Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų pašalpos UK

QUOTE(Kuzia @ 2008 03 05, 18:19)
IĆ° godumo  g.gif . NepasisekĆ« nugrĆ¦Ć¾t, tai atkerĆ°ijo doh.gif

SiĆ»lyĆØiau karts nuo karto tĆ  firmĆ  pavieĆ°int didelĆ«m raudonom raidĆ«m bigsmile.gif . Nes gi yra kas skaito tik 2 paskutinius psl rolleyes.gif  biggrin.gif

nu jo as taip pat sutinku kad paviesintu ta firma
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 03 05, 09:16)
nu sakes,o taip galima paskambint bet kam ir atsakyti?kazkaip keistai skamba doh.gif

Jei jie turi visus tavo duomenis (kuriuos jie turi, nes tvarko tavo pašalpų popierius už tave) - gali wink.gif

QUOTE(ausriuxa @ 2008 03 05, 11:32)
cia ilga istorija kuri yra aprasyta sioj temoj  biggrin.gif  firma kuri man tvarke visas pasalpas po visko uzsimane 10% nuo metines sumos,o tai 4turis kartus daugiau negu kitur  doh.gif  as atsisakiau moketi,o jie uz tai paskambino ir mano vardu atsisake kerstas kaip sakoma  cool.gif

Jei tai buvo ne prieš kelis metus, siūlyčiau pabandyt paduot ieškinį Small Claims Court (berods jie tokiais užsiima..). Tiesa, jei nemokate kalbos, bus sunkoka su popieriais ir atstovų susiradimu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 05 kovo 2008 - 23:36
AUSRIUXA - o, popierius tvarkantis, pasirasete kokia sutarti, kiek visas darbas kainuos??

Kas zino, kur galima rasti informacija, kiek laiko Child benefit ir child tax credit ofisai turi teise laikyti dokumentus?? Berods, 10 dienu, bet gal kas zino tiksliau?
Atsakyti

firmos pavadinimas  LIETCENTRE yra Mile end`e
o aiskintis jau perdegiau is pat pradziu viskas vire norejosi juos iskusti gun_bandana.gif gun_bandana.gif dabar jau ramiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausriuxa: 06 kovo 2008 - 15:34
QUOTE(Kuzia @ 2008 03 05, 20:19)
Iš godumo  g.gif . Nepasisekė nugręžt, tai atkeršijo doh.gif

Siūlyčiau karts nuo karto tą firmą paviešint didelėm raudonom raidėm bigsmile.gif . Nes gi yra kas skaito tik 2 paskutinius psl rolleyes.gif  biggrin.gif



QUOTE(deivydukomama @ 2008 03 05, 21:29)
nu jo as taip pat sutinku kad paviesintu ta firma



QUOTE(Brooke @ 2008 03 05, 23:33)
Jei jie turi visus tavo duomenis (kuriuos jie turi, nes tvarko tavo pašalpų popierius už tave) - gali wink.gif
Jei tai buvo ne prieš kelis metus, siūlyčiau pabandyt paduot ieškinį Small Claims Court (berods jie tokiais užsiima..). Tiesa, jei nemokate kalbos, bus sunkoka su popieriais ir atstovų susiradimu unsure.gif



QUOTE(Limcamca @ 2008 03 06, 13:03)
AUSRIUXA - o, popierius tvarkantis, pasirasete kokia sutarti, kiek visas darbas kainuos??

Kas zino,  kur galima rasti informacija, kiek laiko  Child benefit ir child tax credit ofisai turi teise laikyti dokumentus?? Berods, 10 dienu, bet gal kas zino tiksliau?



nieko nepasirasiau pasake kainuos £50 uz pasalpu sutvarkyma susimokejau pati pirma karta nuejus ten nieko nedave pinigelius i stalciu isidejo,o paskui kai atejo paskaiciavimai as paskambinau sakau aciu viskas susitvarke atejo paskaiciavimas jie sako tai kada ateisit susimoket uz ka sakau tai kaip taremes 10% nuo metines sumos akys man iskrito tada
paskui jie tvirtino,kad as ne taip supratau ar neisgirdau tipo jie sake,kad bus 10%,bet buvau ne viena pirma karta ir abi neisgirdom taip iseina paskui jau teige,kad kai as pakartotinai buvau viena atejus sake man ir t.t. tipo pati pagalvok tik £50 uz viska nera tokiu kainu,o as tik pas juos nuejau niekur kitur nesidomejau kiek kainuoja todel ir patikejau,o dar be to tu pinigu reikalavo pervesti i kazkokia tai saskaita kazkokio zmogaus net ne tos firmos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausriuxa: 06 kovo 2008 - 15:39
Jei dėl jų kaltės apturėjai kokių nuostolių (negavai tam tikrą laiką pašalpų) - tavo vietoj eičiau į Citizens Advice Bureau, pasitarčiau ir užpildyčiau claim'ą tam teismui kur minėjau.. mirksiukas.gif Nebijok tik.
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2008 03 06, 16:56)
Jei dėl jų kaltės apturėjai kokių nuostolių (negavai tam tikrą laiką pašalpų) - tavo vietoj eičiau į Citizens Advice Bureau, pasitarčiau ir užpildyčiau claim'ą tam teismui kur minėjau.. mirksiukas.gif Nebijok tik.


as tai galvoju vargiai: vistik patikint savo duomenis reiktu bent sutarti pasirasyti, o ji tik pinigus grynus padave ir viskas. Jokio isipareigojimo is firmos puses, todel jie taip ir suzaide. Juk, ji neturi jokio irodymo, kad pas juos buvo.
Atsakyti
Ar gali Raveniu patys pakeisti Child benefit mokejima is savaitinio i menesini?(savo nuoziura,ne mano prasymu)Nes kai pildziau forma tai rasiau,kad kas savaite ir mokedavo,kas savaite,o db jau antra sav nepervesta,nesuprantu kame beda,gal kuri zinot ta numeriuka kur skambintis reikia ir issiasikinti si dalyka...Aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niamniuskyte: 06 kovo 2008 - 16:17
QUOTE(niamniuskyte @ 2008 03 06, 17:16)
Ar gali Raveniu patys pakeisti Child benefit mokejima is savaitinio i menesini?(savo nuoziura,ne mano prasymu)Nes kai pildziau forma tai rasiau,kad kas savaite ir mokedavo,kas savaite,o db jau antra sav nepervesta,nesuprantu kame beda,gal kuri zinot ta numeriuka kur skambintis reikia ir issiasikinti si dalyka...Aciu.


Ant bet kokio dokumento is ju ofiso yra parasyta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2008 03 06, 17:46)
Ant bet kokio dokumento is ju ofiso yra parasyta  mirksiukas.gif

Aa tikrai visai is galvos isgaravo.aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niamniuskyte @ 2008 03 06, 15:16)
Ar gali Raveniu patys pakeisti Child benefit mokejima is savaitinio i menesini?(savo nuoziura,ne mano prasymu)Nes kai pildziau forma tai rasiau,kad kas savaite ir mokedavo,kas savaite,o db jau antra sav nepervesta,nesuprantu kame beda,gal kuri zinot ta numeriuka kur skambintis reikia ir issiasikinti si dalyka...Aciu.

nemanyciau ,kad galetu taip imti ir pakeisti jie patys savo nuoziura,turi butinai paskambint ir pakalust kas cia vyksta,o po to mums papasakot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 03 06, 20:21)
nemanyciau ,kad galetu taip imti ir pakeisti jie patys savo nuoziura,turi butinai paskambint ir pakalust kas cia vyksta,o po to mums papasakot blush2.gif

Ok 4u.gif kai paskambinsiu papasakosiu ka jie man tie suvels biggrin.gif
Atsakyti