitei darba per pirmus 12 menesiu nuo uzsiregistravimo home office?? nes jei tik veliau, tai nereikia niekam nieko pranesineti. manau, kad cia klaida kokia isivele, nes tada tave deportuoti reiktu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nu nesamone tikrai doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As kaip uzsiregistravau home office tai tam darbe pradirbau 6men kitam darbe nepakeiciau registracijos o dirbau daugiau kaip 2 metai g.gif
Ir as sakau kad viskas idomiai gavosi. nesusigaudau net doh.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2008 04 17, 15:19)
Nu kas man sinadien atsitiko negliu patiketi. Gavau laiska is child benefit (nes vis dar tikrina). Ir zinot ka raso?  doh.gif  Kad mums nepriklauso child benefit ir kad neturiu teises buti UK.  doh.gif  Skambinu nes nesuprantu kas ir apie ka cia. 5metai jau gyenu UK kip tai nepriklauso? doh.gif  Tai pasirodo uz tai kad nepasikeiciau home office registracijos kai pakeiciau darba  doh.gif  o jau dirbu daugiau kaip 2 metai tam paciam darbe.
Isivaizduojat child tax credit gaunu, netgi gavau sure start maternity grant o child benefit ne schmoll.gif  geras ane?
Gal kam nors ir taip buvo?

nu cia tai geras pirma kart girdziu toki atveji unsure.gif o dar ir deportuot lotuliukas.gif kazkokia nesamone
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2008 04 17, 17:18)
As kaip uzsiregistravau home office tai tam darbe pradirbau 6men kitam darbe nepakeiciau registracijos o dirbau daugiau kaip 2 metai  g.gif
Ir as sakau kad viskas idomiai gavosi. nesusigaudau net  doh.gif


Nezinau ar gerai supratau tave... Jei tu per pirmus metus nuo uzsiregistravimo pakeiti darba, reikia vel siusti, pranesti, o paskui, po metu, darai ka nori. Tai jei tu po 6men pakeitei darba ir nepasakei jiems, tai supyko doh.gif negerai... Bet ir tavo darbdaviui gali buti kazkas (pas mus tai jie nuo pat pirmos dienos, kai tik tas formas padare, liepe darytis, siusti mat jiem tipo baudas detu...)
Child benefit marods visi vaikai gauna nepriklausomai nuo tevu, o del tavo legalumo tai ne ju reikalas visu pirma, niekas tikrai nedeportuos.
Man tai puse metu kazkur visus tuos popierius siuntinejo, bet galu gale dave
Tiesa, kaip teti - ar raset?
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2008 04 18, 10:32)
Nezinau ar gerai supratau tave... Jei tu per pirmus metus nuo uzsiregistravimo pakeiti darba, reikia vel siusti, pranesti, o paskui, po metu, darai ka nori. Tai jei tu po 6men pakeitei darba ir nepasakei jiems, tai supyko  doh.gif negerai... Bet ir tavo darbdaviui gali buti kazkas (pas mus tai jie nuo pat pirmos dienos, kai tik tas formas padare, liepe darytis, siusti mat jiem tipo baudas detu...)
Child benefit marods visi vaikai gauna nepriklausomai nuo tevu, o del tavo legalumo tai ne ju reikalas visu pirma, niekas tikrai nedeportuos.
Man tai puse metu kazkur visus tuos popierius siuntinejo, bet galu gale dave
Tiesa, kaip teti - ar raset?

taip jei pakeiti darba turi pranest home ofisui,man taip pat buvo ilgai laukiau as chiald benefitu atrodo 7men.
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2008 04 18, 12:32)
Nezinau ar gerai supratau tave... Jei tu per pirmus metus nuo uzsiregistravimo pakeiti darba, reikia vel siusti, pranesti, o paskui, po metu, darai ka nori. Tai jei tu po 6men pakeitei darba ir nepasakei jiems, tai supyko  doh.gif negerai... Bet ir tavo darbdaviui gali buti kazkas (pas mus tai jie nuo pat pirmos dienos, kai tik tas formas padare, liepe darytis, siusti mat jiem tipo baudas detu...)
Child benefit marods visi vaikai gauna nepriklausomai nuo tevu, o del tavo legalumo tai ne ju reikalas visu pirma, niekas tikrai nedeportuos.
Man tai puse metu kazkur visus tuos popierius siuntinejo, bet galu gale dave
Tiesa, kaip teti - ar raset?

Tecio as niekur nerasau, nes visur dominuoju kai single mum, o kad ir irasyciau jis yra legalas. O del tos registracijos nuejau i darba parase laiska, dave anketa ir issiusiu, nors daugiau tikriausiai ir nebereikes poto siusti nes jau 2 metai tame darbe.
Atsakyti