Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų pašalpos UK

QUOTE(Astulyte28 @ 2008 03 18, 12:24)
Man uzpraeitais metais nieko neatsiunte,o as nezinojau,kad iki liepos reik naujus duomenis duot.Tai jie man nutrauke pasalpa ir dar bauda dave tipo neinformavau.Praeitais metais irgi iki birzelio nieko is ju nesulaukiau tai paskambinau,kad man atsiustu forma.Jei iki birzelio neatsius butinai paskambink jiems ir primink apie save.



blink.gif o paskui jie tau pervede pinigelius uz ta laika kol buvo nutraukta pasalpa???
Atsakyti
QUOTE(ausriuxa @ 2008 03 18, 18:34)
o iki kada paskutinis terminas tiksliai?  smile.gif


Iki liepos 29 dienos berods.
QUOTE(gretux @ 2008 03 18, 19:21)
blink.gif o paskui jie tau pervede pinigelius uz ta laika kol buvo nutraukta pasalpa???

Ne as netekau pasalpos uz visus metus,kiek laisku ir skambuciu buvo ne tas zodis,jie tvirtino,kad as norejau nuslept info ir tiek tai uz tuos metus negavau 4500 ir dar bauda 518,tik jos nereikejo moket is kitu metu isskaiciavo.Ir kas svarbiausia ten net ir norint nebutu ka slept,nes buciau deklaravus mazesnes pajamas.Nezinau,kas ten per asilai dirba doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Astulyte28 @ 2008 03 18, 21:49)
Iki liepos 29 dienos berods.

Ne as netekau pasalpos uz visus metus,kiek laisku ir skambuciu buvo ne tas zodis,jie tvirtino,kad as norejau nuslept info ir tiek tai uz tuos metus negavau 4500 ir dar bauda 518,tik jos nereikejo moket is kitu metu isskaiciavo.Ir kas svarbiausia ten net ir norint nebutu ka slept,nes buciau deklaravus mazesnes pajamas.Nezinau,kas ten per asilai dirba doh.gif

nu sakes g.gif o as vis dar laukiu savo working taxsu niekaip nesulaukiu jau nervina g.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif ,gal kuri padesite man,as dabar laukiuosi ir noriu suzinoti ar galiu eiti atostogu budama nestuke.gif 20sav.ar nebus paskui problemu del pinigeliu,kuriuos tureciau gauti uz dekreta?ir taipogi ar bunant biuletenyje,skaiciuojasi kaip dirbtas laikas?
Atsakyti
QUOTE(sandralija @ 2008 03 19, 15:34)
sveikutes smile.gif ,gal kuri padesite man,as dabar laukiuosi ir noriu suzinoti ar galiu eiti atostogu budama nestuke.gif 20sav.ar nebus paskui problemu del pinigeliu,kuriuos tureciau gauti uz dekreta?ir taipogi ar bunant biuletenyje,skaiciuojasi kaip dirbtas laikas?

sveika as nezinau del atostogu budama 20sv,jei blogai jautiesi aisku kad galima eiti,as tai isejau 6men. i dekretines,pasiimdavau ir atostogu kartais,taip skaiciuojasi bet 3-5 dienas tau neapmoka,gali sirgti o toliau tau apmokes biulioteni gal biski maziau negu kaip dirbtas laikas
Atsakyti
mamytes gal kuri zino apie vienkartine pasalpa atvykusiems i Anglija , reiketu daugiau info
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Gal zinot kas cia su tom pasalpom darosi, gana ilgokai uztruko ir siuncia kuo daugiau nesmoniu pildyti. Kai uzpildziau child benefit po kiek laiko atsiunte nauja forma kuri vadinasi for people from abroad, uzpildziau ta tai vel atsiunte laiska ir praso home office working registration. Uzkniso juodai. Del child tax credit ir laukiu paskambini tai vis ta pati sako aplication in proces doh.gif . Kiek jums viskas uztruko?
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2008 03 19, 17:00)
Sveikutes  4u.gif
Gal zinot kas cia su tom pasalpom darosi, gana ilgokai uztruko ir siuncia kuo daugiau nesmoniu pildyti. Kai uzpildziau child benefit po kiek laiko atsiunte nauja forma kuri vadinasi for people from abroad, uzpildziau ta tai vel atsiunte laiska ir praso home office working registration. Uzkniso juodai. Del child tax credit ir laukiu paskambini tai vis ta pati sako aplication in proces  doh.gif . Kiek jums viskas uztruko?

viskas tik griezteja ir griezteja,greitai norint gauti kokia pasalpa bus nebeimanoma,tiek visko pradejo reikalauti,kad nors tu nusisauk doh.gif
Atsakyti



QUOTE(Auksesmama @ 2008 03 19, 19:55)
viskas tik griezteja ir griezteja,greitai norint gauti kokia pasalpa bus nebeimanoma,tiek visko pradejo reikalauti,kad nors tu nusisauk doh.gif

drinks_cheers.gif bet ir siaip gana ilgas procesas susitvarkyti pasalpas.Uztrunka nemaziau ,kaip 3men.mums apie 6men uztruko del ivairiu aplinkybiu(ju kaltes)
Atsakyti
Man kol sutvarkė, tai virs puse metu irgi praėjo
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2008 03 19, 18:02)
drinks_cheers.gif bet ir siaip gana ilgas procesas susitvarkyti pasalpas.Uztrunka nemaziau ,kaip 3men.mums apie 6men uztruko del ivairiu aplinkybiu(ju kaltes)

na kai mano dukrele gime,nesigiriant,bet viska susitvarkiau per pusantro men ,tikrai ne ilgiau schmoll.gif zinoma cia ne nuo musu ir priklauso viskas,tiesiog sekmes dalykas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 03 19, 18:55)
viskas tik griezteja ir griezteja,greitai norint gauti kokia pasalpa bus nebeimanoma,tiek visko pradejo reikalauti,kad nors tu nusisauk doh.gif


Cia viskas delto man atrodo kad lenkai doh.gif prigimde daug vaiku skaiciau kad praeitas metais anglijoje gime 5000 lenkiuku. Tai ka noreti sitiek pasalpu reikejo ismoketi doh.gif delto taip ir tikrinti pradejo.
Atsakyti