laba diena.
noriu skirtis su vyru, o situacija tokia... esam susituoke 2m, turim 1.8m sunu, tetis dar pries santuoka isvyko i anglija, ten gyvena ir legaliai dirba, o mes cia lietuvoje. grizta cia tik atostogoms. mus pilnai islaiko. as taip pat dirbu. jei bunam kartu nuolat barames, gyventi kartu tiesiog neimanoma, sulaukiu ivairiu grasinimu ir pan, tik deja neturiu jokiu irodymu. nemanau, kad mano artimieji galetu buti kaip liudininkai teisme... turiu drauga, noreciau pradeti kurti nauja seima, bet vyras nesutinka skirtis grazuoju. apie drauga aisku ieko nezino. jau buvau pas advokata sudariusi skirybu sutarti, bet vyras jos nepasirase. beto, jis visada man aiskina taip, kad skirybos man nieko nekeis, as jokio kito negalesiu susirasti, kad jo vaiko joks kitas neaugins, nors ir pats to nedaro doh.gif vis grasina, kad pasiims vaika, nors siaip kai bunam kartu, tai vaiku maziausiai domisi.
kokiu keliu eiti, kad mus kuo greiciau isskirtu? ar tikrai isskiria greiciau, jei ieskinyje nurodai, kad turi kita? ir ar del to nekyla pavojus, kad vaikas vyrui atiteks?

aciu is anksto uz atsakymus 4u.gif