Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų pašalpos UK

QUOTE(ausriuxa @ 2008 03 06, 14:16)
firmos pavadinimas  LIETCENTRE yra Mile end`e
o aiskintis jau perdegiau is pat pradziu viskas vire norejosi juos iskusti  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif dabar jau ramiau


Siulyciau cia parasyti apie ta "firma" http://labas.co.uk/index.php?catid=88 Tegu visi zino ir saugojasi, nes tikriausia tu ne viena nukentejusi.

Atsakyti
Sveikos merginos noreciau truputuka informacijos nuo kada reikia pradeti rinkti popierius pasalpoms kokiu ju reikia,kas man priklauso esu istekejusi uz anglijos pilieciu bet musu pajamos labai mazos abu dirbame tik part time?aciu visoms uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(Rikute @ 2008 03 13, 13:41)
Sveikos merginos noreciau truputuka informacijos nuo kada reikia pradeti rinkti popierius pasalpoms kokiu ju reikia,kas man priklauso esu istekejusi uz anglijos pilieciu bet musu pajamos labai mazos abu dirbame tik part time?aciu visoms uz atsakymus

sveikuti tu pasiskambink siuo numeriu ir pasiklausinek ar tau priklauso pasalpa jei tu gerai moki kalba tai tau be problemu 01912251911
Atsakyti
Sveikos, norejau jusu pakalaust, ar as gauciau kokia pasalpa vaikui (6men.) UK ? As gyvenau (su tarpais) Londone, bet likus porai men iki gimdymo gryzau i LT, nes mano nestumas buvo komplikuotas (gimdymas taip pat). Pries tai UK nesu niekur dirbus. Dabar vel zadu gryzti i UK pas vyra. Tai vat, ar ymanoma man ten ko tiketis? P.S. kai buvau nescia, vyras skambino del vaiko pasalpu (UK), tai sake, kad musu vaikui jos nepriklauso, nes tetis daug uzdirba, ir sake, kad tu vienkartiniu 500£ neduos del to.
Aciu is anksto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rikute @ 2008 03 13, 16:41)
Sveikos merginos noreciau truputuka informacijos nuo kada reikia pradeti rinkti popierius pasalpoms kokiu ju reikia,kas man priklauso esu istekejusi uz anglijos pilieciu bet musu pajamos labai mazos abu dirbame tik part time?aciu visoms uz atsakymus

Nuo 26 savaites gali kreiptis del maternity alowance,o kitos pasalpos tik po gimdymo kai jau turesi gimimo liudijima tada kreipkis del child benefit,kai gausi juos child working tax credit ir jei gausi sia pasalpa iki sueis vaikui 3 men tada dar kreipsies del vienkartines grant. Dar galesit kreiptis del hausing benefitu,jei nuomuojates busta.

QUOTE(LaPerla22 @ 2008 03 14, 18:13)
Sveikos, norejau jusu pakalaust, ar as gauciau kokia pasalpa vaikui (6men.) UK ? As gyvenau (su tarpais) Londone, bet likus porai men iki gimdymo gryzau i LT, nes mano nestumas buvo komplikuotas (gimdymas taip pat). Pries tai UK nesu niekur dirbus. Dabar vel zadu gryzti i UK pas vyra. Tai vat, ar ymanoma man ten ko tiketis? P.S. kai buvau nescia, vyras skambino del vaiko pasalpu (UK), tai sake, kad musu vaikui jos nepriklauso, nes tetis daug uzdirba, ir sake, kad tu vienkartiniu 500£ neduos del to.
Aciu is anksto  biggrin.gif

Galesi gaut child benefit i savaite 18 svaru cia ji visiems priklauso(bet turi atsisakyt LT gaunamu pasalpu),o kitos priklauso nuo pajamu,vienkartine pasalpa per velu bandyt gaut ji mokama iki vaikui sueis 3 menesiai.Del child working tax credit gali suvest savo pajamas ir paziuret ar priklauso
http://www.taxcredit...QHousehold.aspx

O cia ar hausing benefitai priklauso
http://secure.hartle...lc/wbc-2006.htm
Atsakyti
gal kas galit pasakyt kaip del tu perskaiciavimu sias metais g.gif reik laukt is ju kokiu formu jas uzpildyti ir viskas ar kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuxa @ 2008 03 18, 09:30)
gal kas galit pasakyt kaip del tu perskaiciavimu sias metais  g.gif  reik laukt is ju kokiu formu jas uzpildyti ir viskas ar kaip  g.gif

taip atcius tau forma uzpildysi,jei kas pasikeite turesi parasyti mirksiukas.gif ,man jau buvo atciunte as uzpildziau,ten klausia kiek kiek praeitais metais uzdirbai ir ar pasikeite kas nors jusu seimoj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuxa @ 2008 03 18, 10:30)
gal kas galit pasakyt kaip del tu perskaiciavimu sias metais  g.gif  reik laukt is ju kokiu formu jas uzpildyti ir viskas ar kaip  g.gif

taip viska tau tri atsiusti,niekur nereikia skambinti g.gif ten pasiskaitysi ir uzpildysi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuxa @ 2008 03 18, 12:30)
gal kas galit pasakyt kaip del tu perskaiciavimu sias metais  g.gif  reik laukt is ju kokiu formu jas uzpildyti ir viskas ar kaip  g.gif

Man uzpraeitais metais nieko neatsiunte,o as nezinojau,kad iki liepos reik naujus duomenis duot.Tai jie man nutrauke pasalpa ir dar bauda dave tipo neinformavau.Praeitais metais irgi iki birzelio nieko is ju nesulaukiau tai paskambinau,kad man atsiustu forma.Jei iki birzelio neatsius butinai paskambink jiems ir primink apie save.
Atsakyti
QUOTE(Astulyte28 @ 2008 03 18, 12:24)
Man uzpraeitais metais nieko neatsiunte,o as nezinojau,kad iki liepos reik naujus duomenis duot.Tai jie man nutrauke pasalpa ir dar bauda dave tipo neinformavau.Praeitais metais irgi iki birzelio nieko is ju nesulaukiau tai paskambinau,kad man atsiustu forma.Jei iki birzelio neatsius butinai paskambink jiems ir primink apie save.

nu sakjau ko tik nebuna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Astulyte28 @ 2008 03 18, 11:24)
Man uzpraeitais metais nieko neatsiunte,o as nezinojau,kad iki liepos reik naujus duomenis duot.Tai jie man nutrauke pasalpa ir dar bauda dave tipo neinformavau.Praeitais metais irgi iki birzelio nieko is ju nesulaukiau tai paskambinau,kad man atsiustu forma.Jei iki birzelio neatsius butinai paskambink jiems ir primink apie save.

nu geras taip ir ziuri is ko pinigus paimt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Astulyte28 @ 2008 03 18, 13:24)
Man uzpraeitais metais nieko neatsiunte,o as nezinojau,kad iki liepos reik naujus duomenis duot.Tai jie man nutrauke pasalpa ir dar bauda dave tipo neinformavau.Praeitais metais irgi iki birzelio nieko is ju nesulaukiau tai paskambinau,kad man atsiustu forma.Jei iki birzelio neatsius butinai paskambink jiems ir primink apie save.

o iki kada paskutinis terminas tiksliai? smile.gif
Atsakyti