Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų pašalpos UK

QUOTE(niamniuskyte @ 2008 03 04, 18:23)
Ar kam buvo nustoje Child Benefit'tai...Nesuprantu antra savaite neperveda.... g.gif Kazkaip keistai cia man jie...

Nu man menesyje karta moka,o tau kiekviena savaite?
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 03 04, 20:44)
Nu man menesyje karta moka,o tau kiekviena savaite?

Joo man kiekviena savaite mirksiukas.gif Bet va uz praeita sav nera ir siandiena turejo buti pervesta nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(niamniuskyte @ 2008 03 04, 19:58)
Joo man kiekviena savaite mirksiukas.gif Bet va uz praeita sav nera ir siandiena turejo buti pervesta nera g.gif

butinai skambink ir klaus kame reikalas mad.gif man buvo irgi nustoje moketi paskambinau,o pasirodo"pati atsisakiau",nes viena firma kuri zinojo mano duomenis paskambino mano vardu ir atsake
Atsakyti
Man i menesi viena kart perveda child ben. mirksiukas.gif ir siandien yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niamniuskyte @ 2008 03 04, 17:23)
Ar kam buvo nustoje Child Benefit'tai...Nesuprantu antra savaite neperveda.... g.gif Kazkaip keistai cia man jie...

kaip idomei man irgi moka kas savaite,sia savaite net nepaziurejau ar pravede ar ne bet preita savaite gavau einu paziuret
Atsakyti
QUOTE(ausriuxa @ 2008 03 04, 19:04)
butinai skambink ir klaus kame reikalas  mad.gif man buvo irgi nustoje moketi paskambinau,o pasirodo"pati atsisakiau",nes viena firma kuri zinojo mano duomenis paskambino mano vardu ir atsake

nu sakes,o taip galima paskambint bet kam ir atsakyti?kazkaip keistai skamba doh.gif
Atsakyti
man yra pervesta
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 03 05, 11:16)
nu sakes,o taip galima paskambint bet kam ir atsakyti?kazkaip keistai skamba doh.gif

cia ilga istorija kuri yra aprasyta sioj temoj biggrin.gif firma kuri man tvarke visas pasalpas po visko uzsimane 10% nuo metines sumos,o tai 4turis kartus daugiau negu kitur doh.gif as atsisakiau moketi,o jie uz tai paskambino ir mano vardu atsisake kerstas kaip sakoma cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuxa @ 2008 03 05, 12:32)
cia ilga istorija kuri yra aprasyta sioj temoj  biggrin.gif  firma kuri man tvarke visas pasalpas po visko uzsimane 10% nuo metines sumos,o tai 4turis kartus daugiau negu kitur  doh.gif  as atsisakiau moketi,o jie uz tai paskambino ir mano vardu atsisake kerstas kaip sakoma  cool.gif

nu sakes,dar tokio bajerio negirdejus doh.gif ir ko tik nepaadarysi del pinigu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuxa @ 2008 03 05, 11:32)
cia ilga istorija kuri yra aprasyta sioj temoj  biggrin.gif  firma kuri man tvarke visas pasalpas po visko uzsimane 10% nuo metines sumos,o tai 4turis kartus daugiau negu kitur  doh.gif  as atsisakiau moketi,o jie uz tai paskambino ir mano vardu atsisake kerstas kaip sakoma  cool.gif

nu geras,visokiu yra
Atsakyti
QUOTE(ausriuxa @ 2008 03 05, 11:32)
cia ilga istorija kuri yra aprasyta sioj temoj  biggrin.gif  firma kuri man tvarke visas pasalpas po visko uzsimane 10% nuo metines sumos,o tai 4turis kartus daugiau negu kitur  doh.gif  as atsisakiau moketi,o jie uz tai paskambino ir mano vardu atsisake kerstas kaip sakoma  cool.gif

Nu zinokite kai paskaitau tokias istorijas, tai pradedu galvoti, kad kitoje planetoje gyvenu g.gif O tai kokiu pagrindu sitaip galejo pasielgti g.gif O apie paslpu pervedima, tai kai tik atvykusi negalejau niekaip normalios sąskaitos atsidaryti (tai sio truko tai ano) turejau pasto taupomaja saskaita i ja pervesdavo kas savaite. Kai paprašiau vesti i banko sakaita, tai gaunu kas men.
Atsakyti
QUOTE(Sugar @ 2008 03 05, 18:51)
O tai kokiu pagrindu sitaip galejo pasielgti  g.gif

Iš godumo g.gif . Nepasisekė nugręžt, tai atkeršijo doh.gif

Siūlyčiau karts nuo karto tą firmą paviešint didelėm raudonom raidėm bigsmile.gif . Nes gi yra kas skaito tik 2 paskutinius psl rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti