Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų pašalpos UK

Visas pasalpalas gali tvarkytis tik leliukui gimus, bet as patarciau formas susirinkti pries gimdyma, nes paskui nebus nei laiko, nei noro, bent man taip atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

gal kam nesunku butu mane apsviest. UK esam 9men.Turiu 3vaikucius , vyras dirba. Gaunam benefitus uz vaikus, tax dar ne.Tvarko 6men. jau, procesuoja....Vasara su vaikais gryztu atgal i Lt visam laikui, vyras pasilieka dar metams.
Sakykite, ar kai as busiu su vaikais LT, ar tures vyras ,kokia teise i finansine parama is UK .Jis dirba oficialiai, moka mokescius.
Atsakyti
Oficialiai netures gauti benefitu, nes jie mokami prikalusomai nuo gyvenamos vaiko vietos, o ne ne tevu gyvenamos vietos
Atsakyti
QUOTE(rok @ 2008 03 28, 13:33)
Sveikos merginos,

gal kam nesunku butu mane apsviest. UK esam 9men.Turiu 3vaikucius , vyras dirba. Gaunam benefitus uz vaikus,  tax dar ne.Tvarko 6men. jau, procesuoja....Vasara su vaikais gryztu atgal i Lt visam laikui, vyras pasilieka dar metams.
Sakykite, ar kai as busiu su vaikais LT, ar tures vyras ,kokia teise i finansine parama is  UK .Jis dirba oficialiai, moka mokescius.

ne,nes ne tevam mokami pinigiukai,o vaikams,kurie cia gyvena,sioje salyje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rok @ 2008 03 28, 15:33)
Sveikos merginos,

gal kam nesunku butu mane apsviest. UK esam 9men.Turiu 3vaikucius , vyras dirba. Gaunam benefitus uz vaikus,  tax dar ne.Tvarko 6men. jau, procesuoja....Vasara su vaikais gryztu atgal i Lt visam laikui, vyras pasilieka dar metams.
Sakykite, ar kai as busiu su vaikais LT, ar tures vyras ,kokia teise i finansine parama is  UK .Jis dirba oficialiai, moka mokescius.


sveika.manau,kad gali.mano drauge gauna pinigelius nors vaikai lt.psuk i reikiamas tarnybas ir viska tau pasakys.ji nurode,su kuo ir kur gyvena vaikai,nieko svarbu nereikia slepti,manau gali pabandyti.
Atsakyti
nu jo zinoma gali bandyti,jei nebijai rizikuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rok @ 2008 03 28, 15:33)
Sveikos merginos,

gal kam nesunku butu mane apsviest. UK esam 9men.Turiu 3vaikucius , vyras dirba. Gaunam benefitus uz vaikus,  tax dar ne.Tvarko 6men. jau, procesuoja....Vasara su vaikais gryztu atgal i Lt visam laikui, vyras pasilieka dar metams.
Sakykite, ar kai as busiu su vaikais LT, ar tures vyras ,kokia teise i finansine parama is  UK .Jis dirba oficialiai, moka mokescius.

oficeliai galima susitvarkyti, bet reikia labai daug popieriu, vaikai turi mokintis, reikia siusti jiems irodymus visokius, kad tikrai tevas siuncia vaikui tuos pinigelius ir pan...na zodziu popierizmo labai daug ir viskas labai sudetinga..

siaip jei vyras dar lieka cia, tai gal ir palikit taip kaip yra, jei jie nepareikalaus is mokyklos kokios pazymos, kad vaikas mokosi g.gif , o kai jau ir jis grizines, tada pranesit, kad nutrauktu mokejima ir viskas g.gif , na sunku ka ir patarti, sitas ir variantas truputi rizikingas g.gif

Atsakyti
QUOTE(sakgintare @ 2008 03 26, 14:35)
.
Is darbdavio nieko negausi, nes tavo kontraktas ne permanent.Gali drasiai prasyti visu pasalpu.Mano brolio zmona dirbo 39 valandas kiekviena savaite du metus, bet jos kontraktas buvo casual  ir nieko negavo doh.gif
Is valstybes ta 117 turetai gauti mirksiukas.gif



tik 117? cia i savaite kaip suprantu g.gif smile.gif hmmm, galetu tas kontraktas permanent but, nereiktu paskui sukt galvos rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos,nezinau ar as cia i tema,bet noreciau paklaust ar yra tokiu mamu,kurios gryzo jau i lt visam ,bet gauna pasalpele uz vaika is uk?child benefita?kiek klausiu gryzusiu ,tai sako,kad ten uk automatiskai nutraukia?gal kas zinot,kaip ten kas?
Atsakyti
turiu tokį klausimą, gal kuri susidūrėt,nes sodra,bent jau telefonu man nesugebėjo paaiškinti doh.gif blush2.gif Kadangi planuojam išvykt į uk, domiuosi kaip susitvarkyt reikalus dėl pašalpų čia LT. Kad reikia atsisakyti vaiko pašalpos(Lietuvoje) prieš išvažiuojant žinau, o kaip su motinystės/tėvystės pašalpa(kurią moka sodra) g.gif
uk dirbsim legaliai. Na pvz. pagal dabartinius įstatymus ir Lietuvoje gali dirbti būdamas motinystės/tėvystės atostogose, tiesiog kiek žinau tada sodra išmoka tik skirtumą(jei jis yra) tarp pašalpos ir atlyginimo. O tai kaip tada sodra skaičiuos ar ir išvis ką nors skaičiuos jei dirbsiu uk, bet LT esu motinystės atostogose g.gif Ar galimas toks variantas,kad gauni motinystės pašalpą LT ir dirbi uk?Ar reikia atsisakyti ar pateikti kokius popieriukus sodrai prieš išvažiuojant g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo animam: 02 balandžio 2008 - 14:48
QUOTE(animam @ 2008 04 02, 15:47)
turiu tokį klausimą, gal kuri susidūrėt,nes sodra,bent jau telefonu man nesugebėjo paaiškinti doh.gif  blush2.gif  Kadangi planuojam išvykt į uk, domiuosi kaip susitvarkyt reikalus dėl pašalpų čia LT. Kad reikia atsisakyti vaiko pašalpos(Lietuvoje) prieš išvažiuojant žinau, o kaip su motinystės/tėvystės pašalpa(kurią moka sodra)  g.gif
uk dirbsim legaliai. Na  pvz. pagal dabartinius įstatymus ir Lietuvoje gali dirbti būdamas motinystės/tėvystės atostogose, tiesiog kiek žinau tada sodra išmoka tik skirtumą(jei jis yra) tarp pašalpos ir atlyginimo. O tai kaip tada sodra skaičiuos ar ir išvis ką nors skaičiuos jei dirbsiu uk, bet LT esu motinystės atostogose g.gif  Ar galimas toks variantas,kad gauni motinystės pašalpą LT ir dirbi uk?Ar  reikia atsisakyti ar pateikti kokius popieriukus sodrai prieš išvažiuojant g.gif

Manau lietuviai niekaip nesuzinos ar tu UK dirbi.Bet jeigu tu zadi UK prasyt pasalpu tai tada tikrai nerizikuok.Mano manymu tau dabar geriau neatsisakyti LT jokiu pasalpu,o atvaziuot i anglija pradirbti metus susitvarkyt visus dokumentus NI,home ofisa ir po metu prasyt cia pasalpos,o LT atsisakyti.Del ko taip siulau,ogi todel,kad dabar UK labai sunku su pasalpom tai jei tu LT gauni iki 2 metu 85% algos ir dar tuos 90lt tai tu juos ir pasilaikyk.tikiuosi tu supratai ka as cia prirasiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Astulyte28 @ 2008 04 03, 11:04)
Mano manymu tau dabar geriau neatsisakyti LT jokiu pasalpu,o atvaziuot i anglija pradirbti metus susitvarkyt visus dokumentus NI,home ofisa ir po metu prasyt cia pasalpos,o LT atsisakyti.Del ko taip siulau,ogi todel,kad dabar UK labai sunku su pasalpom tai jei tu LT gauni iki 2 metu 85% algos ir dar tuos 90lt tai tu juos ir pasilaikyk.tikiuosi tu supratai ka as cia prirasiau ax.gif


na dėl pašalpų, o būtent dėl tos child benefit tai taip...aš juk ir nepulsiu ką tik atvažiavusi jos tvarkytis ax.gif Be to kažkur skaičiau,kad oficialiai tik pragyvenęs metus ir gali tvarkytis reikalus dėl pašalpų, bet ne tame esmė. Mane būtent sodros išmoka neramina, ta prasme noriu sužinoti ar ji bus atomatiškai nutraukta kai pradėsiu uk dirbt (bet kita vertus kaip ir tu sakai, kas ten domėsis ar aš dirbu uk, o gal... g.gif) ar ji bus mokama, arba bandys skaičiuot kokį nors skirtumą tarp pašalpos ir atlyginimo(kaip daro LT, jei esi atostogose, bet tuo pačiu dirbi antraeilėse pareigose). Tiesiog noriu viską išsiaiškint, kad paskui neapkaltintų netyčiom kuo nors doh.gif O paskambinus į sodrą, operatorės vieną kitai mane mėto, nes nei viena nežino kaip tokioj situacijoj būna. Teks kokią dienelė nuvažiuot, gal galės daugiau ką pasakyt ax.gif
Atsakyti