Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų pašalpos UK

QUOTE(siguliukas17 @ 2008 03 25, 19:57)
Kaip faina trys is karto  wub.gif . Sveikinu  4u.gif

tikrai as tik dabar pastebejau ant liniuotes bigsmile.gif Sveikinu!
Atsakyti
QUOTE(deivydukomama @ 2008 03 25, 16:11)
zinok as ir negavau maternety grant nes jau buvo per velu,nes iki vaikui sueis 3men. tegali susitvarkyt jei negauni pasalpu tai ir nepriklauso maternety grant g.gif


Kokia nesamone g.gif reikes skambinti ir tikrinti nes as zinau kad man priklauso maternity grand nenoriu del ju tokio leto darbo prarasti 500svaru schmoll.gif
Atsakyti
o kaip mergaites yra su home office registracija? ar tvarkantis pasalpas reikalauja vis dar? g.gif
Atsakyti
ir dar idomu, kaip yra dirbant per agentura? pvz mano atlyginimas nemazas, bet jei dirbu per agentura tai is darbdavio nieko negausiu? g.gif
Atsakyti
sveikos,kazin kaip bus del vaiko pinigeliu,jei pas mane atlyginimas nedidelis ir nei taxsu,nei NI nemoku?ar cia reikia paciai pradet pamoketi?ir dar vienas klausimelis 4u.gif gal pasirodys ir kvailas,bet nezinau kada pranesti darbdaviui,kad as laukiuosi,kada pasisakete jus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2008 03 26, 00:15)
ir dar idomu, kaip yra dirbant per agentura? pvz mano atlyginimas nemazas, bet jei dirbu per agentura tai is darbdavio nieko negausiu?  g.gif

reikalauja dokumentu visu....o per agentura dirbdama tu ir gauni pinigus is darbdavio, tik netiesiogiai, pirma jis sumoka agenturai, o jau si tau....
Papildyta:
QUOTE(sandralija @ 2008 03 26, 00:37)
sveikos,kazin kaip bus del vaiko pinigeliu,jei pas mane atlyginimas nedidelis ir nei taxsu,nei NI nemoku?ar cia reikia paciai pradet pamoketi?ir dar vienas klausimelis 4u.gif gal pasirodys ir kvailas,bet nezinau kada pranesti darbdaviui,kad as laukiuosi,kada pasisakete jus? blush2.gif

o tai tu legaliai dirbi g.gif , siaip jei legaliai dirbi, tai kiek atskaiciuoja tiek, nors jie praso, kad pranestum, jei manai, kad tau atskaiciuojama per mazai mokesciu ir pan...

o darbdaviui tai man cia neteko pranesineti apie nestuma, tai nieko negaliu pasakyti, bet mano drauges pranese anksti, praktiskai kai pradejo lauktis...
Atsakyti
QUOTE(fistik @ 2008 03 25, 10:16)
norejau paklausti, kokios salygos yra gauti mathernity allowance, bunant self employed? kiek savaiciu reikia moketi tuos taxus?
o kaip buna, kai del mazu pajamu atleidziama nuo tax mokejimo (duoda exemption certifikata), ar tada vistiek galima gauti MA ar reikia kazkiek savaiciu pamoket tuos tax?
buciau dekinga uz bet kokia info, nes jau laikas spaudzia tongue.gif



QUOTE(viktutes @ 2008 03 25, 23:06)
o tai tu  legaliai dirbi g.gif , siaip jei legaliai dirbi, tai kiek atskaiciuoja tiek, nors jie praso, kad pranestum, jei manai, kad tau atskaiciuojama per mazai mokesciu ir pan...


cia kazin ir pirmam atvejui panasiai taikoma butu g.gif
nu legaliai self empoyed, bet kadangi valstybe remia, smulkuji nelabai pelninga versla, neima taxu jokiu. bet tai kazin ar mokes tokiu atveju maternity allowance?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(viktutes @ 2008 03 26, 03:06)
reikalauja dokumentu visu....o per agentura dirbdama tu ir gauni pinigus is darbdavio, tik netiesiogiai, pirma jis sumoka agenturai, o jau si tau....


o kokiu dokumentu reikalauja? nes siaip manau viska turesiu g.gif bet reikalas tas kad pozicija mano nors ir neblogai mokama bet temporary...bet jei isdirbsiu ilgesni laika, tai kiek suprantu vis tiek kazkas priklausys, ar taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2008 03 25, 20:29)
o kaip mergaites yra su home office registracija? ar tvarkantis pasalpas reikalauja vis dar?  g.gif

taip reikalauja home office mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
o kokiu dokumentu reikalauja? nes siaip manau viska turesiu g.gif bet reikalas tas kad pozicija mano nors ir neblogai mokama bet temporary...bet jei isdirbsiu ilgesni laika, tai kiek suprantu vis tiek kazkas priklausys, ar taip? g.gif
.
Is darbdavio nieko negausi, nes tavo kontraktas ne permanent.Gali drasiai prasyti visu pasalpu.Mano brolio zmona dirbo 39 valandas kiekviena savaite du metus, bet jos kontraktas buvo casual ir nieko negavo doh.gif
Is valstybes ta 117 turetai gauti mirksiukas.gif
QUOTE
Sveikos esamos ir busimos mamytes,

As sitoje temeleje pirma karta, tikiuosi priimsit ir padesit    smile.gif
Gal galit kas parekomenduoti man koki advokata ar kokia firmele, kuri sutvarkytu ir isaiskintu kas man per pasalpos priklauso. Nes pas mane mieste tokiu tikrai nera, o Londone nieko nezinau.  Kadangi laukiuosi trynuku gal kazkas kitaip.
Aciu lauksiu pagalbeles  4u.gif

Kaip smagu trys is karto.As tau nepatarciau kreiptis del pasalpu i kazkokia agentura.Ismus ta pati kaip ir pati, tik pinigus be reikalo sukisi.Jeigu turesi kokiu klausimeliu parasyk, pabandysim padeti mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu mergaites uz patarimus ir sveikinimus 4u.gif

Esu nescia 24 savaites kokias pasalpeles reiketu pradeti tvarkytis ar visos tik po gimdymo kada turi gimimo liudijima. Nes kiek skaitineju visur siusti reikia orginalu liudijima. Pati jau dekretinese nuo 20 savaites. Pradirbau 3 metus full time o mano vyras self -employ.
Man cia tas pasalpu tvarkymas tai tankus miskas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2008 03 26, 10:12)
o kokiu dokumentu reikalauja? nes siaip manau viska turesiu  g.gif  bet reikalas tas kad pozicija mano nors ir neblogai mokama bet temporary...bet jei isdirbsiu ilgesni laika, tai kiek suprantu vis tiek kazkas priklausys, ar taip?  g.gif

reikalaus home office ir NI, siaip labai nemazai parasyta apie pasalpu gavima, kam priklauso, o kam ne anglija.lt mirksiukas.gif
Atsakyti