Įkraunama...
Įkraunama...

Fairness

na ir as kiekviena diena uzsuku, betnelabai turiu kapaporinti, nes nieko naujo nieko gero, kazkaip apstojo ir pas mane viskas, gal pries kaledas pajudes, nors irpaciai nieko nereikia tai ir kitiem nereiks, matyt visi viskuom apsirupine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2007 11 17, 14:33)
na ir as kiekviena diena uzsuku, betnelabai turiu kapaporinti, nes nieko naujo nieko gero, kazkaip apstojo ir pas mane viskas, gal pries kaledas pajudes, nors irpaciai nieko nereikia tai ir kitiem nereiks, matyt visi viskuom apsirupine smile.gif
mano pazystami irgi viskuo apsirupine, o ir paciai nieko netruksta. Kai tokios dideles talpos pakuotes, tai negreit gali prireikti naujo produkto.
Gal galetumete pasidalinti savo patirtim, kokia duso zele fainiausia? Zadu kuria nors nusipirkt, bet niekaip neissirenku doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2007 11 17, 15:33)
na ir as kiekviena diena uzsuku, betnelabai turiu kapaporinti, nes nieko naujo nieko gero, kazkaip apstojo ir pas mane viskas, gal pries kaledas pajudes, nors irpaciai nieko nereikia tai ir kitiem nereiks, matyt visi viskuom apsirupine smile.gif

Pas mane irgi kol kas štilis... ax.gif
Atsakyti
Kalbant apie duso zele tai man labai patiko ta gervuogiu kvapo ir ta kokosine bet pati uz balus surinktus uzsisakiau 651 man ji labai kvepejo, tai isbandysim, kaip nemaokamai gausiu tai gerai smile.gif ir dar pasemiau ta nauja sukuosenu fiksatoriu tai viska isbandysiu ir ziuresim patiks jie man ar ne smile.gif
Atsakyti
sveikos, turiu klausima del kvepalu, ar atitinka kvapai originala ir ar ilgai laiko? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uckuduke @ 2007 11 18, 01:40)
sveikos, turiu klausima del kvepalu, ar atitinka kvapai originala ir ar ilgai laiko? ax.gif
Bent jau man, tai laiko ilgai, bet ne visi kvapai atitinka originala
Atsakyti
kvepalų analogai tai kai kurie yra labai šalia orginalo. 4u.gif

Dėl prekybos tai po truputį juda pas mane viskas, bet ne taip kaip norėtųsi. Naujos dušo želės tikrai vilioja savo kvapu, man kažkaip labiau patinka 811 ax.gif
Atsakyti
811 tikrai labai skaniai kvepia, tik vis dvejoju ar pirkti...
Atsakyti
ar gavote naujienlaiškį apie naują plaukų balzamą? Šiandien ofise buvau, bet apie jį niekas nieko nekalbėjo... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uckuduke @ 2007 11 18, 02:40)
sveikos, turiu klausima del kvepalu, ar atitinka kvapai originala ir ar ilgai laiko? ax.gif


as pirkau "212". originalu nė iš tolo nekvepia. daugiau tikrai nepirksiu tokio daikto cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2007 11 20, 00:40)
ar gavote naujienlaiškį apie naują plaukų balzamą? Šiandien ofise buvau, bet apie jį niekas nieko nekalbėjo...  ax.gif

Sakė, kad ketvirtadienį į Vilnių atvažiuos.
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2007 11 19, 23:40)
ar gavote naujienlaiškį apie naują plaukų balzamą? Šiandien ofise buvau, bet apie jį niekas nieko nekalbėjo...  ax.gif
naujienlaiski gavau
Atsakyti